Krūtų didinimas (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.01.22 12:52 (prieš 1 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    Nu fainai, kad jums taip lengvai viskas praejo 🤩😊 tikiuosi ir man tai bus, nes skausmo ir as bijau 😟man tai dar tas miegojimas ant nugaros neramina, idomu kaip cia …

Labai blogai miegot ant nugaros, va cia yra mano pats baisiausias dalykas, laukiu nakties kaip didziausio karo🤣 menesi pries op treniravaus miegot ant nugaros🤣snipstas... nepadejo...realiai as prabundu nuo nugaros skausmo🤨tos tabletes miego yra didziausia palaima. Sianakt negeriau tai keturis kartus keliaus pasedet, naktis bemiege. Sianakt isgersiu tikrai. Man labai padejo tevai, mama kiekviena vakara nugara masazuoja, teris bilioteni pasieme kad galetu man valgyt taisys😂16 sausio buvo op, tai nuo siandien pati viska darausi☺️

2. 2019.01.22 12:53 (prieš 1 mėn.)

Ellenn parašė:
    Kaip grazu! 😍

Aciu labai😊

3. 2019.01.22 12:56 (prieš 1 mėn.)

Acme2 parašė:
    Labai blogai miegot ant nugaros, va cia yra mano pats baisiausias dalykas, laukiu nakties kaip didziausio karo🤣 menesi pries op treniravaus miegot ant nugaros🤣snips…

Nu bet ko gi mes moterys nepadarysim del grozio 😊😁🤩 as irgi labai jau laukiu tada eisiu i konsultacija ir kada bus op, tik labai ir bijau 😃

4. 2019.01.22 13:23 (prieš 1 mėn.)

Saulytė5 parašė:
    Nu bet ko gi mes moterys nepadarysim del grozio 😊😁🤩 as irgi labai jau laukiu tada eisiu i konsultacija ir kada bus op, tik labai ir bijau 😃

Nebijokit, visos istveria ir jus istversit😉, sekmes jums☺️

1
  5. 2019.01.22 13:32 (prieš 1 mėn.)

Acme2 parašė:
    Nebijokit, visos istveria ir jus istversit😉, sekmes jums☺️

Aha, kaip nors ☺️😁 dekui 😉

6. 8 m. 6 mėn.
    12 m. 7 mėn.

2019.01.22 13:45 (prieš 1 mėn.)

Sweet_Dream parašė:
    Koks liemuo jūsų siauras😍 visgi krūtinė gražiau atrodo esant siauresniam liemeniui, mano akimis😊 ech... 😃

Ir mane liemuo suzavejo.

1
  7. 8 m. 6 mėn.
    12 m. 7 mėn.

2019.01.22 13:49 (prieš 1 mėn.)

Acme2 parašė:
    Labai blogai miegot ant nugaros, va cia yra mano pats baisiausias dalykas, laukiu nakties kaip didziausio karo🤣 menesi pries op treniravaus miegot ant nugaros🤣snips…

Kokia faina slaugytoju kompanija.

8. 2019.01.22 13:53 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos gal kuri is jusu operavosi pas S. Vikšraiti arba Daunoravičiu? Ar patenkintos? 🤔

9. 2019.01.22 14:22 (prieš 1 mėn.)

Lauksmė parašė:
    Ir mane liemuo suzavejo.

Geras😌niekada niekas nebuvo pasake kad grazu, visada sakydavo kokia perkarus pavalgyk😳aciu labai☺️

10. 2019.01.22 14:34 (prieš 1 mėn.)

Lauksmė parašė:
    Ir mane liemuo suzavejo.

O kada jūs operaciją darysites?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras