2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2018.09.17 23:56 (prieš 5 mėn.)

Ievlampija parašė:
    https://www.kudikiuprekes.lt/beaba-babycook-solo-kombainas-garintuvas-trintuvas-664

Kiek suprantu grudine kosyte irgi jame galima padaryti? Nematau kiek ml Talpos.

2. 2018.09.18 00:03 (prieš 5 mėn.)

victoria_glushchuk parašė:
    Kiek suprantu grudine kosyte irgi jame galima padaryti? Nematau kiek ml Talpos.

Litras. Bet tos talpos, kur darzoves arba panašioje kruopos, tai ne pilnai litras gaunasi. Siaip jis pats nera didelis, palyginimui su buteliuku. Tame ir esme, kad greitai pasigamina viskas, kad nedidelis ir vandens labai mazai reikia.

3. 2018.09.18 00:05 (prieš 5 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Litras. Bet tos talpos, kur darzoves arba panašioje kruopos, tai ne pilnai litras gaunasi. Siaip jis pats nera didelis, palyginimui su buteliuku. Tame ir esme, kad …

Tikrai maziukas. Svarsciau apie avent 4in1 bet sitas visai fainiai atrodo

4. 2018.09.18 01:09 (prieš 5 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Litras. Bet tos talpos, kur darzoves arba panašioje kruopos, tai ne pilnai litras gaunasi. Siaip jis pats nera didelis, palyginimui su buteliuku. Tame ir esme, kad …

As panasu turiu, babycook vadinas bet taip pat atrodo tik spalva kita ☺️ (Pirkau deveta, uz 10 eur, su pirmuoju irgi turejau, buvo kazkas atidave, bet suskilo tas indas pagrindinis ant galo, naudojau 3 kart per diena)
    Tai patogu jo, puode irgi neblogai, bet as garu puodo jokio neturiu o sitas garuose verda. Su grudinem tai nzn gal nelabai, nes tas vidinis indas su skylutem tai isbyret gali, bet darzovem mesytei zuviai tai liuks.
    Man labiausiai pasijuto patogumas kad nereik priziuret, uztatei is vsio, nes su pirmaginiu kai neturejau is pradziu, tai amzinai tai pridegdavo tai isbegdavo kas nors beverdant nes vaikas vis demesi atitraukdavo kuo nors nuo tu puodu.

1
  5. 2018.09.18 07:28 (prieš 5 mėn.)

sunny sky parašė:
    Mes taip pat gyvenom aukstai, 9 aukste, balkonas atviras, tao ant tureklu nupirkom dirbtine uzdara, labai organiskai, atrodancia tvorele, tai vaikas vasara drasiai …

Šiaip rekomenduoja kai pradedi primaitinti. Mes ir anksčiau duodavom. Dabar būna kai valgom košę nori atsigerti, tai duodu. Į lauką būtinai pasiimu. Kol kas daug neišgeria, bet geria kadangi dabar pati laiko buteliuką, tai labiau toks žaidybinis gėrimas gaunas, bet geria. Tik šiltą

6. 2018.09.18 07:31 (prieš 5 mėn.)

amiunte parašė:
    Puodas, garinimo tinklelis ir šakutė - ne naujai pirkti, šiaip naudojami įrankiai. Turėjau dičkiui avent garintuvą, nebenoriu. Bet kiekvienas renkas pagal save. Nen…

O ne ne ne. Kavos aparatas dabar mano geriausias draugas 🤣 vyras jau pyksta, kad nebegeriu arbatos. Bet kai mama pradeda siūlyti visokius greitpuodžius, duonkepes ar dar ką, tai kraujas užverda, nes žino, kad pas mus mažai vietos, bet vistiek reik va man... NU NEREIK!

7. 2018.09.18 07:50 (prieš 5 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O ne ne ne. Kavos aparatas dabar mano geriausias draugas 🤣 vyras jau pyksta, kad nebegeriu arbatos. Bet kai mama pradeda siūlyti visokius greitpuodžius, duonkepes a…

Tai ir sakau-kiekvienam savo bet man patinka svečiuose kavos iš aparato atsigert pas mus ant stalviršio tik kavos malūnėlis stovi. Štai ir visa aparatūra (apie sieninę spintą nekalbu. Ten tiek aparatų, kad galvoju, kur pusę jų nukišt...)

8. Mazasis Brolis 10 mėn. 1 sav.
    Mazoji Sesyte 3 m. 8 mėn.
    Didysis Brolis 5 m. 8 mėn.

2018.09.18 09:20 (prieš 5 mėn.)

Catherine parašė:
    Sveikos mamytes. O as norejau paklausti, yra dar tokiu kurios nepradejo primaitinimo?

As nepradejau, niekur neskubu, maitinu mp, pradesiu nuo 6men;)

1
  9. 2018.09.18 09:28 (prieš 5 mėn.)

mylinti__mama parašė:
    As nepradejau, niekur neskubu, maitinu mp, pradesiu nuo 6men;)

As taip pat nuo 6 menesiu ;) ryt eisim pas daktare 5 menesiu proga bus 5men ir savaite su virsum tai gal nesiulys primaitint jau;)

10. 2018.09.18 09:30 (prieš 5 mėn.)

Mamos! Help! 😁 aš žinau, kad gali nuskambėti kekstai, BET kaip Jūs užimat savo mažuosius? Turiu omeny tokius kūdikius, kurie aktyvūs ir greit nusibosta bet kokia veikla... galiu nupasakot, kaip pas mus viskas atrodo: atsikeliam tarp 7-8, po 8 valgom. Pabūdraujam apie 1,5-2 valandas (dažniausiai ramiai, pasėdim gultuke, ant kelių pažaidžiam ). Tada einam pamiegot apie 40 min. Nu o po miego jau prasideda įdomiausia dienos dalis 🤣 visada surenku minkštą kilimą, išberiu žaislus ir padedu mažąją. Ji kokį pusvalanduką pažaidžia, pašliaužioja ir pradeda pykti. Kadangi valgom mišinuką ir košes tai turim tą patį valgymo grafiką. Iki priešpiečių lieka koks pusvalandis ar 40 min ir maniškė jau nebenori nieko. Nei gulėti ant nugaros, iškart verčias ant pilvo, tada ant pilvo atsivertus pyksta. Tada guldausi ant kelių ir žaidžiam čia, dainuojam, mankštinam kojytes ir rankytes, bet max kokį 5 min. Tada į trasą eina visi žaislai... pratempiam iki priešpiečių, pavalgom ir einam miegot ilgojo miego. Čia mane gelbsti tik tai, kad ji išmiega iki pietų ir man ramiau... bet tada po pietų einam į lauką ir jau vežimas nebe draugas, kartais užmiega dar, bet kai atsibudus irgi pikta... tai man kažkaip jau nebesusivokia, kaip ją palinksmint. Parvažiuojam irgi jau dažniausiai ant pavakarių, pavalgom, o tada kaip loterija, arba eis numigti kokiam pysvalandžiui, arba ne. Ir tada tampyk netampęs, būk klaunu, dainuok, šok. Niekas!🤣 na tik labai laiminga, kai laikai už rankų, ji prisitraukia ir pati atsistoja. Tada jau ramu ir nieko nereik! Bet va dienos metu man iššūkis su vaiku. Tai gal kas susigalvojęs kokių atrakcijų vaikui, kad nukreipt dėmesį?🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras