Laukiuosi ar ne? (Archyvas iki 2017.11.14)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.14 07:27 (prieš 1 m.)

Nu man visada idomu ateiti i sita tema paskaitineti, nuotaika pasikeliu.. ? kai paskaitai kai kuriuos klausimus tai ziauru, nezinai ar cia zmogus rimtai tokiu nesamoniu klausia ar ne ? nu sorry, nesupykit, bet jeigu jau testas rodo teigiama tai kam dar kelt cia ir klaust ar laukiuos ar ne.. arba jei nerodo nieko tai arba lauki dar, arba eini pas daktarus ir viskas. Mano ciklas irgi reguliarus budavo, bet vat viena menesi sukvailiojo velavo 2 sav mm. Testas neigiamas paskuj susirgau o po keliu menesiu vel ta pati situacija vel veluoja jau apie 3 sav ir testas teigiamas (vaiduokliukas) nu ir viskas pas daktarus iskart ir net galvot nereikia paciom laukies ar ne ? o kad niekad nebudavo kazkokiu kitokiu simptomu ar velavimu tai irgi zinokit kad visada buna pirmas kartas ?

2. 2017.11.14 08:20 (prieš 1 m.)

Lania parašė:
    Nu man visada idomu ateiti i sita tema paskaitineti, nuotaika pasikeliu.. ? kai paskaitai kai kuriuos klausimus tai ziauru, nezinai ar cia zmogus rimtai tokiu nesam…

Buna ir tokiu atveju, kai testas teigiamas, bet nestumo nera?

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.14 09:14 (prieš 1 m.)

Viletux parašė:
    Buna ir tokiu atveju, kai testas teigiamas, bet nestumo nera?

Tai uztai ir reikia eiti pas daktarus o ne cia klaust ? zinau, kad visko buna ? Siaip ar taip didziausios sekmes visoms bandancioms

4. 2017.11.14 13:19 (prieš 1 m.)

Sveikos, ar kuriai nors buvo tokia situacija, vakar pradejo labai skaudet pilvo apacia kad negalejau nei atsistot skausmas buvo nezmoniskas, isikvieciau greitaja sudave vaistu ir nuveze i priimamąjį, paeme krauja ir slapima, pralaukiau 2h kol kazkas sumaste ateit apziuret apziuejo ginekologas ir nieko nepasake tik tai kas kiauside yra iplisus o nuo ko tas skausmas buvo nepasake, nesu nescia bent taip manau menesines veliuoja 5 dienas.. gal kuri turejot panasia situacija? ar visdelto gali but kad esu nescia.. ( nepulkit sakyt kad darykis estumo testa dar galvoju palaukt ir po poros dienu pasidart) nors ginekologas sake griszus butinai pasidaryk nestumo testa.. dar iki siol jauciu mazus silpnus spazmus.. tikiuosi suprasit ka parasiau nežinau kaip nuosekliai paiskint savo situaciaja buvusia vakar.. atsiprasau jai ne i tema nezinau kurioje rasyt..

5. Aleksandras 3 m. 5 mėn.

2017.11.14 13:42 (prieš 1 m.)

semerei parašė:
    Sveikos, ar kuriai nors buvo tokia situacija, vakar pradejo labai skaudet pilvo apacia kad negalejau nei atsistot skausmas buvo nezmoniskas, isikvieciau greitaja su…

Nu tai pasidarykit testa. Veluoja 5 dienas turi rodyti jau

6. 2017.11.14 14:16 (prieš 1 m.)

semerei parašė:
    Sveikos, ar kuriai nors buvo tokia situacija, vakar pradejo labai skaudet pilvo apacia kad negalejau nei atsistot skausmas buvo nezmoniskas, isikvieciau greitaja su…

Įplyšus kiaušidė ir paleido namo??? Bent vaistų kokių davė? Man čia tokia diagnozė neskamba gerai, turėjo kažką daryt Dėl testo, jei sakė pasidaryt, pasidarykit. Gal negimdinis koks

7. 2017.11.14 14:34 (prieš 1 m.)

imaginary parašė:
    Įplyšus kiaušidė ir paleido namo??? Bent vaistų kokių davė? Man čia tokia diagnozė neskamba gerai, turėjo kažką daryt Dėl testo, jei sakė pasidaryt,…

Israse vaistu nuo uzdegimo zvakuciu ir viskas..

8. Aleksandras 3 m. 5 mėn.

2017.11.14 14:40 (prieš 1 m.)

semerei parašė:

Pasirodykit geriau pas ginekologe

3
  9. 2017.11.14 14:48 (prieš 1 m.)

semerei parašė:

Siūlyčiau pasirodyt ginekologei rimtesnei. Kad normaliai paaiškintų kas čia ir dėl ko. O testą būtinai pasidaryk, nelauk kelias dienas. Jei negimdinis, tai laikui einant bus tik blogiau

1
  10. tevu-darzelis.lt 8 m. 11 mėn.

2017.11.14 14:52 (prieš 1 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/laukiuosi-ar-ne-5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.