Vartojau raminamuosius, dbr pastojau,ką daryti?

Komentuoti
 1. Austėja 1 m. 1 mėn.
  Augustas 9 m. 10 mėn.

  2017.09.25 13:41 (prieš 1 m.)

  Sveikos. Laukiuosi antro vaikelio. Pirmagimiui jau 8 metukai. Praeityje turėjau bėdu mervinių pagrindu..vartojau lexotanilį...dar ir bdr, įpač esant tarp žmonių, ima nerimas ir norisi nurimti vaistų pagalba..gal kuriai buvo panašei?... kaip save raminote?..

 2. 2017.09.27 00:44 (prieš 1 m.)

  JulijaValentinov parašė:
  Sveikos. Laukiuosi antro vaikelio. Pirmagimiui jau 8 metukai. Praeityje turėjau bėdu mervinių pagrindu..vartojau lexotanilį...dar ir bdr, įpač esant tarp žmonių, im…

  Manyčiau geriausia būtų jai jūs pasikonsultuosite su savo gydytoja arba ginekologę,gal išrašys kokių hemoepatinių vaistukų ar kokių nors kurie nekenktų vaisiui?

  1
 3. 2017.09.27 22:28 (prieš 1 m.)

  O lexotanili dar israso? Kiek zinau, prie jo priprantama tai gydytojai jo vengia skirti.
  Vakar netycia youtube radau filma kur narkomanes ant heroino isnesioja ir pagimdo vaikus kurie gimsta su priklausomybe, bet pagyja ir buna normalus zmones kaip visi. taip kad manau jums neverta pergyventi.

 4. Austėja 1 m. 1 mėn.
  Augustas 9 m. 10 mėn.

  2017.09.27 23:25 (prieš 1 m.)

  mamaja parašė:
  O lexotanili dar israso? Kiek zinau, prie jo priprantama tai gydytojai jo vengia skirti.

  Beabejo neišrašo ir nevartoju tuos vaistus. Dar prieš neštumą jų atsisakiusi. Tiesiog jei suirztu darosi neramu. Kalbėsiu dėl homeopatinių kokių.

 5. 2017.09.28 00:22 (prieš 1 m.)

  As kai pradedu nervintis tai bandau giliai kvepuoti ir koncentruoti savo demesi i koju pirstus. Kartais suveikia, bet labai daznai tenka pabegti is susiburimo vietos. Jau daug metu turiu nerimo sutrikimu, panikos ataku, bet taip ir neismokau su tuo tvarkytis iki galo. Kaikada sekasi, o kaikada nesugebu saves kontroliuoti. As abejoju ar tai imanoma isgydyti visiskai. Gal jei pastoviai lankyciausi pas koki labai protinga psichologa tada gal isgyciau, bet nera tam pinigu ir laiko.

 6. Austėja 1 m. 1 mėn.
  Augustas 9 m. 10 mėn.

  2017.09.28 07:43 (prieš 1 m.)

  mamaja parašė:
  As kai pradedu nervintis tai bandau giliai kvepuoti ir koncentruoti savo demesi i koju pirstus. Kartais suveikia, bet labai daznai tenka pabegti is susiburimo vieto…

  Iki galo neišgydoma..reikia ieškoti būdu nurimti. Tarp žmonių ir man darosi neramu. Tas lb erzina...save raminu tuo kad tai praeina..tik kadangi db esu neviena, taai kelia dar didesni nerimą. Šnd einu pas šeimos gydytoją, pasikalbėsiu ką daryti tokiais atvėjais.

 7. 2017.10.01 01:46 (prieš 1 m.)

  JulijaValentinov parašė:
  Iki galo neišgydoma..reikia ieškoti būdu nurimti. Tarp žmonių ir man darosi neramu. Tas lb erzina...save raminu tuo kad tai praeina..tik kadangi db esu neviena, taa…

  Kokie rezultatai? Ka patare gydytoja?

 8. Austėja 1 m. 1 mėn.
  Augustas 9 m. 10 mėn.

  2017.10.01 08:21 (prieš 1 m.)

  mamaja parašė:
  Kokie rezultatai? Ka patare gydytoja?

  Na sakė vaistų jokių negalima kas be ko. Arbatos..na ir bandyt nurimti..ta ir darau. Vakar buvom pasivaiksčioti tai atpalaidavo. Veju mintis apie priepuolius..nes būtent mintys juos ir iššauke..

  2
 9. 2017.10.04 22:07 (prieš 1 m.)

  JulijaValentinov parašė:
  Na sakė vaistų jokių negalima kas be ko. Arbatos..na ir bandyt nurimti..ta ir darau. Vakar buvom pasivaiksčioti tai atpalaidavo. Veju mintis apie priepuolius..nes b…

  tai, galima sakyti, nieko daktare ir nepadejo daugmaz patare nesijaudinti ir viso gero. realios pagalbos jokios.
  Man irgi tas pats buvo su daktare sako- eik i psichoterapija, uzsiimk joga, sportuok. sakau niekas nepadeda, tai tik rankom skestelejo daugmaz- kaip ismanai taip ir spresk savo problema pati. Tai pati ir sprendziau- pirkau nelegalu lexotanili. gerai kad buvau ne nescia, o ka nesciai daryt- neisivaizduoju. as turbut vengciau zmoniu

 10. Austėja 1 m. 1 mėn.
  Augustas 9 m. 10 mėn.

  2017.10.05 06:57 (prieš 1 m.)

  mamaja parašė:
  tai, galima sakyti, nieko daktare ir nepadejo daugmaz patare nesijaudinti ir viso gero. realios pagalbos jokios.

  Man vienas daktaras pasakė jog reikia laiko išmokti su savimi susitvarkyti užėjus tam priepoliui. Mano mamai jaunystei buvo tas pats. Aš buvau pilvuke ir ja "sutraukė", kartu ir mane. Žinokit žmonių vengti nereikia...kaip tik..mokytis nebijoti išeiti..db va išlendu į parduotuvę ir jei užeina dusuliukas tas nervinis, tiesiog sakaau sau kd nieko čia baisaus ir tuoi praeis. Neleidžiu sau pradėti isterikuoti. Nukreipiu mintis. Supykstu ant savęs. Dažnai padeda vėsus vanduo(visad turiu po ranka buteliuką).. lexotanilis geras tam kartui..bet prie jo priprantama. Taip man ir nutiko.. ko vengiu db tai darbo...ten lb man nejauku..atėjus stresuoju kol įsivažiuoju..tad db biletenis. O daktarai nk ir nepadės..iki db neaišku kas tai ir kodėl prasideda..kas nepatyrė nesupranta. Reikia tiesiog nebyjoti kai susvaigsta galva ar pritrunka oro..taip nutinka visiems.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras