2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.19 22:27 (prieš 1 mėn.)

SupSup parašė:
    Su tais apsitraukinejimais,ir as jau dziaugiausi kad kunas ruosiasi ir prasidejo paruosiamieji o pasirodo nuvaziavus pasitikrint pamate kas vandenu like nulis ir ta…

Vaje bet jums taip anksti viskas, kaip mažiukas? 🥺

2. Renaldukas 5 d.
    Robertukas 3 m. 7 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.20 04:56 (prieš 1 mėn.)

Ankstyvas labas rytas. Ar yra nemieganciu? Sia nakti kelinta kartu uzejo paruosiamieji daug daznesni ir stipresni, su pilvo apacios skausmu, nuo 3val nemiegu skaiciuoju kas kiek laiko kartojasi, kolkas nera reguliarus tik daznesni kas 8, 10, 20 min, buna 1 min.
    Vyras isvykes, turi gryzti velai vakare, tikiuosi sulauksiu, rase nakti, ar man viskas gerai, sakau matyt jauti ir per atstuma, kad nemiegu, labai pergyvena, sakiau, kad pasistengtu pamiegoti, vistiek niekuo negali pagelbeti, o as tikiuosi praeis, dar noreciau pasidziaugti arbuziuku. Terminas geguzes 3-9 d.
    Sveikinu mamyte susilaukus mazylio,linkiu mazyliui stypreti, o mamytei kantrybes, istvermes, viskas susitvarkys po truputi. 😘🌹🌹🌹

2
  3. 2019.04.20 06:00 (prieš 1 mėn.)

As perla parašė:
    Ankstyvas labas rytas. Ar yra nemieganciu? Sia nakti kelinta kartu uzejo paruosiamieji daug daznesni ir stipresni, su pilvo apacios skausmu, nuo 3val nemiegu skaic…

labas rytelis, mes irgi nebemiegam seniai, tik voliojomes -gal pavyks uzmigt...atgulejau jau sonus kas minute vartausi, atsistoju lengviau, o guliosi tai vel tas arbuzasmusu i visus sojus traukia...

4. Al 8 m. 4 mėn.

2019.04.20 06:57 (prieš 1 mėn.)

Rami. parašė:
    Aš dariau kovo 26d. Dar tyrimo neturiu, nes vis neturi. Tai aš pati pasiskambinau į laboratoriją ir pasakiau, kad galiu bet kada gimdyti, o rezultato nžn. Tai man p…

Man atsiuntė ats E-mail per 3 d. Paprašykit, nereikės niekur važiuoti ;)

5. Renaldukas 5 d.
    Robertukas 3 m. 7 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.20 07:04 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    labas rytelis, mes irgi nebemiegam seniai, tik voliojomes -gal pavyks uzmigt...atgulejau jau sonus kas minute vartausi, atsistoju lengviau, o guliosi tai vel tas ar…

Pavyko pamiegoti kiek? As tai kiauramiegiu pasnaudziau, o as kai atsistoju toks jausmas, kad iskris mazylis, kai guliu lengviau, bet taip nenoriu guleti, siandien daug visokiu planu turejau.🙄
    O kaip paciai del paruosiamuju? Ar kojos netinsta? Kada vizitas pas gine?

6. 2019.04.20 08:27 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas, aš vakar tik 3 nakties užmigau nu man vakare ir naktį tokia gimdymo panika užeina, kad negaliu užmigt per tas visas mintis. Dieną nieko atrodo nebijau, nu bet kas naktį užeina, nesuprantu

7. 2019.04.20 08:41 (prieš 1 mėn.)

As perla parašė:
    Ankstyvas labas rytas. Ar yra nemieganciu? Sia nakti kelinta kartu uzejo paruosiamieji daug daznesni ir stipresni, su pilvo apacios skausmu, nuo 3val nemiegu skaic…

Wau, kai skaitau, kad kažkam jau prasideda didžioji diena, tai toks jaudulys kyla pačiai
    Linkiu sulaukti vyro ir tada pagranduko

8. 2019.04.20 08:49 (prieš 1 mėn.)

As perla parašė:

Oho, laikykites!! 👊🏿👊🏿

9. Renaldukas 5 d.
    Robertukas 3 m. 7 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.20 08:53 (prieš 1 mėn.)

laukų vėjas parašė:
    Labas rytas, aš vakar tik 3 nakties užmigau nu man vakare ir naktį tokia gimdymo panika užeina, kad negaliu užmigt per tas visas mintis. Dieną nieko atrodo nebi…

Labas rytas, dabar kai nestumas visai i pabaiga, visoms atsiranda baime, nezinomybe... ypac pirma karta besilaukiancioms, ir as pagalvoju kazin kaip si karta bus, kad tik butu sklandus gimdymas, neuzsitestu ir t.t...
    Diena po dienos ateis ta ipatinga diena, kai sulauksime savo dziaugsmeliu❤

2
  10. Renaldukas 5 d.
    Robertukas 3 m. 7 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.20 08:59 (prieš 1 mėn.)

Gart parašė:
    Wau, kai skaitau, kad kažkam jau prasideda didžioji diena, tai toks jaudulys kyla pačiai

Labas rytas, kazkada ateis diena, pasikalbejau su mazyliu, prasiau taip neskubeti, dar noriu pasidziaugti bumsiukais ir pilvuku, geras maziukas❤ paklause, leido ryte pamiegoti, sutarem, kad kuri laika leis pasidziaugti.🙂 Aciu uz palaikyma.😘

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.