2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės (Archyvas iki 2017.04.19)

1. _Bri_
    2016.07.19 11:19 (prieš 1 m.)

Rusnė Tesa 3 m. 1 mėn.

2. _Bri_
    2017.03.19 22:24 (prieš 6 mėn.)

Rusnė Tesa 3 m. 1 mėn.

2017.03.19 22:24 (prieš 6 mėn.)

musu stebuklas 7 parašė:
    Mamytes, sakykit, ar tikrai sitas zvakutes naudojat nestumo metu? Ten info lapely tai nepasakyciau kad padrasinanciai parasyta kas liecia nestuma, as ne gyd.nurodym…

Naudoju visa sy nestuma su ta prakeikta pienlige tiek vargstu kad jau trecia pakuti varau db cia mano vaistas nr vienas kuris namuose turi butinai but drasiai galit naudot tik kai isodesit zvakute nakciai butinai isodekit paketa nes labai kelnaites suteps ryskiai geltona spalva

3. 2017.03.19 22:29 (prieš 6 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2017.03.19 22:29 (prieš 6 mėn.)

Neskleiskit nesamoniu. Kirptines zaizdos zymiai geriau gyja, del to gi ir kerpa, kad neplystu padrikai i visas puses.

4
  4. musu stebuklas 7
    2017.03.19 22:30 (prieš 6 mėn.)
    2017.03.19 22:30 (prieš 6 mėn.)

_Bri_ parašė:
    Naudoju visa sy nestuma su ta prakeikta pienlige tiek vargstu kad jau trecia pakuti varau db cia mano vaistas nr vienas kuris namuose turi butinai but drasiai galit…

Aciu uz padrasinima, nes mane uzkniso irgi belenkaip.. atrodo tik tik apsigydai ir ziurek vel islenda, man prasidejo mazdaug nuo gruodzio sitas "geris" su mazom pertraukom taip ir "draugauju"su sita beda..

5. _Bri_
    2017.03.19 22:34 (prieš 6 mėn.)

Rusnė Tesa 3 m. 1 mėn.

2017.03.19 22:34 (prieš 6 mėn.)

Magdale parašė:
    Neskleiskit nesamoniu. Kirptines zaizdos zymiai geriau gyja, del to gi ir kerpa, kad neplystu padrikai i visas puses.

Va sita ir man gydytojas sake dar pirmo nestumo metu kad jei matys kad plys tai tada kirps nes taip greiciau sugyja galima kontroliuoti zaizdos diduma ir graziau susisiuna audiniai kai yra ikerpama o ne.plysta belekaip. Bet cia tokia prakyika mano gydytojas taiko kiti kaip tik sako kad geriau yra kai plysta. Nzn man abu variantai baisiai skamba su pirma neplysau ir nekispo tai ir sy karta labai noreciau to isvengt del to bijau del vaikucio svorio kad labai didele neuzaugtu per tas kelias likusias savaites

6. Tigriuss
    2017.03.19 22:37 (prieš 6 mėn.)
    2017.03.19 22:37 (prieš 6 mėn.)

_Bri_ parašė:
    Pj cia gera priminet drauge siaip vilniui gyvena bet yra siauliete ir taip gavosi kad gimde siauliuose bet man atrodo cia dar senuosiuose gimdymo namuose tiksliai n…

nu pipiec, va cia tai higiena

linutethefirst parašė:
    Va, pamirsau paminet, kad palatos temperatura, kaip pensinininkiu bobuciu butuose o gimdykloj buvo pastatyti du papildomi elektriniai radiatoriai zinok nema…

eina sau, tikrai sovietmetis..

7. linutethefirst
    2017.03.19 22:38 (prieš 6 mėn.)

Azuolas 3 m. 1 mėn.
    Liepa 9 m. 3 mėn.

2017.03.19 22:38 (prieš 6 mėn.)

_Bri_ parašė:
    Va sita ir man gydytojas sake dar pirmo nestumo metu kad jei matys kad plys tai tada kirps nes taip greiciau sugyja galima kontroliuoti zaizdos diduma ir graziau su…

Cia kiek akuseriu ir daktaru, tiek ir metodu taiko, ant ko papulsi, ta ir turesi

8. Aistyte1
    2017.03.19 22:41 (prieš 6 mėn.)
    2017.03.19 22:41 (prieš 6 mėn.)

Dar vakar kaip tik drauge sake, kad jei matys, kad plysi tai geriau neplysk naturaliai, o tegul kerpa... bet ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu, kaip ir visais atvejais

Kazkur buvau radus, kad klinikose mokama palata 35 eur. Drauge pries gerus metus kai gimde sake is anksto buvo galima isirasyt i knyga apytiksle gimdymo data ir kad noresi privacios palatos. Niekur nesu apie tai girdejus ir skamba ne itin logiskai gal jus girdejot?
    Tos, kurios lanket klinikose paskaiteles, kiekviena savaites diena vyksta? Kuriuo laiku?

9. 2017.03.19 22:44 (prieš 6 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2017.03.19 22:44 (prieš 6 mėn.)

_Bri_ parašė:
    Va sita ir man gydytojas sake dar pirmo nestumo metu kad jei matys kad plys tai tada kirps nes taip greiciau sugyja galima kontroliuoti zaizdos diduma ir graziau su…

Tai logiskai galima ismastyt net, kai lygiai ipjauta sterili zaizda, ja keliom siulem susiuvi ir tiek ziniu, nei surinkti belekaip suplysusius audinius, kurie zigzagais nueje, ivairaus gylio. Aisku, pries 20-25m labai piktnaudziaudavo, kirpdavo visas is eiles, kad apsidrausti, ir III laipsnio plysimas neivyktu,bet dabar sugrieztinta yra tvarka. Pati dar studiju laikais maciau kokius 30 gimdymu, tai matosi stumimo metu is tarpvietes gan aiskiai kuri plys, tai ikerpama. Pries gimdyma niekas nepasakys, ar reikes ar ne

10. linutethefirst
    2017.03.19 22:45 (prieš 6 mėn.)

Azuolas 3 m. 1 mėn.
    Liepa 9 m. 3 mėn.

2017.03.19 22:45 (prieš 6 mėn.)

Aistyte1 parašė:
    Dar vakar kaip tik drauge sake, kad jei matys, kad plysi tai geriau neplysk naturaliai, o tegul kerpa... bet ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu, kaip ir visais atveja…

Dabar tikrai uzsirezervuot neina, atvyksti ir klausi ir sakai, noresiu mokamos palatos

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.