Akvariumas ir žuvytės ;)

Komentuoti
  1. Berniukas dobiliukas 4 m. 1 mėn.
    Mergytė uogytė 6 m. 5 mėn.

2017.08.09 10:07 (prieš 1 m.)

Saulės pūkas parašė:
    Grubiai tariant vienam suaugusios žuvies ilgio centimetrui reikalingas 1 litras vandens. Molinezijos užauga apie 6 cm, neonai 3-4 cm. Kokie pas jus šamukai corydoru…

Bravo! Nieko nepridesi ir nieko neatimsi. Smagu, kad jau randasi pas žmones akvariumistinis isprusimas, jei taip galima pasakyti. :-D

1
  2. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2017.08.09 10:46 (prieš 1 m.)

Silke parašė:
    Bravo! Nieko nepridesi ir nieko neatimsi. Smagu, kad jau randasi pas žmones akvariumistinis isprusimas, jei taip galima pasakyti. :-D

taikliai

1
  3. Pagranduke :* 3 m. 5 mėn.
    Sese 9 m. 8 mėn.

2017.08.13 20:40 (prieš 1 m.)

Saulės pūkas parašė:
    Grubiai tariant vienam suaugusios žuvies ilgio centimetrui reikalingas 1 litras vandens. Molinezijos užauga apie 6 cm, neonai 3-4 cm. Kokie pas jus šamukai corydoru…

Ačiū už patarimus, nutariau nupirkti keletą gupiju ☺ bet va rašėte dėl žolės akvariume, gal galite patarti kokia?kad tiktų į 46l akvariumą? Aukštis 44cm,plotis šonų 26cm iš priekio 43cm

4. 2017.08.14 11:52 (prieš 1 m.)

jele25kr parašė:
    Ačiū už patarimus, nutariau nupirkti keletą gupiju ☺ bet va rašėte dėl žolės akvariume, gal galite patarti kokia?kad tiktų į 46l akvariumą? Aukštis 44cm,plotis šonų…

Aš panašaus dydžio akvariume turėjau valisnerijų, sagitarijų, kriptokarinų. Dar galima visokių greitai augančių elodėjų, kabombų, hygrophilos ir pan. Nors asmeniškai greitai augančių nelabai mėgau būtent dėl greito augimo Na, tiesiog esu tiginė ir tas greitas augimas mane nervindavo. Bet pradedantieji jas paprastai mėgsta ir jiems rekomenduoja, ypač kai akvariumas "šviežias"

5. 2017.08.14 12:03 (prieš 1 m.)

Saulės pūkas parašė:
    Aš panašaus dydžio akvariume turėjau valisnerijų, sagitarijų, kriptokarinų. Dar galima visokių greitai augančių elodėjų, kabombų, hygrophilos ir pan. Nors asmeniška…

imeskit savo akva foto

6. Pagranduke :* 3 m. 5 mėn.
    Sese 9 m. 8 mėn.

2017.08.14 14:46 (prieš 1 m.)

Saulės pūkas parašė:
    Aš panašaus dydžio akvariume turėjau valisnerijų, sagitarijų, kriptokarinų. Dar galima visokių greitai augančių elodėjų, kabombų, hygrophilos ir pan. Nors asmeniška…

Čia mano akva, kažkaip galvoju iš šonų pasodinti žolytės kuri auga į aukštį, o per vidurį keletas žemų. Kaip galvojat ar gražu būti?

7. 2017.10.15 13:48 (prieš 1 m.)

Sveiki, beveik pries savaite isirengeme 90l akvariuma su gyvais augaliukais. Vakar nusipirkome du corydoru samukus, ir 4 kardonesius. Viska dareme pagal instrukcijas.. samukai tiek vakar tiek siandien duodasi po akvariuma. Ar tai normalu? Kardonesiai elgesi normaliai, po nakties isgyveno tik 3. Ar tai galejo buti nuo streso? Gal kas zinote kas su augaliukais darosi? (Sodinome ne i grunta, o ant molio kamuoliuku)

8. 2017.10.16 09:55 (prieš 1 m.)

S olkina parašė:
    Sveiki, beveik pries savaite isirengeme 90l akvariuma su gyvais augaliukais. Vakar nusipirkome du corydoru samukus, ir 4 kardonesius. Viska dareme pagal instrukcija…

Corydorusai jau tokie staigių judesių ir yra

9. 2017.10.16 12:23 (prieš 1 m.)

Orynete parašė:
    Corydorusai jau tokie staigių judesių ir yra

Dekui, zinosim?

10. 2017.10.31 11:05 (prieš 1 m.)

S olkina parašė:
    Sveiki, beveik pries savaite isirengeme 90l akvariuma su gyvais augaliukais. Vakar nusipirkome du corydoru samukus, ir 4 kardonesius. Viska dareme pagal instrukcija…

Mano corydoras šamukas ypatingai stresavo, kai jį nusipirkome ir vieną įleidome.Parduotuvėje nepasakė, kad tai būrinė žuvelė. Įleisatas į akvariumą tik plaukiojo į viršų, į apačią, į viršų į apačią prie stiklo. Buvo be galo gaila tokį jį stebėti. Vandens parametrus su testais išmatavau, viskas buvo normose, žuvų akvariume buvo nedaug ir jos plaukiojo normaliai, ramiai, niekas jo negainiojo, nevaikė, be jis tiesiog nenustygdamas vietoje vis strykčiojo iki viršaus ir atgal žemyn. Pasiskaitinėjau užsienio forumuose, ieškojau info. ir galiausiai pradėjau įtarti, kad jaum reikia kompanijos. NA IR KĄ. Nusipirkome dar du corydorus, įleidome į akvariumą ir gailiuosi, kad nenufilmavome - šamukai gana greitai susitiko ir visam laikui pasibaigė tas blaškymasis. Visą laiką kartu plaukioja, jeigu vienas kažkur pro tunelį pralenda - visi kiti irgi iš paskos. Jeigu kažkiek ir išsiskiria, tai tuoj vėl susieina į būrelį, kartoja vieni kitų judesius. Tikras malonumas juos stebėti.

atsitiktinėje nuotraukoje (tik neryškiai matosi) corydoriukai kartu priekyje yra. Taip, jie yra judrūs, bet tas judrumas - ne blaškymasis, o gražus ir malonus stebėti. Sėkmės

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras