2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.05.25)

1. 2018.05.21 17:26 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    man vel atsitiko toks dalykas,idomu ar dar kam nors organizmas taip reaguoja.Zodziu nusipirkau maximoje pora slyvu melynu ir abrikosu, suvalgiau po viena ir pyst uz…

Nežinau dėl skruostų, bet nuo slyvų mane žiauriai pykina. Ir vis dar. O kaip jų norisi man gal ta žievelė skrandžiui per sunki..

2. 2018.05.21 17:41 (prieš 4 mėn.)

tuktuk@ parašė:
    Ne tas žodis man tai net skauda, kaip elektriukai dar pašaudo, buvau pas ginek sakė nieko nepadarysi, auga ir tempia bambos tą randą, net atrodo nuena į apačią dieg…

jetaaau... o as skundziaus kad nugara skauda.. paliginus su bamba tai ta nugara dar dzin.. neisivaizduoju kaip cia butu man jei taip bamba temptu..

1
  3. 2018.05.21 18:17 (prieš 4 mėn.)

Šim Inga parašė:
    Na man tai jau gerokai matosi 😊 Kaip pirmas neštumas tai jau labai greit išoko 😊😊 šita foto daryta šiandien ryte prieš darba 😊😊😅

Man 21sav., susitikau su drauge, kurią mačiau sausio pabaigoje, sakė, net nesimato, kad laukiuosi.

1
  4. 4 m. 2 mėn.

2018.05.21 19:41 (prieš 4 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Man 21sav., susitikau su drauge, kurią mačiau sausio pabaigoje, sakė, net nesimato, kad laukiuosi.

Ašh tai visai stambi esu gan ir nemazai ant manes visai nesimatys 😅

5. 2018.05.21 19:47 (prieš 4 mėn.)

Nykute parašė:
    Ašh tai visai stambi esu gan ir nemazai ant manes visai nesimatys 😅

o as ne stambi bet zema. ir daktarai jau pasake kad nelabai bus didelis tas pilvas nes sportuodavau o ir vaikas gerai isitaises. 🤔

6. 2018.05.21 19:52 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Manęs dar niekas neaplenkė nuo 58 kg iki 67 kg

beveik jau 10 kg priaugot? niekaip nesuprantu kaip.. man stovi vietoi. jus saldumynus valgot ? ar siaip stengetes sveikiau maitintis?
    idomu pasidare man 🤔⚘🎈

7. 2018.05.21 20:09 (prieš 4 mėn.)

Žinokit ne visada tas nėštumo metu svoris sparčiai auga dėl to, kad daug valgai. Galiu iš patirties su pirmuoju nėštumu pasakyt, kad labai kaupėsi skysčiai, visai apetito nebuvo, ir vėmiau ir pykino iki pat paskutinio mėnesio. O priaugau apie 18kg, daug.
    Su šiuo nėštumu viskas kitaip, netinstu, apetitas mažesnis nei prieš nėštumą, ir dbr pliuse turiu 2.5kg. Kiekvienos organizmas lb skirtingas.

4
  8. 2018.05.21 20:46 (prieš 4 mėn.)

Princesytos parašė:
    beveik jau 10 kg priaugot? niekaip nesuprantu kaip.. man stovi vietoi. jus saldumynus valgot ? ar siaip stengetes sveikiau maitintis?

Taip! Beveik 10 kg! Valgau viska kaip anksciau tik sakyciau siek tiek daugiau ir dazniau (anksciau iveikdavau puse mazos picos 32 cm, dabar be 2 gabaliuku - visa) ir tikrai ne sveikuoliskai, bet aisku su protu. Jei noriu sokolado, tai ir valgau sokolada, bet ne 10 batoneliu as nezinau kodel, bet man per pirmus 3 menesius jau svoris gerai sove i virsu - kai tuo tarpu kitom krito... bet manes ne karto nepykino ir nevemiau. Gal todel
    Pradzioj nervavausi, nes niekas is senuju rubu nebetiko, jauciausi stora kaip karve, o dbr dziaugiuosi pilveliu ir nebeimu i galva kiek priaugau numesiu

3
  9. 1 m. 6 mėn.

2018.05.22 04:45 (prieš 4 mėn.)

Labas rytas paneles as keliauju I poliklinika priduoti tyrimu o.jau ryt keliausiu I echoskopa jau pradedu sapnuoti kosmarus: siandien sapnavau, jog pagimdziau, dvynukus, bet mazus veislinius suniukus vietoj kudikiu....zodziu...buvau labai laiminga, bet poto supratau jog as tiek vaiksciojau nescia norejau vaiko, o pagimdziau du suniukus:(((( vyras ramino, sako.dar padarysim vaika zodziu kaip jie gulejo lyg ir kudikiai, poto vel grazus du suniukai, veislinia, riebi tokie,geruciai...kazi ka cia reiskia bet geriausiai nekreipti demesio I tai....nestukes sapnuoja daznai kosmarus

1
  10. 2018.05.22 04:50 (prieš 4 mėn.)

Bozke parašė:
    Labas rytas paneles as keliauju I poliklinika priduoti tyrimu o.jau ryt keliausiu I echoskopa jau pradedu sapnuoti kosmarus: siandien sapnavau, jog pagimdziau…

toks čia ir košmaras žinai.. gal pasąmonės noras išlindo iš kažkada apie šuniuką. Arba tiesiog daug nemąstant sapnavai nelogišką dalyką. Esu irgi jau prisapnavus , ypač trečiam mėn, tokių nesąmonių, kad atsikėlus irgi teko dar biški pagalvoti ‘kas per *...” 😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
68 | 3-6 mėn.
11,00 €
12 - 18 mėn. | 47,0 cm