Antikute parašė:
Jusu priezasciu nezinau, bet kai pasako kad as to noriu ir dzin ko vaikas nori tai man cia yra savo noru iskelimas auksciau vaiko ;)
Nu nežinau kaip jūsų vaikas, bet mano tai gimęs tikrai nesakė 'Noriu tavo pieno'
Antikute parašė:
Jusu priezasciu nezinau, bet kai pasako kad as to noriu ir dzin ko vaikas nori tai man cia yra savo noru iskelimas auksciau vaiko ;)
Nu nežinau kaip jūsų vaikas, bet mano tai gimęs tikrai nesakė 'Noriu tavo pieno'
Antikute parašė:
Jusu priezasciu nezinau, bet kai pasako kad as to noriu ir dzin ko vaikas nori tai man cia yra savo noru iskelimas auksciau vaiko ;)
o kodel dzin ko vaikas nori? vaikas nori pavalgyti,o ne butent papa paciulpt...koks idomus isireiskimas cia jusu🙄
L.A.P.Ė. parašė:
o kodel dzin ko vaikas nori? vaikas nori pavalgyti,o ne butent papa paciulpt...koks idomus isireiskimas cia jusu🙄
Taip vaikas nori papa paciulpt, nes tai jam yra igimta, todel ir pienas gaminasi ir kudikis ji uzuodzia. Mamos pienas - kudikio maistas. Zmogus zinduolis - jis zindo savo palikuonius.
Jeigu mp nemaistas kudikiui, tai jus steiko irgi nevalgykit, milteliu su vandeniu susimaisykit.
Fathiyah parašė:
Taip vaikas nori papa paciulpt, nes tai jam yra igimta, todel ir pienas gaminasi ir kudikis ji uzuodzia. Mamos pienas - kudikio maistas. Zmogus zinduolis - jis zind…
nu tai tam pakeisti yra israstas misinukas ir buteliukas ir ciulptukai😄kai palos pakeistos i pamperius tai nei viena nieko nesakot😄
as ir nesakau kad mp ne maistas, nereik cia isivaizduojamo teksto suvokimo🙂
L.A.P.Ė. parašė:
nu tai tam pakeisti yra israstas misinukas ir buteliukas ir ciulptukai😄kai palos pakeistos i pamperius tai nei viena nieko nesakot😄
Daug dalyku yra israstu, kad kazka pakeisti, bet kai kurie dalykai niekada nesikeicia ir ju net nereikia keisti
PM buvo israstas naslaiciams, jeigu kalbeti apie isradima.
Jus saket, kad vaikas nori valgyt, o ne papa paciulpt, tai as atsakiau, kad nori papa paciult, nes jis gimsta su tokiu instinktu jau ir ji nuramina tai, zindymas tai ne vien maisto davimas, tai apsauga kudikiui, saugumo jausmas, komfortas ir daug kt dalyku. Taigi taip, jis nori papo, ne butelio.
Fathiyah parašė:
Daug dalyku yra israstu, kad kazka pakeisti, bet kai kurie dalykai niekada nesikeicia ir ju net nereikia keisti![]()
Ir jis pradetas naudoti masiskai nes taip patogiau
Juk visu vaiku kurie maitinami misiniu naslaiciais nevadinsi 😂
Fathiyah parašė:
Daug dalyku yra israstu, kad kazka pakeisti, bet kai kurie dalykai niekada nesikeicia ir ju net nereikia keisti![]()
na bet jis puikiai pakeicia mp, as tai manau cia paciai mamai sunkiau suvokt kad galima issiversti ir be jos,nei tam vaikui skirtumas is ko jis valgys🙂
Coliuke0_0 parašė:
Ir jis pradetas naudoti masiskai nes taip patogiauJuk visu vaiku kurie maitinami misiniu naslaiciais nevadinsi 😂
Tai aisku nevadinsi😁 tame ir esme, kad ji naudoja, nes patogiau, bet ne geriau. Tame ir yra visa esme!!!!
O seip mp ir misini tai tas pats kas lyginti kokybiska mesa su makdnaldo surainiu
Fathiyah parašė:
Daug dalyku yra israstu, kad kazka pakeisti, bet kai kurie dalykai niekada nesikeicia ir ju net nereikia keisti![]()
Lygiai ta pati saugumo jausmą kūdikis gauna ir gerdamas iš buteliuko,nes buteliukai pritaikyti taip jog atkartoti krūtį ir žyndimo veiksmą,o jei mama tuo metu vaiką glaudžia prie savęs tai praktiškai skirtumo tarp papo ir nepapo vaikas ir nelabai pajaučia,jei ne buteliukai ir misinukas tai puse vaikų neišgyventų tad kiekvienas naudojasi mokslo išradimais o kai kas ne ir kiekvienas turi teise elgtis kaip jam patogu
5 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai