2019 m. Šiaulių mamytės

Komentuoti
  1. 2019.05.31 05:32 (prieš 2 sav.)

Gal kas turite dopleri sirdeliai paklausyti?

2. 2019.06.12 20:02 (prieš 6 d.)

Na mamukai, kaip karscius tveriat?

3. Deividas 6 m. 8 mėn.

2019.06.12 20:15 (prieš 6 d.)

Simona55 parašė:

Pilnas pataloginis nestukiu. Mane pacia siandien paleido, karscio pasekmes

4. 2019.06.12 20:16 (prieš 6 d.)

Simona55 parašė:

Sunkiai.. labai sunkiai..😶 kaip pati?

5. 2019.06.12 20:17 (prieš 6 d.)

Lina_ parašė:

Man jaušiandien nedaug truko kad ir aš pataloginiam atsirasčiau.. buvau tvankioj patalpoj pradėji silpna darytis, rankos drebeti, samone prardinėti. Gryzau namo, tai labai spazmavo pilva, gal twn tie sarėmiai paruošiamieji.. tai magnio prigerusi guliu.. o tau jau viskas ok?

6. Deividas 6 m. 8 mėn.

2019.06.12 20:25 (prieš 6 d.)

Glutina parašė:
    Man jaušiandien nedaug truko kad ir aš pataloginiam atsirasčiau.. buvau tvankioj patalpoj pradėji silpna darytis, rankos drebeti, samone prardinėti. Gryzau namo, ta…

Nu lyg tais,kraujavimo nera,spazmavimo nera. Nes mane laike del saremiu, fiksavo matuojant tonus stiprius susitraukimus. Tai lasino magni,nu ir vaistai. Ne duok Dieve dar karta ten papult del tos priezasties,nes salutinis poveikis siaubingas. Domarkas sake,kad turiu ypac saugotis kol sueis 34sav,toks kritinis laikas,o tada jau galiu ir gimdyt 😊 jei labai daznai uzeis,geriau lek pasitikrint

7. 2019.06.12 20:49 (prieš 6 d.)

Lina_ parašė:
    Nu lyg tais,kraujavimo nera,spazmavimo nera. Nes mane laike del saremiu, fiksavo matuojant tonus stiprius susitraukimus. Tai lasino magni,nu ir vaistai. Ne duok Die…

Aha labai bijau i ta patalogini, as matai jau du kartus ten gulejusi per šį nieštumą,.o dabar kai karšta tai baisu pagalvoti. Pirmadieni važiuosiu i ligoninę pas Bogužienę, į dekretą išleis, tai jei ką apžiūrės

8. Deividas 6 m. 8 mėn.

2019.06.12 21:00 (prieš 6 d.)

Glutina parašė:
    Aha labai bijau i ta patalogini, as matai jau du kartus ten gulejusi per šį nieštumą,.o dabar kai karšta tai baisu pagalvoti. Pirmadieni važiuosiu i ligoninę pas Bo…

As ilgai nekreipiau demesio i tuos susitraukimus,o baiges gresianciu. Is vis sake tokiu karsciu ne mum vaikscioti po miesta. Turim saugotis

9. 2019.06.12 22:10 (prieš 6 d.)

Lina_ parašė:

Vajei...Geriau jauciates?

Glutina parašė:
    Sunkiai.. labai sunkiai..😶 kaip pati?

Sunkiai ir as... Is namu beveik nelendu, po plikuske Dregnas ranksluostukas ant pilvuko gelbsti. Sunku...Bet siaip dar nera prastai, kad svaigtu galva ar panasiai.Tinstu tik, pedos,delnai....

10. 2019.06.12 22:11 (prieš 6 d.)

O as prie ezero kasdien, puikiai jauciames po kolkas, matyt ir vaikui vanduo patinka 😊 tik siandien truputi nukepiau pecius ir dekolte, tai skauda.. 😞

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras