2019.01.28 20:36 (prieš 7 m.)
Fathiyah parašė:
Tai ar as sakiau, kad mire? Diskusija vyko del moters, kuri neduoda mp nes krutine svarbiau 😁
tai neskaitet apie placentos nauda? apie tai kaip ja valgo po gimdymo,nes tai neikainomaa naturalus stebuklas gaunamas tik is mamos po gimdymo?
na cia kazkur raset,kad auka🤷♀️
na ta chemija ne tik maiste,ji ore,balduose,induose is kur valgote,rubuose,pataluose,visur kur pazvelgsi ir kur net nematai,sienose...
na as pabandziau maitint,man buvo kancia,maitinau tikrai neilgai,ir nematau skirtumo jei nebuciau net pabandziusi istikro🙂bet tai nereiskia,kad as vaiko nemylejau ir jis man buvo kancia,man nepatiko tas procesas,nesijauciu nieko is vaiko atemusi ar kazkaip nuskriaudusi🤷♀️