2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.06.11)

1. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2018.05.23 08:46 (prieš 9 mėn.)

Mes.mig parašė:
    Tos kurios maitinat mp ir pradėjot myliukus jau ar nevartojat jokių kontraceptiku? O gal yra maitinančių mp kuriom grįžo mėnesinės?

dorotte parašė:
    Mano gimineje pametinukai (10-13 men skirtumas) yra norma. Kiek klausiau menstruaciju nebuna, bet pastoti jokiu problemu. Tad atsargiai su neapsaugotais myliukais :…

Man ginekologe is kart pasake kad pastot galima nors ir nera menstruaciju. Yra kontraceptines kurias vieninteles leidzia berods azalia,jas galima vartot ir maitinant as po anrto gimdymo naudojau. Dabar kol kas negaliu nieko laukiu pakartotinio vizito kad galetu paimt kaklelio prevencini tyrima tada kazka israsys

2. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2018.05.23 08:51 (prieš 9 mėn.)

Su miegais mes jau gryzom i sena ritma po praeitos savaites nemiegadieniu,bet va su valgymu kazkoks streikas nuo vakar tik duok ir vos patraukus rekimas😯itarciau gal po to kaip buvo paspringus dabar bijo ryt,o gal ten biskuti skauda?ziuresiu kaip bus siandien jei ka skambinsiuosi gydytojai klaustis,gal reik kokios apziuros.

3. 2018.05.23 08:54 (prieš 9 mėn.)

lasa parašė:
    Oho kokie dideli jus😊 mes gimem 4,195kg ir dar nesiekiam net 6 kg.

Per antrą mėnesį labai daug paaugom 🙂 ir ūgiu ir svoriu. Į ūgį 7cm, dabar esam 65cm, o į svorį kaip minėjau 2,200kg. Bet man jis vis viena mažas, kai matau kiekvieną dieną atrodo nieko jis čia daug nepasikeitė tik kad vis žiūrėk tas rūbas mažas, tai tas mažas

2
  4. 2018.05.23 09:30 (prieš 9 mėn.)

Mes.mig parašė:
    Tos kurios maitinat mp ir pradėjot myliukus jau ar nevartojat jokių kontraceptiku? O gal yra maitinančių mp kuriom grįžo mėnesinės?

Pradėjom,kai mazei buvo 5 sav...mėnesinės prasidėjo prieš savaitę,saugojomes natūraliai(tikiuosi nepastojau)..30d einu dėtis behormonine spirale, nes ateity leliuku neplanuojama,o po pirmosios geriau mini piliules kontraceptinės..

5. 2018.05.23 09:33 (prieš 9 mėn.)

lasa parašė:
    Man ginekologe is kart pasake kad pastot galima nors ir nera menstruaciju. Yra kontraceptines kurias vieninteles leidzia berods azalia,jas galima vartot ir maitinan…

Aš geriau po pirmos dessiret mini piliules,dabar patarė spiralė silverline

6. Smiltė 11 mėn.

2018.05.23 10:16 (prieš 9 mėn.)

Nu va, priaugom 400g per menesi. Nors gydytoja kazkodel priskaiciavo 500 😂 uztat i ugi davem +6cm 👌 dar nepradejus apziuros, gydytoja pasake, kad del svorio nereik jaudintis, nes maitinami mp auga bangom su svoriu. Gali buti, kad is vis nepriaugs 🙂 dar gavom siuntima pas ortodepa

2
  7. 2018.05.23 10:26 (prieš 9 mėn.)

Smiley parašė:
    Nu va, priaugom 400g per menesi. Nors gydytoja kazkodel priskaiciavo 500 😂 uztat i ugi davem +6cm 👌 dar nepradejus apziuros, gydytoja pasake, kad del svorio nereik …

Va cia tai protonga gydytoja

1
  8. Smiltė 11 mėn.

2018.05.23 10:28 (prieš 9 mėn.)

Mama_as parašė:
    Va cia tai protonga gydytoja

Nu, negaliu atsidziaugti

9. 2018.05.23 11:03 (prieš 9 mėn.)

Smiley parašė:
    Nu va, priaugom 400g per menesi. Nors gydytoja kazkodel priskaiciavo 500 😂 uztat i ugi davem +6cm 👌 dar nepradejus apziuros, gydytoja pasake, kad del svorio nereik …

o del ko pas ortopeda siunte, jei galima paklaust? mes buvom, nes raukslyte nesimetriska, nieko baisaus, bet del visa ko reikes echoskopijos

10. 2018.05.23 11:12 (prieš 9 mėn.)

Mamos, butinai visos prasykit siuntimo pas ortopeda, kad padarytu echoskopija klubu, geriau be reikalo pasitikrint, nei praziopsot mergytei mano isoriskai nebuvo nieko, kas parodytu kad yra klubu displazija, rauksles simetriskos, kojytes pilnai atsilenke, paskui pradejo ropot idomiai, tai tik 8iu menesiu paaiskejo, turejom itvara nesiot kai vaikas jau stojosi, eit norejo, patikekit ne pyragai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.