2017 m. Kovo mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Ariela 14 m. 8 mėn.

2018.12.30 12:43 (prieš 5 mėn.)

Gruodinukas parašė:

o koks sportiskas berniukas....

2. Adrijus 2 m. 2 mėn.
    Azuolas 6 m. 6 mėn.

2018.12.30 18:46 (prieš 5 mėn.)

daivadance parašė:
    o koks sportiskas berniukas....

aciu

3. Joris 2 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2019.01.16 21:19 (prieš 5 mėn.)

Sveikos mamos 🤗
    Pasidalinkite kokias dantu pastas naudojate savo vaikams?
    Mes naudojam tokia ekologiska su naturalia kreida.
    Buvau snd pas dantiste tai sake naudoti kur yra 500 ppm fluoro, nes apatiniai dantukai siek tiek geltoni nuo apacios, sako tik fluoras juos apsaugos.
    Kur rasti normalia dantu pasta kad butu be visokiu saldikliu ir su minimaliu kiekiu fluoro? 🤔

4. saulės spindulėlis 2 m. 2 mėn.
    Išdykėlė 11 m.

2019.01.16 21:38 (prieš 5 mėn.)

uogyytė parašė:
    Sveikos mamos 🤗

Patarti jums neturiu ka, bet patys naudojame rocs. Ja galima nuryti, nes isspjauti nesigauna. Spjaudo, bet taip be nieko. O su fluoru juk atrodo negalima nuryti. Beje vakar vakare kazkur nukiso pasta mazasis, siandien neradau 😁 liko nevalytais dantim.

5. 2019.01.16 21:39 (prieš 5 mėn.)

uogyytė parašė:
    Sveikos mamos 🤗

Fluoras nuodingas, jo nuryti negalima..mes eko denta naudojam..

6. Joris 2 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2019.01.16 21:50 (prieš 5 mėn.)

elze1 parašė:
    Patarti jums neturiu ka, bet patys naudojame rocs. Ja galima nuryti, nes isspjauti nesigauna. Spjaudo, bet taip be nieko. O su fluoru juk atrodo negalima nuryti. Be…

Naudojom ir mes sita ji irgi gan naturali

Komzale parašė:
    Fluoras nuodingas, jo nuryti negalima..mes eko denta naudojam..

Zinau kad nuryti negalima ir kad nuodingas jis. Maniskis jau sugeba issipjauti daly pastos. O juk ten tik suvilkdomas sepetelis buna. As mastau kas antra diena su ja pavalyti dantukus. O kuria butent ecodenta naudojate?

7. 2019.01.16 22:05 (prieš 5 mėn.)

uogyytė parašė:
    Naudojom ir mes sita ji irgi gan naturali

Dali pastos, bet ne visa..su zemuogiem ir avietem, ji be fluore, naturali..siaip manau ilgiau valykit ir problema issispres..

8. Joris 2 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2019.01.16 22:31 (prieš 5 mėn.)

Komzale parašė:
    Dali pastos, bet ne visa..su zemuogiem ir avietem, ji be fluore, naturali..siaip manau ilgiau valykit ir problema issispres..

Nemanau kad reikia taip bijoti fluoro. Turbut reiketu puse tubeles pastos vaikui suvalgyti kad jis ja apsinuodytu.. rekomenduoja pastos deti pagal mazojo pirstuko nago dydi vaiko, o as net paprastos pastos tiek nededu man atrodo daug.. pasta su fluoru buna rekomenduoja net nuo metuku laiko. O cia rekomendavo kad apsaugoti nuo eduonies. Nu matysiu kolkas pavalysiu su sia kur turiu ji man patinka o tada jau matysiu

2
  9. 2019.01.16 23:14 (prieš 5 mėn.)

uogyytė parašė:
    Nemanau kad reikia taip bijoti fluoro. Turbut reiketu puse tubeles pastos vaikui suvalgyti kad jis ja apsinuodytu.. rekomenduoja pastos deti pagal mazojo pirstuko n…

Man ir aktualu.. Nors maniskis vis dar nesileidzia dantu valyt..tai niekaip neisvalau normaliai ir bijau kad dantys suprastes.. Vienintelia budas laikyti rankas ir kojas po savim ir vakyt rekianciam vaikui tai db kai serga net nekankinu.. Ziauru man nes paciai skaityt.

10. Joris 2 d.
    Dovydas 2 m. 3 mėn.

2019.01.16 23:33 (prieš 5 mėn.)

Paulina_89 parašė:
    Man ir aktualu.. Nors maniskis vis dar nesileidzia dantu valyt..tai niekaip neisvalau normaliai ir bijau kad dantys suprastes.. Vienintelia budas laikyti rankas ir …

Paskutiniu metu ir mes taip valomes dantis 🙈 is pradziu valesi graziai , o dabar pasisodinu ant keliu laikau rankas ir valau pirma karta verke dabar jau tik rodo nepatenkinima.. ir kasdien aiskinu kad reikia valyti nes suges o tada skaudes.. dar uzsakiau elektronini sepeteli, dantiste buvo uz kad tik butu su minkstais sereliais sake gal taip patiks valyti dantukus ir nesipriesins..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras