2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.02.11 23:31 (prieš 1 sav.)

Kobra parašė:
    Sveikinimai mum siandien irgi 4 menesiai

Sveikinimai

2. 2019.02.11 23:33 (prieš 1 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Idomumo dėlei- kaip jūs ką nors darot arba tvarkotės kai miega? Mano tai tuoj pat pabunda! Miegame- lovyte ir EL supynes, jo kambary- lovyte maniežas , virtuvėje-gu…

Pas mane buvo ši problema, kad vaikas vis ant rankų, tai išsprendžiau taip, paguldydavau į bb gultuką, atsisėsdavau priešais ir daibuodavau, bendraudavau, žaisliukus rodydavau, būdavo rėkia, tai sūpuoju ir dainuoju, kai būdavo ramesnis, viena ranka sūpuoju, kita rodau popierių juodais paveiksliukais. Aišku sprendimas ne koks, nes vis tiek reikia nuolat su juo sėdėti, bet bent jau rankos nenukrito, o sėdint su juo ir tempimo pratimus padarydavau ir pavalgydavau... Ir kažkaip įprato jis tame bb, nevereikėjo ištisai ant rankų nešioti, o vėliau pradėjau vis daugiau guldyti, mokyti ant pilvo verstis...

3. 2019.02.12 00:46 (prieš 1 sav.)

naminukas32 parašė:
    o neturit, kad kas ateitu jums padeti? gal kas galetu bent trumpam ateiti pabuti su vaiku. man tai pagelbejo sese, nes buvo vienu metu, kad stogas vaziavo, bet po p…

As tolimus gimines turiu lt, vyro- jo šalyje. Šalia tik vienas kitą turim. Pieno užtenka.

4. Rolanda 15 m.
    Edgaras 18 m. 9 mėn.

2019.02.12 00:54 (prieš 1 sav.)

Kisulita parašė:
    Kaip fainai 😊 Sveikinimai 😁 Ar labai neramus buvo mažasis kol dygo dantukas? 😊

Ačiū. Dvi dienas tokią irzlesne ir viskas netiko. Nei žaisliukai nei supimas. Tai pasiguldau ant savo pilvuko ir dainuojam😄😄😄😄😄

1
  5. 2019.02.12 00:55 (prieš 1 sav.)

BeShi parašė:
    Pas maniškę va kokia
    nebedidėja, gimė jau su ja. Dabar sakė laukt 1 metukų, nuo kada turi pradėt mažėt.

Nu as vakar visa nakti skaiciau apie tai tik atsikelus maitinti... 🤔 net sapnavau poto.. matyt per daug info buvo 🙈 nu tikiuosi prades nykti po 1 metuku. Bet mane neramina kad pas mano pupa ji yra nevientisa o tokios kelios salia viena kitos... 🤔 kiek pas jusu ir kitus vaikucius ziuriu yra viena deme... kazin cia yra koks skirtumas...

Kisulita parašė:
    Maniskiui jau irgi po truputi darosi smagu ant pilvo, bet dar ilgai neisbuna, kokias 5 min., o tada jau pyksta 😁

Maniske kazko pradejo tyngeti guleti ant pilvo.. irgi 5min ir jau rekia 🙈 anksciau labiau patiko o dabar tynginuke pasidare.. 🤔

6. Rolanda 15 m.
    Edgaras 18 m. 9 mėn.

2019.02.12 00:56 (prieš 1 sav.)

Belė2018 parašė:
    Šiandien švenčiame keturis mėnesius gyvenimo
    Ta proga pasirodo dar vienas lakūnas

Sveikinam 💐💐💐💐💐💐

1
  7. Rolanda 15 m.
    Edgaras 18 m. 9 mėn.

2019.02.12 00:57 (prieš 1 sav.)

Kobra parašė:
    Sveikinimai mum siandien irgi 4 menesiai

Sveikinu 🎂🎂🎂🎂🎂

8. 2019.02.12 09:08 (prieš 1 sav.)

Sveikinu visas su gimtadieniu! Mums šiandien taip pat 4 mėnesiai!
    Svoris - 8,3 kg, ūgis - 66 cm

14
  9. 2019.02.12 09:29 (prieš 1 sav.)

zivviliuks parašė:
    Sveikinu visas su gimtadieniu! Mums šiandien taip pat 4 mėnesiai!
    Svoris - 8,3 kg, ūgis - 66 cm

va, koks rimtas drutas vyras! sveikinimai!!!

10. 2019.02.12 09:30 (prieš 1 sav.)

naminukas32 parašė:
    va, koks rimtas drutas vyras! sveikinimai!!!

Ačiū🧡❤❤❤

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras