Akmens muilo židiniai (atsiliepimai)

Komentuoti
 1. 2017.09.05 09:33 (prieš 1 m.)

  Sveiki, norime įsigyti akmens muilo židinį. Gal yra įsigijusių ir galit pakomentuoti. Ačiū!

 2. Mylimukas 4 m. 8 mėn.

  2017.09.05 10:25 (prieš 1 m.)

  DanguoleB parašė:
  Sveiki, norime įsigyti akmens muilo židinį. Gal yra įsigijusių ir galit pakomentuoti. Ačiū!

  puikiai laiko šiluma, tik pats akmuo lepus...su aštriu daiktu galima lengvai įrėžti kadangi minkštas akmuo (geriau kad vaikas su mašinėle nevažinėtų per jį :D). užtiškus vandeniui/sultims ar pan reikia nuvalyti, kitaip gali likti dėmė.

 3. 2017.09.05 10:53 (prieš 1 m.)

  Ingka parašė:
  puikiai laiko šiluma, tik pats akmuo lepus...su aštriu daiktu galima lengvai įrėžti kadangi minkštas akmuo (geriau kad vaikas su mašinėle nevažinėtų per jį :D). užt…

  O jūs juo visą plotą apšildote? Nes mes norim name statytis ir kad visą apšildytų. Nes mums celsį sakė kad tik atvirą vieną erdvę apšildysit, o ne visą namą.

 4. Mylimukas 4 m. 8 mėn.

  2017.09.05 11:43 (prieš 1 m.)

  DanguoleB parašė:
  O jūs juo visą plotą apšildote? Nes mes norim name statytis ir kad visą apšildytų. Nes mums celsį sakė kad tik atvirą vieną erdvę apšildysit, o ne visą namą.…

  realiai mes naudojam kaip papildomą šaltinį (vyro užgaida- židinyyys ). kaip celsyje sakė, taip ir yra- šildo pagrindinį kambarį (salonas-virtuvė apie 40m2 ir čia būna karšta), tolimesnius kambarius mažiau apšildo (nes jie dar per koridorių kitam namo gale nugrūsti. namas vieno aukšto). pats židinys dar ir kitą rytą būna šiltas kaip pagrindinį šilumos šaltinį nežinau ar naudočiau..nebent kitos galimybės nebūtų. šilumos pasiskirstymas priklauso nuo kambarių išdėstymo ir židinio vietos. dar tuomet reikėtų pagalvoti apie ortakius šilumai nuvesti į kambarius (nežinau ar šitiem židiniam įmanomas toks variantas) arba išplanuoti kambarius aplink židinį kitaip irgi turėsit efektą, kad pagrindiniam kambary bus labai karšta, o tolimesniuose vėsu. pasitarkit su šilumos specialistais.

 5. 2017.09.05 12:17 (prieš 1 m.)

  Ačiū Jums!!!! Pagelbėjot!!!!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras