gelytea parašė:
Siandien viska tyriausi pas ji....tai paskambines tik del testerono pasake kad aukstas...visa kita kaip iir gerai![]()
Pastojus man atrodo reikia bromkriptin po truputi nuimti, reiketu su endokrinologu pasitarti.
Testostronas manau gali buti padidejes, jeigu darete ivf, nes daugiau kiausialasciu augo, nei iprastinio ciklo metu.
Paprasykite gydytojo kad atsiustu tyrimu rezultatus, kad pasiziureti kokie tiksliai rezultatai.








