DUPHASTON vartojimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2018.12.14 21:10 (prieš 5 mėn.)

Mano progesteronas nesiekia 28... 7d.po. ov. Ir 8 iki mm.... Dar bandysiu gaudyt kita ciklą žiūrėt gal tik ta mėn ov neįvyko.. Bet jei nevyksta tai gal čia bėda, nors aš jaučiu ov. Skausmą šonuose ir per anksčiau daryta ekoskopa pastebėjo laisvo skysčio, kas pasak ginekologo rodo įvykusią ov. Paskirta lap. Tai gal po lap. Pastimuliavus uzkibs 🙏

2. 2 m. 6 mėn.

2018.12.14 22:29 (prieš 5 mėn.)

Itališka parašė:
    Mano progesteronas nesiekia 28... 7d.po. ov. Ir 8 iki mm.... Dar bandysiu gaudyt kita ciklą žiūrėt gal tik ta mėn ov neįvyko.. Bet jei nevyksta tai gal čia bėda, no…

o del kokiu priezasciu skyre lap?

3. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2018.12.15 10:14 (prieš 5 mėn.)

Irvutė parašė:
    o del kokiu priezasciu skyre lap?

Nes neranda kitų priežasčių.

1
  4. 9 mėn. 3 sav.

2018.12.16 10:34 (prieš 5 mėn.)

SeaSun parašė:
    O kokiu tikslu jums skyre? Yra progesterono trukumas? Man anedomioze bet niekas papildomai progesterono del to neskiria.

Pirma sakė palengvins skausmingas mėnesines ir antra užtęst antrą ciklo pusę. Nes pagal grafiko braižymą mano per trumpas. O pas vyra draugai lėti labai bet atitinka žemutines normos ribas ir ale su tokiais tyrimu rezultatais užkimba tik reik nutaikyt dienas :/ tai ji argumentavo kaip ir antra argumentą... Progesterono netyrė man pries skiriant.

5. 2018.12.16 13:06 (prieš 5 mėn.)

Žakė parašė:
    Pirma sakė palengvins skausmingas mėnesines ir antra užtęst antrą ciklo pusę. Nes pagal grafiko braižymą mano per trumpas. O pas vyra draugai lėti labai bet atitink…

Na idomiai skiria net netyrus. O ovuliacija kelinta ciklo diena buna? Jei ovuliacija velyva tas įtakoja trumpesne antra puse.

6. 2 m. 6 mėn.

2018.12.16 14:59 (prieš 5 mėn.)

SeaSun parašė:
    Na idomiai skiria net netyrus. O ovuliacija kelinta ciklo diena buna? Jei ovuliacija velyva tas įtakoja trumpesne antra puse.

velyva ovuliacija neturetu itakoti antros ciklo fazes ilgio

2
  7. 2018.12.16 15:27 (prieš 5 mėn.)

Irvutė parašė:
    velyva ovuliacija neturetu itakoti antros ciklo fazes ilgio

As manau itakoja, nes velyva ov daznai buna nekokybiska tuomet ir geltonkunio funkcija nepakankama. Man virs 20cd buna, tai anot gydytoju skaitoma kad jos kaip ir nera, reikia ankstinti Man jei ivyksta keliom dienom ankciau ov tuomet is kart progesteronas 7 dpo aukstesnis nei kai ov buna veliau.

8. 2018.12.16 22:25 (prieš 5 mėn.)

SeaSun parašė:
    As manau itakoja, nes velyva ov daznai buna nekokybiska tuomet ir geltonkunio funkcija nepakankama. Man virs 20cd buna, tai anot gydytoju skaitoma kad jos kaip ir n…

Mano Ov vėlyva, bet antra fazė 14-15 d būna ;) gaunasi ciklas ilgesnis nei 30 d

9. 9 mėn. 3 sav.

2018.12.17 09:58 (prieš 5 mėn.)

Man ovuliacija 15-17 dieną būna, ir ciklas trunka 28-31diena. Nežinau, mąstau bėgti aš nuo tos daktarės ir nuo tos poliklinikos... bet kur tai nenutuokiu😣 Nes kai aš pas ją pirmą kart nuėjau su savo bėdom tai ji man iškart laparaskopiją siūlė.

10. 2018.12.17 20:14 (prieš 5 mėn.)

Žakė parašė:
    Man ovuliacija 15-17 dieną būna, ir ciklas trunka 28-31diena. Nežinau, mąstau bėgti aš nuo tos daktarės ir nuo tos poliklinikos... bet kur tai nenutuokiu😣 Nes kai a…

Hormonų nesityrėt?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras