2019.01.28 17:47 (prieš 7 m.)
L.A.P.Ė. parašė:
nu man nei kiek neskauda nieko del jusu tu papu😄 kaip ir nieko neskauda,kad kazkas nenori net pabandyt😄 daug zmoniu nenori daug ko pabandyt,tai ar gi cia nusikaltim…
Kai tiek daug skiriat laiko komentavimui tai atrodo kad jums skauda. Jei zmogus nebande dviraciu vaziuot tai man plysta surdis koki dziaugsma jis prarado ;)
Vabaliukas09 parašė:
Man tai pofik kokie jūsų tie papais nei karto neparašiau jog durnos tos kurios maitina,bet va tos kurios nemaitina tai kitom jų papai jau savaite ramybės neduoda...…
I papus jus cia visos suvedet, mes susirupinom tik zmogaus psihologine busena jei taip grieztai atsisako kazko nebandzius ir sako kad tai butu prievarta jai.
Pabandysiu paaiskint jums suprantama kalba. Jei zmogui naturalus procesas valgyti maista yra prievarta, greiciausiai jis turi bedu su anoreksija kas reiskia kad zmogus turi psichologiniu bedu, dazniausiai pats to net nesupranta. Jei zmogui naturalus procesas zindyti savo vaika yra prievarta, reiskia tas zmogus taip pat turi psichologiniu bedu. Nes visi naturalus procesai kaip: valgymas, miegas, zindymas,tustinimasis ir t.t. turi buti atliekami naturaliai be prievartos. Tik tiek. O jus jau stumkit kiek norit, galit vel iskraipyt kad esat isvadintos psichinem ligonem, nes juk taip smagiau kai interpretuoji kaip nori