2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.10.22 14:56 (prieš 8 mėn.)

Giedre.K parašė:
    Sveikos mamytes as cia dabar pradejau mastyti, turim mes columbia kombi, bet ar dar desit i kokius vokelius? Jei taip kokius turit? As galvoju apie flokati, bet ar …

Aš irgi turiu kombį, vilnonį pleduką ir mąstau apie flokati vokelį, bet irgi galvoju, kad bus mažas. Kolkas planuoju suktis su tuo ką turiu, ne karo metai, jei matysiu, kad šaltoka nusipirksim😎

2. 2018.10.22 15:44 (prieš 8 mėn.)

Erica1 parašė:
    Aš irgi turiu kombį, vilnonį pleduką ir mąstau apie flokati vokelį, bet irgi galvoju, kad bus mažas. Kolkas planuoju suktis su tuo ką turiu, ne karo metai, jei maty…

Aš jau kelias savaites naudoju flokati vokelį. Jis mums nėra mažas. Telpa į lopšį. Vietos lieka nedaug, bet telpame o po to planuoju naudoti jį ir sportinuke

3. 2018.10.22 18:00 (prieš 8 mėn.)

Mamytės, nelabai gražu..
    Tos, su kuriomis dalinomės mitybos planu, kaip tikros lietuvės perparduodate, o tos pirmosios dabar nebegali parsisiųsti, nes viršytas siuntimų limitas.
    Tie keli eurai, tikiuosi, bus labai naudingi!

1
  4. 2018.10.22 18:51 (prieš 8 mėn.)

Taimo parašė:
    Mamytės, nelabai gražu..
    Tos, su kuriomis dalinomės mitybos planu, kaip tikros lietuvės perparduodate, o t…

Na matyt visi sukasi, kaip sugeba.. 🤷‍♀️
    Man nuoroda irgi nebeveikė, kai norėjau parsisiųsti į kompiuterį 🤷‍♀️Prieš 6 dienas.. Tai kažin kiek kartų ten ta nuoroda veikė 🤔🤔🤔

5. 2018.10.22 20:34 (prieš 8 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Na matyt visi sukasi, kaip sugeba.. 🤷‍♀️
    Man nuoroda irgi nebeveikė, kai norėjau parsisiųsti į kompiuterį 🤷‍♀️Prieš 6 diena…

O aš vis neturėjau laiko parsisiųsti, tai kaip suprantu būsiu nusipirkusi orą.

6. 2018.10.22 21:51 (prieš 8 mėn.)

miegapelius parašė:
    Aš jau kelias savaites naudoju flokati vokelį. Jis mums nėra mažas. Telpa į lopšį. Vietos lieka nedaug, bet telpame o po to planuoju naudoti jį ir sportinuke :)…

O koks jūsų ūgis ir ar su storu žieminiu kombiu, ar tokiu rudeniniu?

7. 2018.10.22 22:17 (prieš 8 mėn.)

Erica1 parašė:
    O koks jūsų ūgis ir ar su storu žieminiu kombiu, ar tokiu rudeniniu?

Kolkas rudeniniu. Ūgis šiuo metu 66 cm. Bet vietos dar lieka, tai tilps ir su žieminiu.

8. 2018.10.23 07:29 (prieš 8 mėn.)

Taimo parašė:
    Mamytės, nelabai gražu..
    Tos, su kuriomis dalinomės mitybos planu, kaip tikros lietuvės perparduodate, o t…

Taip, sutinku, kad lietuviškas elgesys Nes man irgi nuoroda nesuveikė. Įdomu būtų sužinoti kas čia nutiko iš tiesų

9. 2018.10.23 13:47 (prieš 8 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Taip, sutinku, kad lietuviškas elgesys Nes man irgi nuoroda nesuveikė. Įdomu būtų sužinoti kas čia nutiko iš tiesų

Tikriausiai yra nustatytas ribotas parsisiuntimų kiekis, kelis kartus parsiuntėm ir viskas 🤷‍♀️

10. 2018.10.23 13:52 (prieš 8 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Tikriausiai yra nustatytas ribotas parsisiuntimų kiekis, kelis kartus parsiuntėm ir viskas 🤷‍♀️

Nežinau kiek jūsų kooperacijos, bet elektroninės knygos paprastai gali būti pasiunčiamos į penkis įrenginius, nes tokios apsaugos sudėtos.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras