Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.23 19:32 (prieš 3 sav.)

waily parašė:
    Sirdute turi pradeti plakti +/-6 savaiciu. Kai buvo nesivystantis,tai pirma kart echo pasake, kad tikriausiai nesivysto, po savaites patvirtino echo.. o kraujas rod…

Dieve mano, koks sunkus tas laukimas...as įtariu, kad nieko čia nebus gero, vyras vis drąsina ir sėja viltis, o dar kaip bijau pačio persileidimo...

2. 2019.04.23 20:30 (prieš 3 sav.)

laselis22 parašė:
    Sakykit kiek laiko tai truko, kol viskas paaiškėjo?

Įtarė anksčiau, po savaitės dar stebėjimo tikrai pasakė kad viskas

3. 2019.04.23 21:53 (prieš 3 sav.)

laselis22 parašė:
    Sveikos merginos, noriu jūsų patarimo, snd buvau jau 3 echo, širdelės plakimo nesimatė, yra apie 6 savaites, pasidariau hgc rodo 11226, sakykite prašau ką jūs mano…

O kiek jums savaičių pagal mėnesinės?
    Tik echo. Hcg dar būna auga. LB neinformatyvu ir streso daugiau. Man hcg atitiko pagal savaitės, buvo 7,o echo tik 6. Kai pasiekia 1000 jis kitaip auga. Tikrai neinformatyvu.
    Tad geriau nestresuokit, (kiek įmanoma), kalbinkint zirniuka, ir echo pasidaryk ir po savaites. 💝

Svaja parašė:
    Gal jums MTHFR mutaciją Serapinas nustatė?

Na kad ne. Viskas gerai su kariotipais ir mrth mutacijom. Gal ilgas stažas laukimo ir tik vienas pastojimas 🤔

4. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.24 06:56 (prieš 3 sav.)

-BD- parašė:
    O kiek jums savaičių pagal mėnesinės?
    Tik echo. Hcg dar būna auga. LB neinformatyvu ir streso daugiau. Man hcg atitiko p…

Ačiū Jums už palaikymą ir paaiškinimą, bandysiu kitą savaitę vėl pasidaryti echo, nu bet tas laukimas išvarys iš proto..pagal mm rodo kad prasidėjo 8 savaitė, bet kiek save žinau mano ov clvisada į pabaigą būdavo..

5. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.24 07:53 (prieš 3 sav.)

laselis22 parašė:
    Ačiū Jums už palaikymą ir paaiškinimą, bandysiu kitą savaitę vėl pasidaryti echo, nu bet tas laukimas išvarys iš proto..pagal mm rodo kad prasidėjo 8 savaitė, bet k…

Jei rodo TD skaiciuokle tai jum suėjo 7 savaites, cia visada rodo daugiau.

6. 2019.05.01 13:41 (prieš 2 sav.)

Sveikos. Atėjau ir aš pasipasakoti savo istoriją... Balandžio 1 pasidariau testą, nes kovo mėnesį nesulaukiau mėnesinių,rodė teigiamą. Be galo apsidžiaugiau, esu jauna 23m. Labai laukiau pirmo vizito pas ginekologę. Na ir balandžio 17 nuėjau pirmam vizitui. Na nematė nieko, tik pūslytę, liepė ateiti dar po savaitės... Tačiau vėl nieko nematė... Tuščia pūslytė... Save guodžiau, kad gal būt dar mažai laiko, gal vėliau pastojau, nes ciklas mereguliarus... Na ir sako ateik tada po dviejų savaičių... Aišku tas laukimas ir galvojimas kaip viskas bus, žiaurokas... Na ir užvakar pradėjau teplioti rudom išskyrom, o vakar kraujuoti kaip per mėnesines... Vykau į priimamajį, tai ir ten pasakė, kad nesivystantis neštumas... Ta pūslytė tuščia... Kadangi negausiai kraujavau, pasakiau, kad vyksiu namo... Ir jei pradėsiu gausiai kraujuoti atvyksiu tada... Suprantu, kad nieko nepakeisiu, kad ir kaip skauda širdį... Bet kaip norėjos, kad bent vienas daktaras paaiškintų, supažindintų...Esu užsirašius privačiam vizitui rytoj, net nebežinau ar verta eiti... Esu tiek pasimetus, kad dar nesugebu suvokti, kad man tikrai taip įvyko... Sako gali laukto namuose, jei per dvi savaites savaime nepersileisi, tada į ligoninę... Atrodo kyla tiek klausimų, kodėl, kas, kaip... Kaip viskas bus toliau... Baisu kas laukia... Nežinau ar išsamiai parašiau čia.... P.s pagal mėnesines turėtų būti apie 9savaites. Vakar priimamajam parašė atitinka 7sav.

7. 2 mėn. 3 d.

2019.05.01 17:49 (prieš 2 sav.)

mummy_ parašė:
    Sveikos. Atėjau ir aš pasipasakoti savo istoriją... Balandžio 1 pasidariau testą, nes kovo mėnesį nesulaukiau mėnesinių,rodė teigiamą. Be galo apsidžiaugiau, esu ja…

Laikykites viskas bus gerai ❤️ mano leliukas nustojo augti 8 sav o kraujuot pradejau 11 sav tai buvo sokas dare valyma.. Viskas vyko kovo 16,dabar va sulaukiau tu pirmu mm ir vel bandysiu gal sikart pasiseks❤️ ir jum linkiu stiprybes dar tuolabiau kad jauna esat ❤️ps man 25 pries kelias dienas suejo

1
  8. 2019.05.04 17:09 (prieš 2 sav.)

Sveikos.. Dalinausi savo istorija, esu ligoninėje. Trečiadienio naktį pradėjau kraujuoti... Šiandien žiūrėjo ekoskopu, sakė viskas neblogai atrodo... Dabar svarbiausia kraujavimą stebėti... Sakė, kad užteks vaistais skatinti, nes jau namuose pasišalino didžioji dalis. Taip ir buvo. Skaudu ir be galo liūdna... Pirmas neštumas ir taip viskas baigėsi... Bet jūsų visų istorijos padeda nepalūžti, taip gera, kad dalinatės savo išgyvenimais. ❤ Linkiu visoms, tai išgyvenusioms stiprybės ir tikėjimo! 🙏❤

9. 2 mėn. 3 d.

2019.05.04 17:22 (prieš 2 sav.)

mummy_ parašė:
    Sveikos.. Dalinausi savo istorija, esu ligoninėje. Trečiadienio naktį pradėjau kraujuoti... Šiandien žiūrėjo ekoskopu, sakė viskas neblogai atrodo... Dabar svarbia…

Suprantu jus man irgi pirmas nestumas buvo ir neliko.. Bet va sulaukiau pirmu mm po valymo tai nauja pradzia ir kibsim i darbus ❤️

10. 2 mėn. 3 d.

2019.05.04 17:24 (prieš 2 sav.)

Gal kuriai buvo taip kad pirmos mm po valymo pirma mm diena buvo tepliojimas poto dvi dienas normaliai beveik ir poto kelias dienas tepliojo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras