Santariškių gimdymo namai (VU ligoninės Santariškių klinikos)

Santariškių g. 2, Vilnius, Vilnius
(+370) 5 236 5000
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.09.07 15:58 (prieš 2 mėn.)

jupi parašė:
    Merginos, o kaip vyksta gimdymo plano aptarimas su gydytoju ar akušreriu, kurį pirmą kartą matai? Aš ketinu gimdyt Santarose be jokių išankstinių tarimusi, tai kai …

Su manim nks plano neaptarinejo, tik paklause ar noresiu nuskausminimo ir kokio ir viskas.. bet man ir nereikejo nei kamuoliu nei voniu

1
  2. 2018.09.07 16:31 (prieš 2 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Manau del rizikingumo, bet cia tik prielaida.. man buvo virkstele du kartus apsisujus aplink sunaus kakla, visa laika gulejau prijungta ir net i wc paciai eit nelei…

Pas mane tokia pat situacija su judėjimu ir WC. Bet realiai jie ir tau stovint gali matuot tonus. Tai darau prielaidą, kad nuo pamainos priklauso. Maniškė nenorėjo apsikrauti.

jupi parašė:
    Merginos, o kaip vyksta gimdymo plano aptarimas su gydytoju ar akušreriu, kurį pirmą kartą matai? Aš ketinu gimdyt Santarose be jokių išankstinių tarimusi, tai kai …

Niekaip

3. 2018.09.07 20:21 (prieš 2 mėn.)

Pineapple parašė:
    Labai įdomu nuo ko priklauso ar leidžia su tonų matuokliais ir lašeline judėti ir šokinėti ant kamuolio. Aš irgi buvau nuolat prijungta prie tonų matuoklio ir lašel…

Sutinku visiskai, kad priklauso nuo pamainos. Abu vaikus gimdziau santariskese, su pirmuojj visus saremius pravaiksciojau,kai pasakiau, kad negaliu guleti parupino man belaidi toniuku matuokli antra gimdant nenorejo leisti judeti ir wc nueiti, yiesiai sviesiai akusere pasake negi as cia viska tau atjunginesiu, bet po gydytojo apziuros buvo leista atjungti viska, kad nueiciau nors i wc ir dusa..paskui dar ir stoveti kad leistu issiprasiau ir kamuolio, nes guleti man kancia, beto sako judant greiciau kaklelis atsidaro

4. 6 m. 2 mėn.

2018.09.14 15:46 (prieš 2 mėn.)

2
  5. 2018.09.14 16:32 (prieš 2 mėn.)

-Veja- parašė:

Aha užvakar nusifotkinau irgi

1
  6. 2018.09.19 17:01 (prieš 2 mėn.)

jupi parašė:

Atvykus po apžiūros ir jei nusprendžia guldyt pildo dokumentus , užduoda daugybe kažkokiu klausimu (kuriuos jau pamiršau) , paklausia apie epidura , toks ir planas. Kiti klausimai manau butu aptariami ir nusprendžiami jei kiltų komplikacija (vakuumas , reples ar pan). Kažkaip nepamenu kad butu is anksto apie tai klause. Tik as buvau pas akušere ir anksciau apsilankiusi tai ji klausė ko as tikiuosi is gimdymo , tai minėjau kad bijau ir nenoriu nei replių ,nei vakuumo.

2
  7. 2018.09.20 23:29 (prieš 2 mėn.)

8. 2018.09.21 09:32 (prieš 1 mėn.)

O jus, man blondinei, galite paaiskinti kokiu tikslu dedamosntos foto su statistika kiek gime? Siaip?

9. 2018.09.21 09:45 (prieš 1 mėn.)

vugi parašė:
    O jus, man blondinei, galite paaiskinti kokiu tikslu dedamosntos foto su statistika kiek gime? Siaip?

Pvz man idomu statistika ;)

4
  10. Antroji musu meile 39 sav., liko 9 d.
    Pirmoji meile 3 m. 1 mėn.

2018.09.21 10:39 (prieš 1 mėn.)

Kukuruz parašė:
    Pvz man idomu statistika ;)

Man irgi labai!

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras