Mamka1 parašė:
Sveikosrekomenduokit pacia paciausia ginekologe.
![]()
O man Pranevičienė.
Mamka1 parašė:
Sveikosrekomenduokit pacia paciausia ginekologe.
![]()
O man Pranevičienė.
vbvikte5 parašė:
O man Pranevičienė.
Šiaip aš irgi pas Pranevičienę lankaus, patenkinta, bet jei būtų paprasčiau pakliūt pas Kalinauskienę, tai eičiau pas ją
SandraVilius parašė:
Šiaip aš irgi pas Pranevičienę lankaus, patenkinta, bet jei būtų paprasčiau pakliūt pas Kalinauskienę, tai eičiau pas ją![]()
O as is pradziu ejau pas Kalinauskiene,bet po keliu vizitu perejau pas Praneviciene ir tuo dziaugiuosi. Nors girdejusi,kad Kalinauskiene gera specialiste,bet man ji buvo nemaloni.
leraHug parašė:
Sveiki. Kur , pas ka taisot savo dantis? Gereusia gyditoja yra ....?
patarkit. Ne vaikui su augusiem .
As lankausi pas Inga Gavriloviene,buitinese yra jos kabinetas.
leraHug parašė:
Sveiki. Kur , pas ka taisot savo dantis? Gereusia gyditoja yra ....?
patarkit. Ne vaikui su augusiem .
mes lankomes pas gyditoja Vitkauskiene PSPC
Kosmetika1 parašė:
Sveikos mamytės, parekomenduokit vaiku gydytoja🙂 ačiū iš anksto 🙂
Ernestas Melnikas Vilkmerges klinika👌
5 testuotojų vertinimai
13 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai