2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    jo tas miegas tai kas per dalykas??? dvi paras nebemiegu visiskai, jau ir gerkle pradejo skaudet, mazai beliko, tikimes kad iki geguzes datempsiu, man taip pat sis …

Jo miegas ir man užmirštas malonumas. Dvi paras jau nemiegu. Snd galvojau lusiu kaip lapas, nu ir ką sėdžiu tokia jėgų kupina kaip niekad, akys stačios. Pirmai net šokau.. Vyras visas persigandes žiūri

2. 2019.04.18 23:26 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    jo tas miegas tai kas per dalykas??? dvi paras nebemiegu visiskai, jau ir gerkle pradejo skaudet, mazai beliko, tikimes kad iki geguzes datempsiu, man taip pat sis …

Tai cia tos temos gal jautresnes tokios,bet ka zn..mano akimis,tai pasiginciji ir tiek..sitiek moteru ir dar nesciu,negali but viskas tik gelytes

laukų vėjas parašė:
    Aš tai jau prieš 2 mėn išgrūdau kietą čiužinį lauk, nebegalėjau ant jo. Ant minkšto man geriau, tik matyt jau į galą ir tai nebepadeda..

Na matyt kiekvienam savo tada man tai dar buna kad is vakaro negaliu uzmigti be pagalves tarp koju,o nakti tiek sunervina,kad ismetu lauk ir tik tada galiu miegoti

1
  3. 2019.04.18 23:30 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Man miegant ant minksto tik blogiau buna. Buvau keliom naktim issikrauscius ant sofos ir ciuzinuka minksta pasitiesus,tai kosmaras buvo..

as tai nakti kokia 3 nakties einu ant sofos miegoti iki ryto, kartu su pledu ir zindymo pagalve, viska tarp koju kisu, kitaip neitu miegoti is viso. sofa kietesne nei lovos ciuzinys, del to geriau ismiegu.

4. 2019.04.18 23:30 (prieš 1 mėn.)

Rikti parašė:
    Jo miegas ir man užmirštas malonumas. Dvi paras jau nemiegu. Snd galvojau lusiu kaip lapas, nu ir ką sėdžiu tokia jėgų kupina kaip niekad, akys stačios. Pirmai net …

taip taip as irgi siandien apie 17val galvojau kad grisiu tuoj namo ir lusiu...nu ka grizau 19val pagaminaj dar vakariene, issimaudem, pavalgem atsigulem, matau vyras jau luzineja su plansetu rankose 😂😂😂 (per nosi tuoj kris) o as kukuoju...galvojau magnio isgersiu siandien, sako padeda ne tik kai tempia kas ar pan, bet ir miegui padeda, bet neisgeriau, o i apacia leistis jau tikrai tingiu...😁😁😁tai tik tiketis belieka kad ir mane miegiukas paims siandien🙈🙈🙈

5. 2019.04.18 23:31 (prieš 1 mėn.)

kas cia per aliejus tarpvietei ir kur rasti kaip ta masaza atlikti? nebuvau girdejus anksciau

6. 2019.04.18 23:34 (prieš 1 mėn.)

Aš tai vis vyrą iš vienos lovos pusės į kitą varinėju. Klausia, tai iš kurios pusės gulsies? 😅 Pasakau iš vienos, o po 5 min. gražiai prašau užleist jo vietą 😂 Ir apskritai jam į darbą išėjus mėgstu atsigult jo miegotoj vietoj. Eh 😅

2
  7. 2019.04.18 23:36 (prieš 1 mėn.)

Su tuo masazu,tai as naudoju paprasta nerafinuota saldziuju migdolu alieju. Nebutina kazkoki specialu pirkti. Kaip kazkuri rase,man irgi nesigauna kaip raso,tai darau kaip iseina. Manau geriau taip nei nieko

1
  8. 2019.04.18 23:36 (prieš 1 mėn.)

Evaas parašė:
    kas cia per aliejus tarpvietei ir kur rasti kaip ta masaza atlikti? nebuvau girdejus anksciau

Šiaip iš esmės bet kokį aliejų galit naudot, aš naudoju kokosų. Gerai išsitepi ten viską ir rankas, ir tampai porą minučių į visas puses, kiek eina... sako padeda neplyšt, pažiūrėsim, ar pasiteisins bet sunku ten pasiekt viską per pilvūzą, tai galit vyro pagalbos paprašyt

9. 2019.04.18 23:40 (prieš 1 mėn.)

Evaas parašė:

va sita naudojo, musu nestuke parekomendavo o ten yra ir instrukcija, o siaip jei suprantat rusiskai tai galie pasiziureti cia

man si moteriske labai daug video prasmingu padarius

2
  10. Isabella 6 m. 2 mėn.

2019.04.18 23:46 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    As ne tik apie uk,bet apskritai daznai girdziu,kad tarkim be 12sav net nelaiko nescia,o lt zinau ne viena vaika,kurio kitoje salyje paprasciausiai nebutu,nes bedos …

kaip galima is nuogirdu kazka sprest???as su daktarais susiduriau nemazai kartu lt ir per 10metu uk nesu nusivylusi kaip buvau nusivylusi lt,ten be pinigu isvis geriau nevaziuok,nes ant kiekvieno kampo reik kist i kisene,nekisau vedejui per plauka nemiriau nes nesiteike apziuret ir dar daug visokiu panasiu situaciju.o cia uk visi dirba savo darba,kas nemoka kalbos tam cia yra tragedija.nesciasias priziuri nuo pat kai prisiregistruoji,tiek su dukra pradzioj tiek dabar turejau iki 12sav kraujavimu ir apzejo ir dare skanus.apie gimdyma as is vis patyliu tavo ir vaiko prieziura nesulyginsi su lt,nieko pirktis nereik sukt galvos del drabuziu vandens ar ten kokio tualetinio,maistas super renkiesi pati ka valgyt nori,telikas lova vien tavo erdve atskira kurioj guli pasako viska,as per dvi paras net nemaciau dar dvieju moteru kurios su manim gulejo toj pacioj palatoj.ir duok dieve mano vaikams ir man paciai daugiau neteks susidurt su lt ligoninem

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.