Vyro vaikas iš pirmos santuokos

Komentuoti
  1. GyvenantiPuikiai
    2016.05.27 08:15 (prieš 2 m.)
    2016.05.27 08:15 (prieš 2 m.)

pieva-ieva parašė:
    kiekviena moteris, pamildama vyra, kuris turi vaiku, turi suprasti, kad tie vaikuciai buvo pirmesni jo gyvenime, negu ji pati. taip pat kad ji yra antroji zmona. ta…

Na, vis tiek lengviau viskas ir paprasčiau, kai vaikai auga visą laiką su tėvais dviem ir viskas gerai, kai vaiko mamytė yra supratinga, draugiška, kompromistiška, o ne nuolat norinti pakenkti ir t.t. dėl to atsiradimo anksčiau ir pan., tai būna visko būna ir atvirkštinių situacijų kartais antra kažkada buvo pirmoji tad teigti apie antras žmonas irgi nereikia skubėti ir daug vaidmens atlieka ne tik moteris dabartinė, bet ir buvusi jei ji kenkia, būna kaip ragana, išnaudojanti ir t.t., tada savaime ir tas požiūris būna gal nelabai koks, nors vaikas ir nekaltas. Kai buvusioji elgiasi normaliai kaip žmogus, tada visai kitokie santykiai tiek su ja, tiek su vaiku

6
  2. laurrrute
    2017.11.05 20:27 (prieš 8 mėn.)
    2017.11.05 20:27 (prieš 8 mėn.)

Labas draugo sunus (6metai) gyvena su mumis. Mama pagerinta. Draugas jau senai ja pamirso, kai susipazinom jie jau metus su virsum nebebuvo kartu. Atrodo viskas kaip ir gerai. Laukiames leliuko ir berniukas labai laukia, piesiniuose jau piesia visus ir leliuka. Su mama bendrauja skaipu kai jau ji to uzsinori. Vaika priemiau greit ir viskas atrodo gerai, taciau aplinkiniai vis nepamirsta ir net ikasti megsta kalbedami apie praejusius vyro santykius. Anyta daznai pasakoja kaip jie pykdavosi kaip ji eidavo i kaire ar i desne kaip vaika mete ir pan., snd pasakem draugo tevui apie leliuka tai jo dabartine moteris sako o bendras vaikas pamatysit kaip viskas keisis ir pan. O kas keisis? Gyvensim nebe trys o keturi. Ar jums teko susidurti su tokiu aplinkiniu poziuriu, kaip paaiskinti, kad mes gyvenam kaip seima, kad tai yra musu dabar ir niekam nereikia tu kas buvo anksciau. Skaudina tos kalbos. Viskas atrodo super tai kodel vis primint apie vyro praeiti. Dar erzina tas visuomenes poziuris vaikas svarbu, buvusi taip pat. O tai dabartiniai santykiai vaikelis ateisiantis i si pasauli nesvarbu? Ar tam, kad mano vaikas ir as tapciau svarbi reikia skirtis, kad buciau buvusi ir tapciau svarbi?

3. GyvenantiPuikiai
    2017.11.06 06:13 (prieš 8 mėn.)
    2017.11.06 06:13 (prieš 8 mėn.)

laurrrute parašė:
    Labas draugo sunus (6metai) gyvena su mumis. Mama pagerinta. Draugas jau senai ja pamirso, kai susipazinom jie jau metus su virsum nebebuvo kartu. Atrodo viskas …

Sveika, o jūs bandėt kalbėti su anyta, kad jums neįdomi ta praeitis ir gyvenate dabartimi? Gal reiktų pasakyti, jeigu ir toliau kalbės, aš kurį laiką nebendraučiau, kad suprastų, jog nesinori kalbėti, nes ji tik kažkokia buvusi, kuri padovanojo savo vaikelį. o jūs šaunuolė, kad priimate, kad mylite, auginate, tikrai ne kiekvienai tai sugebėtų. Aš esu susidūrusi daug kartų su aplinkinių kita nuomone, man vis sakydavo, kam aš taip rūpinuosi, prižiūriu ne savo vaiką. Tik vyro močiutė ATA norėjo, kad jai prisiekčiau, jog vyro sūnų mylėsiu lygiai taip pat kaip savo vaikus, kai turėsim. bet to negalėjau prižadėti, nes vaikas tai neauga su mumis jau keli metai. O aš tikiu, kad nesinori girdėti, nes praeities jau nebėra ir dabar jūs esate mylimoji ir išrinktoji, kam dar kalbėti apie tą buvusią

3
  4. User has not uploaded an avatar
    2017.11.06 16:06 (prieš 8 mėn.)
    2017.11.06 16:06 (prieš 8 mėn.)

laurrrute parašė:
    Labas draugo sunus (6metai) gyvena su mumis. Mama pagerinta. Draugas jau senai ja pamirso, kai susipazinom jie jau metus su virsum nebebuvo kartu. Atrodo viskas …

Tai lygiai taip ir pasakykit, ka paraset viesai

2
  5. Anerita
    2017.11.06 17:33 (prieš 8 mėn.)

M 6 m. 3 mėn.

2017.11.06 17:33 (prieš 8 mėn.)

laurrrute parašė:

Nelabai supratau - kaip jums "įkanda"? Pasakodami apie tai, kokia negera jūsiškio eks? Žinot, dažnai taip būna, kai anytai ar kitiems giminaičiams dabartinė, t.y. jūs, labai tinka, tai mano, kad gerai daro, prisimindami buvusią bloguoju. Taip lyg tarp eilučių pasako, kad va, tu tai šaunuolė, o ana matai kaip dergliojosi. Čia toks įgarsintas lyginimas Jei jums nemalonu, nesileiskit į tokias temas, nusukit kalbą į šoną, nepalaikykit pokalbio paprasčiausiai. Praeis dar kiek laiko, ir tokie pokalbiai - prisiminimai tiesiog liausis, išsisems.
    Gerbiu jus už gerą santykį su berniuku, bet dėl to, kad situacija keisis gimus bendram vaikeliui, esu linkusi pritarti jūsų šešuro draugei. Nesakau, kad nustosit mylėti draugo sūnų ar išsiųsit jį žiemą žemuogių. Tiesiog bus visko, ir nesutarimų tarp vaikų, ir puikių minučių, ir didysis mažiuką nuskriaus, ir mažis vyresnėlį užbyzins Tai normalu. Ir labai gali būti, kad pajusit, jog vyro vaiką mylit vienaip, o bendrą - kitaip. Ne mažiau ar daugiau, bet tiesiog kitaip

7
  6. 2018.01.10 15:03 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.10 15:03 (prieš 6 mėn.)

Sveikos, prisijungiu i bureli antruju zmonu...mane galiu pasakyt tai labai erzina, kai anyta prie manes klausineja mano vyro apie buvusia, klausia kaip jai sekasi ir pan arba kalba apie ju praeiti...ta prasme, atrodo zmogus apsiskaites, bet visiskai nepagalvoja, kad gal man skaudu ir, kad as apskritai nenoriu nieko girdet apie ja ir jos gyvenima...turiu pagrinda jos nemegti, mes su vyru susipazinom, kai jie jau buvo du metus issiskyre jos iniciatyva, tipo vyras buvo "per prastas", tuo metu jie vargiai gyveno, dabar jau mano vyras pasieke aukstumu, ir ji jam pasake, kad gailisi jog issiskyre, ir siaip ji kelis kartus apie mane klausinejo, rupinasi musu reikalais, ar as laukuosi ir pan.....ji pati turi taip pat antra vyra ir vaika nuo to vyro...zodziu kas svarbiausia iki tol as labai stengiausi sutarti su vyro dukra is pirmos santuokos, o kai prasidejo visi tie buvusios bajeriai, as negaliu net i ju dukra paziuret, net pyktis sukyla kai ji paskambina ir nuotaika dingsta kelioms dienoms...zinau, kad vaikas nekaltas ir, kad as pati zinojau su kuo prasidedu, bet kartais apima tokia neviltis, atrodo negaliu but iki galo laiminga, kai bunam tik mes dviese, viskas buna ok...noriu tik vieno, ramiai gyvent ir negalvot apie vyro buvusia seima, bet man sunku, nezinau kaip negalvot apie tai

3
  7. lydekaite
    2018.01.10 15:49 (prieš 6 mėn.)

Emilis 8 m. 4 mėn.

2018.01.10 15:49 (prieš 6 mėn.)

Turetumet susitaikyti jog buvo vyro gyvenimas ir be jusu ir neturetumete nejaukiai jaustis.. Tai buvo jo gyvenimo dalis, praeitis. Mano vyras irgi su turteliu atejo pas mane. Tiesa sakant suprantu jus, is pradziu nejaukiai jauciausi kai kazkas uzsimindavo apie zmona jo ar bendra ju gyvenima, bet pasakius tai vyrui jis nustebo. O kodel? Juk tai mano praeitis, kodel visi turetu tyleti? Juk niekas nepasakoja intymiu dalyku. Tiesiog buitines temos kuriose galbut as zodzio negaleciau pasakyti, bet idomu paklausyti kaip vyrui sekesi anksciau. na is tiesu reiktu priimti vyra su praeitimi ir nesigedyti apie tai sneketi. As su savo vyro exzmona ir prie bendro stalo sedejau, ir su ju bendrais vaikais atostogas turejom, ir fotosesijas vaikams dariau... nakvodavo kol mazi buvo pas mus. Tai vyro dalis, negaliu konkuruoti ar isiterpti. Bet vyras irgi turetu manau jausti siek tiek ta pusiausvyra Jeigu jus kazkas neramina, negerai jauciates, pasnekekit su vyru. Zinokit viska priemus palengves. Exzmona ne konkurente, ne drauge, ne giminaite tai kokios problemos? vaikas negali buti problema, nes vyras issiskyre tik su zmona, bet ne su vaiku. Jis ir toliau tetis ir labai pagirtina kad palaiko rysius su vaiku is kitos santuokos. Jeigu palaiko visame kame vaikus negyvenancius kartu tai vadinasi turite puiku vyra ir bus puikus tetis jusu bendram vaikui As siulyciau kaip tik pasikviesti vaika dazniau, parodyti jog viskas pas jus gerai, jog ramiai vaikas miegotu kad tetis myli ir ji. Juk niekas nepraso apsigyventi pas jus ar net nezinau... issinuomoti teti menesiui. Lai pernakvoja, lai vaikas prisimena jus kaip faina tecio drauge. Man tai buvo svarbu kad su manim vaikams butu linksma, kad grize namo papasakotu kad gerai praleido laika, kad dar noretu nuvaziuoti ir pan. Mes ir vadinam broliai ir seses.. nesvarbu kad as ne ju mama, bet mano vaikams jie yra pusiau brolis ir sesuo. Palaiko sioki toki rysi jie, pasiklausineja kaip auga mazesnioji, ka veikia didesnysis.... nesiterpkite tarp vaiko ir vyro. Tiesiog pastatykite save i to vaiko vieta. Tevai issiskyre ir dar yra nepageidaujamas pas teti. Beje vaikai paaugs suaugs, vis mazes apsilankymu ir skambuciu per paauglyste (o gal ir ne).. bet kaip tik skatinkit vyra su vaiku bendrauti kuo daugiau, nes vaikai is pirmos santuokos visada buna labiau nuskriausti. Tevai daznai netenka stipraus rysio, nelabai nori skambinti.. kol dar keli metai praeje suprantama bendravimas neatsales, bet dar po kokiu 5 ar 10 metu pamatysit pasikeis tas bendravimas ir darysis gaila vaiko. As kaip tik skatinau vyra skambinti, nes patys vaikai nebeskambino.. pasikvietem atostogu savaitei, sauniai praleidom laika, vaikai eme skambint vel, bendraut, laukt kito karto... vyrui irgi smagu kad sutariu su jo vaikais. Nebus visada taip kaip dabar. Ir vaikas nera jusu konkurentas taip pat. Ne konkurentas ir jusu bendram vaikui.

20
  8. 2018.01.10 18:49 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.10 18:49 (prieš 6 mėn.)

lydekaite parašė:
    Turetumet susitaikyti jog buvo vyro gyvenimas ir be jusu ir neturetumete nejaukiai jaustis.. Tai buvo jo gyvenimo dalis, praeitis. Mano vyras irgi su turteliu atejo…

suprantu, ka norit pasakyti ir tikrai visom isgalem stengiuosi elgtis taip, kaip jus rasote...bet kaip sakot ex zmona ne konkurente, o as kaip tik jauciuosi, lyg man konkurente ji butu, vien del to, kad ji aiskina vyrui, kaip nebutu jo palikusi...vyras aisku niekad jokio pagrindo suabejot jo meile manes nepriverte, atvirksciai jis juokiasi is tokiu ex kalbu, bet man vistiek atrodo, kad yra zmogus, kuris nori man pikto ir ziuri i mano vyra kaip i gardu kasneli ir dar tas zmogus, jo buvusi. As pvz, net nenoriu, kad ji suzinotu jog as laukiuosi, nes tiesiog tikiu nuziurejimais ir siaip pikta zmoniu akimi, nors kita vertus tikiu ir tuo, jog blogo linkejimas grizta paciam zmogui dvigubai...

1
  9. 2018.01.10 19:29 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.10 19:29 (prieš 6 mėn.)

Dar noriu paklausti tu, kurios yra antros zmonos. Ar atzalas is vyro buvusios santuokos vezates i sventes savu artimuju (na is jusu puses, jusu giminaiciu). Mes viena kart su vyru labai del to susigincijom, nes as nenorejau, kad vaziuotu i mano pusseseres vaiko krikstynas. Buvom pakviesti, o vyras tuo pat metu sugalvojo pasiimti dukra pas save, nepasiklauses manes ar as gerai del to jauciuosi, kad ji kartu vaziuos. Na ir as tikrai nesijauciau gerai, nes prie mano artimuju (mociuciu ir visa kita) ji kalbejo apie savo mama (vyro ex), kas man buvo labai nejauku ir nuo to laiko nubreziau grieztas ribas, kad daugiau taip nebus, o jei noresim svest kazkokia svente kartu, ten kaledas ar pan, tai ieskosim tokio budo, kad nereiktu veztis jos pas mano artimuosius

10. Emma
    2018.01.10 19:32 (prieš 6 mėn.)

Mergaitė 3 m. 11 mėn.
    Berniukas 7 m. 9 mėn.

2018.01.10 19:32 (prieš 6 mėn.)

giliuke17 parašė:
    Dar noriu paklausti tu, kurios yra antros zmonos. Ar atzalas is vyro buvusios santuokos vezates i sventes savu artimuju (na is jusu puses, jusu giminaiciu). Mes vie…

Vežamės visur

6
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras