Sveikos mamytės,
Ieškau kam padovanoti/perleisti.
Gal kam reikia 9-12mėn. dydžio tvarkingų mergaitiškų rūbelių? Arba gal žinote kam reikia? Kai kurie iš jų nauji, su etiketėmis. Išsiųsčiau paštomatu bet kur. Parašykite asmeniškai man🙏
adriuke parašė:
Visada su vilnonem maniske. Nieko neatsitiks kad pedutes bus siltos.
Sveiki, kaip Jūs ir Jūsų dukryte laikotės? Vis pabalvoju apie Jus 🌸
5 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai