2017 m. BALANDŽIO mėn. būsimos mamytės (Archyvas iki 2016.10.18)

1. 2016.09.01 08:22 (prieš 2 m.)

Merginos kelių savaičių pirmą kartą apsilankote pas savo gydytoją dėl neštumo?

1
  2. ❀Mažoji meškutė❀ 1 m. 5 mėn.
    ❀Vidurinė meškutė❀ 3 m. 5 mėn.
    ❀Didžioji meškutė❀ 5 m. 5 mėn.

2016.09.01 08:24 (prieš 2 m.)

Irishka- parašė:

As dar nebuvau rugsejo 8 eisiu pas seimos gydytoja, o tada lauksiu laisko ar skambucio del vizito pas akusere Neskubu as

3. 2016.09.01 08:27 (prieš 2 m.)

Irishka- parašė:

buvau beveik 7 sav bet vaisiu mate 2 sav mazesni. tai ryt dabar keliausiu. bet jei atrodo, kad viskas gerai, simptomai yra, neteplioja, tikrai nereikia skubet

4. 2016.09.01 08:41 (prieš 2 m.)

Irishka- parašė:

Dar nebuvau. Eisiu kita savaite

5. 1 sav. 5 d.
    Augustė 7 mėn. 4 d.
    Ąžuolas 3 m. 5 mėn.

2016.09.01 08:59 (prieš 2 m.)

Irishka- parašė:

eisiu rugsejo 28 d., bus apie 10+ sav. kol jauciuosi gerai, nematau reikalo skubint ivykiu ;)

6. 2016.09.01 09:01 (prieš 2 m.)

Irishka- parašė:

Buvau 5 savaitciu kaip nuejau pirma syki pas gyditoja

7. Titas 8 m. 9 mėn.

2016.09.01 09:08 (prieš 2 m.)

Tai mano trecias nestumas. Su pirmu apsilankiau 7savaite.su antru 6 savaite o dabar 5

8. 2016.09.01 09:13 (prieš 2 m.)

darjata parašė:
    As ka tik po ginekologes... siandien pradejo biski tepti rusvai, tai nieko nelaukiau, isskubejau privaciai. Yra puslyte, tik tuscia.... sake gal veliau pastojot, ne…

Nesuprantu kad jums ta duphastona paskyre, cia labai rimtas vaistas. O jei sakote kad rimtu salutiniu poveikiu neradote, reiskia neidemiai skaitete... Jis gali sukelti netgi insulta, o jeigu vaisius vyriskos lyties, gali sutrukdyti lytiniu organu vystymasi... Man pirmoji nestumo metu buvo paskirtas sis vaistas, nuo salutinio poveikio pakliuvau i ligonine... Ir daugiau jo man niekada i burna neides niekas.

9. 2016.09.01 09:25 (prieš 2 m.)

Jolantyyt parašė:
    Nesuprantu kad jums ta duphastona paskyre, cia labai rimtas vaistas. O jei sakote kad rimtu salutiniu poveikiu neradote, reiskia neidemiai skaitete... Jis gali suke…

Beje, galiu papildyti, kad patys gydytojai pripazista, kad jo poveikis MOKSLISKAI NEIRODYTAS. Jis skiriamas kaip profilaktine priemone, ir dazniausiai net nesigilinama ar reikia jo skirti, tiesiog lengva ranka i kaire ir i desine israsineja. Visu pirma turetu atlikti hormonu tyrima, o tik tada skirti panasius vaistus. Bet toks musu medicinos lygis.

10. 2016.09.01 09:35 (prieš 2 m.)

Jolantyyt parašė:
    Nesuprantu kad jums ta duphastona paskyre, cia labai rimtas vaistas. O jei sakote kad rimtu salutiniu poveikiu neradote, reiskia neidemiai skaitete... Jis gali suke…

Sveiki. Tai as jo ir nepradejau gert, nusprendziau saves netrucyti kol niekas neaisku, auga neauga... juk tyrimu nepadare, skyre iskart arkline doze ir jai ramu..
    ryt einu daryti pakartotinai hcg ir pas gine, matysim ka sakys. Teplioti lyg nustojo jau vakar, tik pilvo apacia pamaudena. O laikas slenka vezlio greiciu..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.