Kiaušidžių laparoskopija ir pastojimas

Komentuoti
  1. 2019.01.19 11:52 (prieš 4 sav.)

Blueberry parašė:
    Nu gal tikrai nieko tokio
    Aš vis tik galvoju, kad kai eisiu kitą savaitę pas šeimos gydytoją dėl tų reikalin…

Tai tada paleis nuo milteliu,ne nuo streso

1
  2. 2019.01.19 12:35 (prieš 4 sav.)

Man nereikėjo nieko valytis prieš Lp irgi ir viskas buvo gerai, su tuo nebuvo jokių problemų O ten dėl gėdos, kaip reiks gulėt nuoga rūra prieš tiek žmonių Nu tai ne savo malonumui tai darai. Aš atsiguliau ir užsimerkiau iškart, nenorėjau matyt nieko, nors žmoniu aplink buvo daug. Vieni riša kojas, kiti deda laidus ant krūtinės, kiti deda kateterį, o kai tik pradėjo leist vaistus, po kelių sekundžių atsijungi. Ir viskas, tada jau dzin kas ten ką daro Svarbiausia galvot dėl ko tai darai ir viskas bus gerai

2
  3. 1 m. 7 mėn.

2019.01.19 12:36 (prieš 4 sav.)

Kristina_Ka parašė:
    Man nereikėjo nieko valytis prieš Lp irgi ir viskas buvo gerai, su tuo nebuvo jokių problemų O ten dėl gėdos, kaip reiks gulėt nuoga rūra prieš tiek žmonių Nu…

Man neriso nieko kol nemiegojau. Nesuprantu kodel nepalaukia ir stresa kelia 🤦🏻‍♀️

4. 2019.01.19 12:37 (prieš 4 sav.)

merginukeee parašė:
    Man neriso nieko kol nemiegojau. Nesuprantu kodel nepalaukia ir stresa kelia 🤦🏻‍♀️

Man riši, bet tada jau kažkaip dzin buvo

1
  5. 1 m. 7 mėn.

2019.01.19 12:38 (prieš 4 sav.)

Kristina_Ka parašė:
    Man riši, bet tada jau kažkaip dzin buvo

Mane istiktu panikos ataka... nejuokauju 😊

6. 2019.01.19 12:40 (prieš 4 sav.)

merginukeee parašė:
    Mane istiktu panikos ataka... nejuokauju 😊

Nieko nespėtum pbėgt :D, nes kai pradėjo rišt, jau po kelių sekundžių atsijungiau. Bet tai atsimenu

1
  7. 1 m. 7 mėn.

2019.01.19 12:43 (prieš 4 sav.)

Kristina_Ka parašė:
    Nieko nespėtum pbėgt :D, nes kai pradėjo rišt, jau po kelių sekundžių atsijungiau. Bet tai atsimenu

Tai kai istinka paniko ataka, gali pabudes pradet draskytis. 🙉

8. ❤Rugilė❤ 5 sav.

2019.01.19 12:52 (prieš 4 sav.)

merginukeee parašė:

Aga, mane irgi pirmiausiai uzmigde🙈🙈

9. 2019.01.19 12:54 (prieš 4 sav.)

_BurBė_ parašė:
    Aga, mane irgi pirmiausiai uzmigde🙈🙈

Šiaip tai gerai, nes ne kokie atsiminimai apie tas kelias sekundes rišimo 😂

2
  10. 11 mėn. 2 sav.

2019.01.19 16:58 (prieš 4 sav.)

merginukeee parašė:

Nu bet rimtai, kodėl nepalaukia kol atsijungsi, jei čia tik sekundžių klausimas mane nuo didelio streso pykinti pradeda, tai jau įsivaizduoju kaip aš tokioj situacijoj pasirodyčiau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras