2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2017.06.01)

1. Atėnė 1 m. 6 mėn.
    Rusnė Tesa 4 m. 2 mėn.

2. 2017.04.19 07:02 (prieš 1 m.)

sleputepu parašė:
    Sveikinimai mamytem
    Kaip pavydziu visom, kurios jau supuoja mazylius savo. As kiekviena nakti galvoju,…

Man toks pat jausma bijau skatinimo noreturi savaiminio pradejimo. Bet manau teks skatinti. Mazyles judesei zymei sumazejo bet vat lysti lauk nenori. Tik vat labai keista.. Per visa niestuma buvo uzkieteje viduriai o dabar jau trecia diena paleido vidurius, gal cia kokia baime del gimdymo ar jaudulys? Kaip reikia suprasti?

3. Haroldas 1 m. 6 mėn.

2017.04.19 07:18 (prieš 1 m.)

lijana.m parašė:
    Sveikinimai , koks didelis berniukas

Ačiū

4. 2017.04.19 07:19 (prieš 1 m.)

Sveikinimai naujai pasipildziusiom mamyciu gretom! aukit sveiki visi ir stiprus!

P.S. kada gi pagaliau mes sulauksim to tikrojo pavasario...? taip norisi sviesiu ir siltu dieneliu, prognozes nieko gero nezada kolkas, matyt ir tie musu leliukai jaucia kad dar skubeti nera ko laukia saulytes ir silumos

2
  5. 2017.04.19 07:26 (prieš 1 m.)

justejonas parašė:
    Man toks pat jausma bijau skatinimo noreturi savaiminio pradejimo. Bet manau teks skatinti. Mazyles judesei zymei sumazejo bet vat lysti lauk nenori. Tik vat lab…

As manau, kad cia del jaudulio psichologiskai visos atsilaisvinam :)) del didelio noro sulaukti gimdymo zenklu, tai viska jiems ir nupaisom :))

1
  6. 2017.04.19 07:39 (prieš 1 m.)

Man paleido vidurius jau kai sąrėmiai buvo prasidėję tik tada ir supratau kad jau kažkas netaip...kad 2h nakties vidurius leidžia..tada ir nuvažiavau į ligoninę

7. Haroldas 1 m. 6 mėn.

2017.04.19 07:59 (prieš 1 m.)

Viena mamyte, jei neklystu zivileb, klausė apie gimdymą, nes irgi numatomas nemažas mažiukas, tai svarbiausia pozityviai nusiteikt. Gimdymo-stūmimo metu būtina klausyt akušerės, nes kitaip beveik 100 proc bus plyšimai, mane kirpo, tai dabar labai nemalonu... Mane nukankino sąrėmiai, kurie truko daugiau nei parą, tada suleido epidūrą, po kurio prašviesėjo pasaulis ir tada viskas, mažiukas rankose, o tu žiūri į jį ir galvoji - na kaip mes sugebėjome sukurti tokį stebuklą

5
  8. 2017.04.19 08:03 (prieš 1 m.)

Sveikinimai naujoms mamytems ir ju atzalelems! Aukit sveiki, ramus ir laimingi!

Mes pagaliau vakar, po savaites ligoninej, grizome namo taip gera tarp savu sienu! Issimiegojau kaip tikras zmogus nuo vakar puse 9 iki siandien 9, zinoma su prabudimais pamaitint, bet ramu namie tai ir miegs kitoks nei ligoninej. Jaudinaus del musu suniukonkaip reaguos, bet kol kas viskas ok, buciuoja tiek mane tiek maziuke, vaiksto visur is paskos, stengiuos kuo daugiau ir jai rodyt demesio na siandien darbu namie milijonas, daiktus susideliot, apsitvarkyt, isiskalbt ir tt, bet taip malonu namie!!!

Kaip pagimdziusioms sekasi su svoriu? Kiek jau pametet ir kiek liko? Siandien pasisveriau tai is 16 kg liko 5,5 kg, manau kad neblogai ir jau dirza issitraukiau, anksciau ne jis galvoj buvo

3
  9. 2017.04.19 08:06 (prieš 1 m.)

Pas mane iš 20 liko 8kg. Reik kažkaip susiimti or pradėt mest

1
  10. 2017.04.19 08:22 (prieš 1 m.)

Sveikinimai mamytem! si ryta nemazai maziuku pasiskelbe ech kaip smagu o musu princui siandien jau visas menesiukas

Del svorio, tai jau visi priaugti 7 nukrito ir daugiau, bet pas mane nuo pirmo like oho kiek
    O sikart pas mane organizmas atvirksciai, visa nestuma "valesi" stabiliai pusryciu nespedavau suvalgyt o va kai nubego vandenys tada is streso viskas uzsiklynijo

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.