2017 m. birželio mėnesio mamukai :) (Archyvas iki 2017.01.20)

1. 2016.12.19 20:17 (prieš 1 m.)

Burbuliukas35 parašė:

Kaip faina mano placenta gale, greiciau pajausiu judesiukus. Bet visos vistiek sulauksim

1
  2. 2016.12.19 20:34 (prieš 1 m.)

Šiandien jėgų antplūdis tiek daug valgyt prisidariau, kad dabar pati vos pajudu. Vyras skūstis pradėjo, kad per daug pridėjau, tai liepiau mėgautis kol virtuvėj sukuos, nes ryt jau to gali nebebūti

2
  3. Kamilė 1 m. 5 mėn.
    Agnė 9 m.

2016.12.19 20:36 (prieš 1 m.)

gitaraback parašė:
    Šiandien jėgų antplūdis tiek daug valgyt prisidariau, kad dabar pati vos pajudu. Vyras skūstis pradėjo, kad per daug pridėjau, tai liepiau mėgautis kol virtuvėj …

Sakyk baby gimus iš vis ant dietos sedesi.Tai kaupk

4. 2016.12.19 20:49 (prieš 1 m.)

Haribol parašė:
    Sakyk baby gimus iš vis ant dietos sedesi.Tai kaupk

Šiaip jis šaunuolis. Pats labai daug dabar šeimininkauja. Aišku truputi paburba, bet stengiuos nekreipt dėmesio o aš katik belenkiek vakarienei prisirijau ir dabar dar apie keptą duoną svajoju

5. 2016.12.19 20:53 (prieš 1 m.)

Siaip jei sirdeles paklauso per echo, tai dopleriu klausytis jau nera jokio reikalo, nes butu dvigubas klausymas...
    O su naminiais dopleriais ner ko daznai klausytis... jei neramu tai savaitej karta pasiklausei ir nusiraminai... siap kiek skaiciau tai ju minusas yra tame kad moteris pati gali nesugauti sirdeles ir ims dar labiau stresuoti o tas nera gerai nestumo metu

1
  6. 2016.12.19 20:54 (prieš 1 m.)

gitaraback parašė:
    Šiaip jis šaunuolis. Pats labai daug dabar šeimininkauja. Aišku truputi paburba, bet stengiuos nekreipt dėmesio o aš katik belenkiek vakarienei prisirijau ir dab…

As tai cebureka mielai suvalgyciau, ant stalo stovi ir vilioja. Bet bandau atsilaikyti.
    O kalbabt apie jegas tai jauciu kaip jos po truputi grizta

7. 2016.12.19 21:04 (prieš 1 m.)

Greteee parašė:
    As tai cebureka mielai suvalgyciau, ant stalo stovi ir vilioja. Bet bandau atsilaikyti.

Man šiandien jų keistai daug nes taip, tai virtuvėj pabūnu 10min ir jau prie žemės traukia, o šiandien ne įdomu kaip ryt bus nors turėtų daug būti, vis dėl to ryt į pasimatymą einu

8. 2016.12.19 21:10 (prieš 1 m.)

Sveikos mamytės, kas lankotės Vilniaus rajono centrinei poliklinikoi, jums duoda kleckucio nuotrauka? as pikta, nes man neduoda, nes neva aparatas per senas o taip norisi atminciai tureti

9. 2016.12.19 21:14 (prieš 1 m.)

Justina245 parašė:
    Sveikos mamytės, kas lankotės Vilniaus rajono centrinei poliklinikoi, jums duoda kleckucio nuotrauka? as pikta, nes man neduoda, nes neva aparatas per senas o…

Aš lankausi, jie nieko ten neduoda nėščiosios kortelės ir tai dar nedavė

Šiaip jaučiuosi aš nėščia, tas ir ramina, bet dėl daktarų esu nusivylusi

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.