Diagnozė vaisiaus omfalocelė

Komentuoti
 1. Vincas 5 sav.

  2019.01.17 18:41 (prieš 5 mėn.)

  Sveikos,
  Laukiam savo ilgai laukto leliuko. Gyvenu ne Lietuvoje, tad visa neščiosios prižiūra šiek tiek skiriasi. 19 nėštumo savaitę turėjom pirmą savo apžiūra echoskopu. Kurio metu, pamatė jog kūdykis vystosi ne visai gerai. Gavau siuntimą į ligoninę ir spec. apžiūrą. Ir paaiškėjo, kad mūsų sūneliui omfalocelė, neužsidaręs pilvukas, išorėje likę didžioji dalis kepenų ir tulžis. Šokas, didžiulis šokas, bet turim du varijantus. Nutraukti nėštumą, arba laukti kada gims sūnelis ir tada pradėti operacijų maratoną. Gal ireikti vienos, trijų ar net penkių. Niekas nieko negali prognozuoti, kol nemato gyva akim kūdykelio.
  Buvo atlikti genetiniai tyrimai, visi tyrimai geri, nenumatomi apsigimai. Kūdykėlis apart to vystosi puikiai, svoris, dydis viskas kaip turi būti pagl terminą.
  Taigi gal kurios mamytės susidūrėte su tokia situacija, kaip sekesi visas gydimas , ar turėjote kokiu pasekmių po operacijų? Prašau pasidalinkite visa informacija. Ačiū!

 2. 2019.01.17 19:19 (prieš 5 mėn.)

  Niekas nenuspres už jus.
  Kad ir kaip žiauru, bet jums reikės tas operacijas iškentėti, visą gydymo procesą, o ir paskui nežinia.. man buvo biški kita situacija, su smegenimis. Genetiškai viskas gerai, bet vystosi blogai. Teoriškai gali gimti, gali paskui reikėti operacijų bet niekas nedavė jokių tikimybių kaip bus toliau. Tad mes skaudžiai, bet nutraukem 21+4 nėštumą.
  Nes kiekviena diagnozė nors ir ta pati keliems vaikams, bet jie visi skirtingai pakelia jas..

 3. Auksytė 8 sav. 2 d.
  Brangiausias turtas 8 m.
  Angelėlis (danguje) 13 m. 8 mėn.

  2019.01.17 20:57 (prieš 5 mėn.)

  Hm, galėjo ir anksčiau echo padaryt

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras