Komentuoti
  1. 2019.04.14 23:00 (prieš 3 mėn.)

Lie

gelelė23 parašė:
    Labutis anglijos mamytems reikia pagalbos🙂 dukrai pasidareme pasa cia uk isdave ambasada kai cekini bilietus ka reikia rasyti kad lietuva isdave? Pasimeciau🤦🏻‍♂️…

lietuva

2. Pupyte 6 m. 11 mėn.

2019.04.15 09:43 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    O kas parašyta 9. numeriu pase?

Ambasada londone

3. Pupyte 6 m. 11 mėn.

2019.04.15 09:43 (prieš 3 mėn.)

Benna parašė:
    Lie

Aciu jau isicekinau🙂

4. Pupyte 6 m. 11 mėn.

2019.04.23 22:25 (prieš 2 mėn.)

Labutis . Isvaziavom i lt atostogu ir dukra susirgo vejaraupiais. Ryt skrydis mum atgal. Kaip suprantu keliauti mes negalim lektuvu gali nepraleisti siandien jau 5 diena sirgimo. Gal kuri buvo susidurusi papasakokite patarkite kaip elgtis aciu is anksto

5. 2019.04.23 23:07 (prieš 2 mėn.)

gelelė23 parašė:
    Labutis . Isvaziavom i lt atostogu ir dukra susirgo vejaraupiais. Ryt skrydis mum atgal. Kaip suprantu keliauti mes negalim lektuvu gali nepraleisti siandien jau 5 …

Manau prasirkite Lietuvoje, nes virusas uždarose patalpose itin greit plinta. O mažesnis vaikas nesusirgo?

6. 2019.04.23 23:08 (prieš 2 mėn.)

gelelė23 parašė:
    Labutis . Isvaziavom i lt atostogu ir dukra susirgo vejaraupiais. Ryt skrydis mum atgal. Kaip suprantu keliauti mes negalim lektuvu gali nepraleisti siandien jau 5 …

Nauju spuogeliu yra? Jei yra neisdziuvusiu spuogeliu bijau kad teks likti . Maniske kad ir lengva forma sirgo nei niestejo nei temperaturos turejo bet tik po 6dienu paskutinis susitrauke, kol yra “gyvu” spuogeliu tol jus nesiojat uzkrata

7. 2019.04.26 14:15 (prieš 2 mėn.)

Sveikos! Naudoju kontraceptines tabletes, bet labai man su jom sudetinga laiku isgert. Girdejau nuogirdom biski apie pleistrus ir implanta i ranka, bet implanto nelabai noreciau bijau tokiy visokiu svetimkuniu tad trauke daugiau prie tu pleistru. Pasidalinkit savo patirtim👌

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.26 15:14 (prieš 2 mėn.)

GodaS parašė:
    Sveikos! Naudoju kontraceptines tabletes, bet labai man su jom sudetinga laiku isgert. Girdejau nuogirdom biski apie pleistrus ir implanta i ranka, bet implanto nel…

As turiu implanta rankoj,viskas ok,tik kartais prasiilgina kraujavimo dienos,tad kai praes jo laikas,tikrai nebekeisiu jo nauju,desiuos mirena tada.

9. 2019.04.26 15:24 (prieš 2 mėn.)

GodaS parašė:
    Sveikos! Naudoju kontraceptines tabletes, bet labai man su jom sudetinga laiku isgert. Girdejau nuogirdom biski apie pleistrus ir implanta i ranka, bet implanto nel…

Neturiu patirties su pleistru, bet man implantas nepatiko/netiko. Istveriau metus ir perejau prie tableciu. Baisiai galva skaudejo, nugara maude, menesines labai nereguliarios..
    bet kiekvienai gali skirtingas poveikis buti nuo bet ko, tiesiog reikia isbandyti ir ziureti, ar jums tinka.

O del to, kad pamirstat laiku isgerti, tai pameginkit nusistatyti priminima telefone. 🤷🏻‍♀️

10. Berniukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.
    Berniukas 15 m. 1 mėn.

2019.04.26 17:16 (prieš 2 mėn.)

Man pleistras netiko. Lb prastai jaučiausi ir galvą skaudėjo ir širdis baladojosi belekaip. Po kelių dienų numečiau neistverus. Seip nepabandžius nesužinosi. Vienoms tinka kitoms ne.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras