2021.11.27 21:36 (prieš 4 m.)
Privaloma užregistruot per 6mėn po gimimo, kitu atveju ieškos atitinkamos institucijos ir kai ras tikėtina kad neteksit vaiko globos. O jei meras, vaikui susirgūs, susižeidūs negausit net pirmosios pagalbos, nes asmuo be asmens kodo nėra aptarnaujamas jokiose institucijose, jis tiesiog emegzistuoja, o neegzistuojančiam asmeniui nepriklauso jokia pagalba😏 net vaikui gimus negyvam yra įvedama į registrus, tai čia juo lab gimusiam sveikam nepavyks toks bairis💁🏻♀️ niekas jūsų vaiko neskiepys per prievartą😉 o jei norit apsaugot pasigimdykit, užregistruokit ir laikykit steriliam burbule😏