7 mėn vaikas nieko nevalgo

Komentuoti
  1. prieblan
    2017.12.03 19:31 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 19:31 (prieš 1 sav.)

Ar buvo jums taip, kad jūsų žirniukai nepriprato prie to ką duodat, bandžiau įvairiausias tyres tiek namines tiek pirktines, maišiau daržoves net bandžiau po kelis kartus dienoje, saldaus ar ne ji visvien vos 2gramus gal suvalgo ir toliau raitosi klylia, nesižioja. Nežinau kaip pripratinti ja prie primaitinimo nes gražiuoju nepavyksta

2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.03 20:59 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 20:59 (prieš 1 sav.)

prieblan parašė:
    Ar buvo jums taip, kad jūsų žirniukai nepriprato prie to ką duodat, bandžiau įvairiausias tyres tiek namines tiek pirktines, maišiau daržoves net bandžiau po kelis …

Neskubėkit, suvalgo nors porą gramų ir gerai - pripras Nekaitaliokit dažnai skonių, paragaukit vieną kokį 3 kart iš eilės, tada kito duokit, ir jokiu būdu nekiškit per prievartą, nes išviso nenorės. Duokit šaukštuką pačiai pasiterliot ir paragauti - kaži ko nesuvalgys, daugiau išsiterlios, bet taip ir mokysis valdyt šaukštuką it yikrai paragaus nes taip įdomiau. Galit duoti labai gerai išvirtas daržoves gabaliukais (taip išvirkit, kad dantenytėm lengvai trintūsi). Mano sūnus mėgdavo morkas kubeliais ir bulves kubeliais valgyti suvirtas gerai Nuo 6 mėnesių jau valgydavo rankytėm. Svarbiausia nestresuokit, iki metukų toks vaikas tik susipažįsta su maistu ir jei nors kiek ragauja irgi gerai O pagrindinis maistas iki metų pienukas ar mišinukas

3. User has not uploaded an avatar
    2017.12.03 21:03 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 21:03 (prieš 1 sav.)

Mes kai pratinomės prie maistelių, tai ragaudavom to paties skonio tyrelę 3-5 dienas, tik tada kito skonio

4. User has not uploaded an avatar
    2017.12.03 21:25 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 21:25 (prieš 1 sav.)

Pratinti ir toliau gražiuoju. Kad ir po tuos 5is gramus. Kantriai, diena po dienos, be streso. Tik gal skonių nekeiskit taip dažnai, kaip ir mamos sako, 3-4ias dienas ta pati košelė.
    Svarbu maitinti toje pačioje vietoje, stengtis panašiu metu, be papildomų trukdžių kaip tv.
    Kažkada pasikeis, vieniems reikia 10 mėnesių, kitiems gal ir metų.
    Dar mamos giria knygą "mano vaikas nieko nevalgo", nors man nereikėjo kol kas, tai neskaićiau pati.

5. Emutea
    2017.12.03 21:50 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 21:50 (prieš 1 sav.)

Buna vaikai nemegsta tyreliu, o valgo gabaliukais, pabandykite duoti paciai maista ir rankas, gal tada valgys

6. User has not uploaded an avatar
    2017.12.03 23:38 (prieš 1 sav.)
    2017.12.03 23:38 (prieš 1 sav.)

Maniskei taip supuole, kad 5-7men vienas po kito dygo 6 dantukai. O dygo labai sunkiai - su temperaturom, naktiniais nemiegojimais, viduriavimais, kurie issauke net ir sikniuko issutima, ir grybeli. Vaikas iki 8 men nevalge is viso nieko, tik siurbe mano piena. Buvau visai panikoj. Pirmoji dukte be problemu 6 men jau darzovienes su mesa valge, o mazoji niekaip. Bet praejo dantuku skausmai ir pradejo valgyti vaikas. Bet tyreliu taip ir neprieme - is karto norejo savo naujus dantukus isbandyti - gabaliukus kramte. Tai kaip ir gavosi blw neplanuotas. Dabar valgo labai gerai, nera problemu su ja.

7. Kėkšto kaimynė
    2017.12.04 00:26 (prieš 1 sav.)
    2017.12.04 00:26 (prieš 1 sav.)

Mano mergytė irgi mažai kieto maisto te suvalo, nors jai jau 9 mėnesiai. Aš vis bandau, kasdien ruošiu maistą, nors tos košės suvalgo kokius keturis šaukštelius...O Jūs ar šildot košes? Man tai labai padėjo, mažoji tikrai geriau valgo pašildytą, nei kambario temperatūros maistelį. O dėl maisto gabalikais, kaip mamos siūlo, aš nedrįstu - anądien daviau obuoliuką pagraužt, tai su dantenėlėm gabaliuką atskverbė ir velia burnytėj (ji dar be dantukų), man baisu pasidarė, kad vaikas neužspringtų...

8. User has not uploaded an avatar
    2017.12.04 08:43 (prieš 1 sav.)
    2017.12.04 08:43 (prieš 1 sav.)

Kėkšto kaimynė parašė:
    Mano mergytė irgi mažai kieto maisto te suvalo, nors jai jau 9 mėnesiai. Aš vis bandau, kasdien ruošiu maistą, nors tos košės suvalgo kokius keturis šaukštelius...O…

Na, obuoliukas tai kietas. Galima pradeti nuo siek tiek minkstesniu dalyku, pvz virtos bulves ar cukinijos, arba gal pagarinto obuolio. Na, ko nors, kad dantenelemis galetu susikramtyti.

9. NatiB
    2017.12.04 12:05 (prieš 1 sav.)
    2017.12.04 12:05 (prieš 1 sav.)

maniškė tik nuo 8 mėn pradėjo realiai po truputį valgyt, nors pradėjau 5 mėn... viskas ėjo šiukšlių dėžėn. Na bet va užaugo jau, valgo

10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.04 12:33 (prieš 1 sav.)
    2017.12.04 12:33 (prieš 1 sav.)

Jei svoris auga,tai kazka valgo...
    Nuo kokiu "5metu"prades valgyti:),juokauju.
    Taip tai ir mano labai sunkiai valge,problematiskai,burnoj laiko,ne kramto... ir dabar dar kudikiskai valgo nors jau 1m. 2su puse men.vienu danciu,duona tiki pamaigo,kukuruza,sausaini suciulpia.5k.esu davus gabaliukais ir bulve ir morka,net nededa I burna,o kai isideda tai spjauna. Tad blendinu kaip beibiui,rodau kaip kramtyti,kalbu niam niam,bet dzindziliukai.Kai islis dantis tikiuosi bus paprasciau.Pats tik noriau ir kai jau alkanas marmaluzes tyreles (dar koki sauksteli idedu zaliu uogu pertrintu I tyre)valgo su jogurtu,na ziojesi valgyti. O taip "neduociau valgyti,"greiciausiai ir neprasytu. Kas su tuo nesusidures tai nesupras,kad yra nevalgiu vaiku.
    Dabar tai valgom,nes gal vitaminai padejo,dabar dantis kalasi tai visaip bus...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras