Atsiliepimai apie Robotikos akademiją

Komentuoti
  1. Eimantas 12 m. 3 mėn.

2018.10.31 17:23 (prieš 6 mėn.)

Labai gražiai reklamuojasi ši bendrovė. Nors gerai pamąsčius visi gražiai reklamuojasi Tikai moka suvilioti vaikus, reklamomis. Aš užrašiau savo sūnų į jų organizuojamą būrelį, tačiau mano norimoje mokykloje nesusidarė grupė. Jie geranoriškai sutiko grąžinti pinigus. Užpildžiau jų atsiųstą formą, dėl pinigų grąžinimo. Tai padariau Rugsėjo pabaigoje. Žadėjo pinigus grąžinti per 14 d.d.tačiau akivaizdžiai praėjo daug daugiau laiko. Dabar jie tik "maloniai" atsiprašyti sugeba, tačiau pinigų vistiek neatgaunu. Kaži kur galėčiau kreiptis dar, kad atgaučiau savo pinigus? Gal kam nors taip pat panašiai buvo?

2. Isdykelis 4 m. 7 mėn.
    Didysis Broliukas 6 m. 1 mėn.

2018.11.01 10:03 (prieš 6 mėn.)

Na Jums nepasisekė dėl grupės, tikrai labai liūdna. Bet robotikos užsiėmimai yra jėga! Maniškiai lanko nuo Rugsėjo, eina su malonumu, vis kažką naujo išmoksta. Nulinukai grupinį darbą daro poromis, tad ir naujų įgūdžių įgauna. Mokytojos iniciatyvios, draugiškos. Galiu tik rekomenduoti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras