2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.02.13 13:19 (prieš 3 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Kaip smagu kad pupa juokasi, nors ir temperatūros turi, linkiu kad greičiau nukristų o namai skambėtų nuo juoko ☺️😍mes ir sendien buvom pas daktare gavom skiepa kol…

Džiaugiuosi, kad nuramino, viskas bus gerai! Taip gražiai miega mažasis lakūnas

2. 2019.02.13 13:21 (prieš 3 mėn.)

Limango parašė:
    Mes irgi iš Lidlo nusipirkom, man jis toks fainas, o dar ir toks nedidelis ir vežiotis visur bus galima

Aha, aš irgi labai patenkinta juo

3. 2019.02.13 13:55 (prieš 3 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Beje kurios siunciates is uk rubeliu tai dabar yra nuo siandien iki pirmadienio 25% nuolaida Sainsburys (TU firmos) visiems rubeliams 😊👍

Gaila kad jie nesiunčia į LT

4. 2019.02.13 13:56 (prieš 3 mėn.)

Limango parašė:
    Mes irgi iš Lidlo nusipirkom, man jis toks fainas, o dar ir toks nedidelis ir vežiotis visur bus galima

O kokiam lidle radot ir kiek mokėjot? Galvoju gal ateičiai nusipirkti

5. 2019.02.13 13:59 (prieš 3 mėn.)

Aha ziuriiu airijos lidle ne tie patys pasiulymai kaip Lietuvoj. Reiks vaistinej ieskot

6. 2019.02.13 14:02 (prieš 3 mėn.)

Mamytes, kaip planuojate rengti savo lelius pavasari? t.y. su zieminiais kombinzonais bus jau per silta, tai gal kazka esate nusiziureje ar jau turite?

7. 2019.02.13 14:11 (prieš 3 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Mamytes, kaip planuojate rengti savo lelius pavasari? t.y. su zieminiais kombinzonais bus jau per silta, tai gal kazka esate nusiziureje ar jau turite?

Aš jau dabar rengiu plonu kombiu per mm buvau ploną, striukės medžiagos pavasariui nusipirkusi, bet kadangi paskutines kelias dienas mano pana per pietų miegelį vis pabusdavo šaukdama ir visa sukaitusi, tai nors dar ir didelis tas kombis, bet jau jį maunu
    P.S. Pas mus Klaipėdobe dabar +6, o kai balkone ji miega tai ten +10-12 būna

8. 2019.02.13 14:13 (prieš 3 mėn.)

Typota parašė:
    O kokiam lidle radot ir kiek mokėjot? Galvoju gal ateičiai nusipirkti

Aš Lidle Žemaitės g. pirkau (Vilniuj, Naujamiesty) - nuo šio pirmadienio juos parduoda, kaina 45€. Bet aš porkau pirmadienį po pietu tai jau buvo vos 4 like, bet gal jie papildo 🤔

9. 2019.02.13 14:18 (prieš 3 mėn.)

Limango parašė:
    Aš Lidle Žemaitės g. pirkau (Vilniuj, Naujamiesty) - nuo šio pirmadienio juos parduoda, kaina 45€. Bet aš porkau pirmadienį po pietu tai jau buvo vos 4 like, bet ga…

Klaipėdoj yra 3 lidlai, tai gal nors vienam tebebus reiks vyrui sakyt kad grįždamas iš darbo prasuktų pro visus 3

1
  10. 2019.02.13 14:38 (prieš 3 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Nu naktele buvo palyginus rami.. tik pati vis keliausi tikrinti. Tai laikesi virs 38 bet miegojo pakankamai gerai tik dejavo vis labai ir valge po mazai ir daznai..…

Jaučiu troškino vaiką tai labiau atsigert o ne valgyt norėjo ❤💋

Kisulita parašė:
    Kaip pas jus orai? Pas mane tai pusto 😮 O jau galvojau, kad sniegas aptirps ir jo daugiau nebebus 😁

Pas mus ryte puste o dbr lyja...

As as as 123 parašė:
    Kaip smagu kad pupa juokasi, nors ir temperatūros turi, linkiu kad greičiau nukristų o namai skambėtų nuo juoko ☺️😍mes ir sendien buvom pas daktare gavom skiepa kol…

Koks gražuolis ir stipruolis 🥰 man jis toks gerietis meškutis atrodo ❤💋

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.