Ingridaaa parašė:
Iki 20 sav sake, kad lelyte i didesne puse, dabar kai buvau buvo lygiai 20 sav, tai dabar sake jau i mazesnes puse 19+4 kazkur. Manau viskas normalu
Man pries tai kai buvom 12 sav nieko nesake, turbut viskas atitiko, bet dabar sake kad i smulkesne puse buvom 19+5









