2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.02.12 19:24 (prieš 3 d.)

indre.jan parašė:
    Mamos, kur rasti gražių, ryškių ir spalvingų šliaužtų internete? Gal kur užmatėte? Next, HM jau apžiūrėta P.S. HM dabar 20 proc. nuolaida baisic rūbeliams…

Gali pažiūrėt fb Bugu Bugu puslapį, jie turi F&F šliaužtų. Aš esu šios firmos gavus iš Anglijos parvežtų, tikrai gera kokybė ;) arba dar mūsų mažyliuose pažiūrėk, taip pat ir TU firmos

1
  2. 2019.02.12 20:30 (prieš 3 d.)

Mamos, ar yra kazkokiu vaistu tokiem maziukam nuo kosulio? 🤔

3. Rolanda 15 m.
    Edgaras 18 m. 8 mėn.

2019.02.12 20:31 (prieš 3 d.)

Typota parašė:
    Kaip skaniai valgo
    O čia maitintuvas silikoninis ar medžiaginis tinkliukas? Tikriausiai silikoninis g…

Silikoninis

4. 2019.02.12 20:44 (prieš 3 d.)

indre.jan parašė:
    Mamos, kur rasti gražių, ryškių ir spalvingų šliaužtų internete? Gal kur užmatėte? Next, HM jau apžiūrėta P.S. HM dabar 20 proc. nuolaida baisic rūbeliams…

Indrė, Marks and Spencer Turi labai ryškių ir gražių kūdikių rūbelių, tik nežinau ar jie į Lt siunčia

1
  5. 2019.02.12 20:50 (prieš 3 d.)

KotrynaK parašė:

Nelabai, brontex galima pora lasiuku bandyt, bet as nieko saviskri neduosiu del priestaringu nuomoniu

6. 2019.02.12 20:59 (prieš 3 d.)

KotrynaK parašė:

As nedaviau nieko kai kosejo, tik sildziau gerklyte ir valiau nosyte.. pas mus uk sako duoti calpol (paracetamoli) nuo gerkles.. daugiau nesiule nieko koek atsimenu su pirma dukra buvau del gerkles pas gydytoja.

7. 2019.02.12 21:12 (prieš 3 d.)

Egluuteee parašė:
    Maniske kazko pradejo tyngeti guleti ant pilvo.. irgi 5min ir jau rekia 🙈 anksciau labiau patiko o dabar tynginuke pasidare.. 🤔

O maniškis tai jau lyg po truputį vis mažiau ima tinginiauti, bet sunku dar su juo, daug zyzimų, mykimų ir kitų nepasitenkinimo garsų 😁 Kartais taip vargina, kai vaikas vis toks nepatenkintas nuolat 😯

8. 2019.02.12 21:14 (prieš 3 d.)

Dukryte123 parašė:
    Nelabai, brontex galima pora lasiuku bandyt, bet as nieko saviskri neduosiu del priestaringu nuomoniu

Egluuteee parašė:
    As nedaviau nieko kai kosejo, tik sildziau gerklyte ir valiau nosyte.. pas mus uk sako duoti calpol (paracetamoli) nuo gerkles.. daugiau nesiule nieko koek atsimenu…

Aciu ⚘

9. 2019.02.12 22:12 (prieš 3 d.)

Kisulita parašė:
    O maniškis tai jau lyg po truputį vis mažiau ima tinginiauti, bet sunku dar su juo, daug zyzimų, mykimų ir kitų nepasitenkinimo garsų 😁 Kartais taip vargina, kai va…

Pas mus tas pats: 2 minutes pasišypso ir prasideda zirzimai.. o ypač vakare toks viskuo nepatenkintas būna kad net rankos nukrenta, nežinau kaip jį belinlsmint 🙄

10. 2019.02.12 22:15 (prieš 3 d.)

BeShi parašė:
    Dar lindex būna gražių.

Dovu parašė:
    Carter’s būna gražių, išskirtinių drabužiukų galima siųstis per tarpininkus arba fb U.S.A. shopas prekiauja jų rūbeliais kokybė labai gera

Katt parašė:
    Gali pažiūrėt fb Bugu Bugu puslapį, jie turi F&F šliaužtų. Aš esu šios firmos gavus iš Anglijos parvežtų, tikrai gera kokybė ;) arba dar mūsų mažyliuose pažiūrė…

Mrs Mama Bear parašė:
    Indrė, Marks and Spencer Turi labai ryškių ir gražių kūdikių rūbelių, tik nežinau ar jie į Lt siunčia

Ačiū! Atnaujinsim garderobą pupai 🥳

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras