8 mėnesių kūdikio dienotvarkė

Komentuoti
  1. Linalija
    2012.09.19 15:34 (prieš 5 m.)

Jievutė 5 m. 10 mėn.
    Kartu su Tavim 8 m. 11 mėn.

2012.09.19 15:34 (prieš 5 m.)

Sveikos, mamukai
    Noreciau Jusu pasiteirauti, ka veikia Jusu leliukai per diena? Pasidalinkime kokius zaidimus zaidziate su mazyliais, kuo juos sudominat, ka jie veikia kai Jus norit pasitvarkyti ar pietus, vakariene paruosti...
    Musu lelytei 8 menesiukai. Keliames apie 6:30. ir pavalge, nusiprause toliau uzmiegam iki 9:30. Po to keliames, pazaidziam, higienos reikaliukus atliekam, pusryciaujam (velyvi pusryciai, priespieciai) kosyte su jogurtuku. Tuo pat metu ir mamyte kavukes pasiurbcioja. 2 k. per savaite einame i lopseli 2 valandoms. Ir po lopselio uzsiemimu pavarge miegame laukutyje apie 1 val. Jei neiname i lopseli, miegame tik apie 30 min. Po to vel higiena, pietus lelytei ir zaidziam ant zemes zaidimu kampelyje kartu arba ji viena. O mama tuomet pasitvarko namukus, padaro ko skanaus tetukui. Mokomes pastoveti, ropoti, mankstinames. I lauka einam mazdaug kas antra diena, po pietu. Pabunam apie 1,5 - 2 val.
    Pavakariu kosyte pas mus apie 16 - 17 val. Po to vel zaidimai, vartom knygeles, zurnalus, einam i balkona pasidomauti, apie 10 - 15 min. leidziu paziureti filmuku. Gal cia nusikaltimas? Po darbo tetis viasaip kaip skraidina po namus, sportuoja su lelyte. Maudomes 2 k. per savaite, pries paskutini valgyma, apie 19 val., o jau apie 20 val. ruosiames miegeliui.
    Tai tokia musu diena Aisku, ji siek tiek pasikeicia kuomet vykstame pas senelius i sodyba ar siaip uzeina kokie sveciai.
    Labai idomu kaip Jus gyvenate su leliukais?
    Tik is anksto prasau, nesipykim, jei nuomones nesutampa Pabendraukim draugiskai.

7
  2. ruruta
    2012.09.19 16:08 (prieš 5 m.)

Kinderiukas 5 m. 11 mėn.
    Dickis 20 m. 7 mėn.

2012.09.19 16:08 (prieš 5 m.)

mes prabundam 7val ryto,bandau maziuka apgaut iki puse astuoniu kad as dar miegu,niu kartais pavyksta DDD.Valgom kaip laikrodis lygiai puse devyniu jei tenka veluoti buna didziausi riksmai tai sukames greitai.Kose valgom apie puse pirmos darzoviu o paskui pamaina keicias ir tetukas perima mano pareigas nes man tenka begti i darbely,sunku pradzioj buvo palikti maziuka o dabar jau pripratau nes vyras puikiai atlieka savo pareigas.Turim supyne lauke tai daznai supames ir pastebejau kad vis trumpiau bemiega diena maziukas,naktimis nebevalgo o vakare apie puse astuoniu buna musu paskutinis maitinimas.Dabar pradejo svetimus zmones atpazinti tai asaru pakalne buna,nupirke daug zaislu loginiu,as nezinau ar LT yra tokiu,pvz didelis kvadratas o jame is visu pusiu yra vartomu rutuliuku,zvaigzdutes gali stumdyt i visas puses,didely gryba turim kur sonuose turi surasti formeles atitinkancias ir sukisti i vidu ir grybas pradeda sneket kokia formele ikisai.Vakar knygele apie monstriuka nupirkau,tai knygeles vidury padaryta galva monstro ir is kitos puses ikisti ranka galima i vidu.Bandom manieze stoveti patys,kolkas sunkiai sekas,nerepliojam visiskai.Dziaugiames su vyru kiekviena diena maziuko nes tiek daug laimes ir dziaugsmo senai seimoj beturejom
    vaje tik dabar pastebejau kad tema 8men kudikiui o mes 9men,gavos isibrovem neteisingai

1
  3. Linalija
    2012.09.19 17:37 (prieš 5 m.)

Jievutė 5 m. 10 mėn.

2012.09.19 17:37 (prieš 5 m.)

Na ka jus, labai idomu. Juk neseniai irgi 8 menesiuku buvot

2
  4. User has not uploaded an avatar
    2012.09.19 23:00 (prieš 5 m.)
    Vartotojas blokuotas

Dukrytė 2 m. 2 mėn.

2012.09.19 23:00 (prieš 5 m.)

sveikos, mano pupa kadangi ir stovi i ka nors isikibis ir ropoja puikiai, tai oj neliudna su ja... darbotvarke keiciasi praktiskai kasdien, niekaip neiseina rezimo padaryt, nes vis kur nors keliaunam, skirtingu metu griztam ir pavalgyt gaunasi visaip...
    kadangi dar maitinu mp, tai keliasi ir nakti (kiek kartu priklauso nuo savijautos, dantu dygimas atsibudimus daro daznesnius), ryte jau visam atsikelia kazkur nuo 8 iki 10, priklausomai kada uzmigo. tada pabandom ant puodo pasedet (kartais pavyksta tokiu budu pamperi sutaupyt:)) , tada pusryciu kose, kurios dazniausiai vos kelis saukstelius tesuvalgo, ryte buna geriausios nuotaikos todel maziausiai demesio reikalauna, pati pazaidzia su savo zaisliukais, tada mp ir miegot apie kokia 12-13 val. pamiega kokia 1 val.
    pabudus vel puodas, pamperio keitimas, jeigu bunu sugalvojus kur nors iseit, tai cia tas laikas kada ta daryt geriausia. jei ne, tai paleidziu ja sau ir darau valgyt, tvarkausi. ir nuolat begioju ziuret ar jau kur neuzlipo ir ar ko neleistino nevalgo. nes uzlipa ant lovos pati, visur stojasi kur randa isikibt, paskui netycia pasileidus krenta, tai reik nuolat dabot.
    apie 17 val. valgom pietus, cia daugiausiai suvalgo kokios darzovienes. paskui nusiprausiam ir prigulam su mp, paprastai uzmiega, dar valanda pamiega.
    vakare kartais i lauka iseinam, kartais namie kazka veikiam. bet cia metas kada ji buna irzli, tai pati nieko nebepasidarau, pratempiam iki kokiu 9 vakaro, pasiulau vakarienei koki vaisiu, kartais valgo, kartais ne. na ir miegot cia sunkiausia - atrodo kai tik pizama aprengiu prasideda kazkoks antras kvepavimas ir vietoj miego prasideda laipiojimai, snekejimai. na bet po kokio pusvalandzio aktyvumo, einam kartu su mp miegot

o siaubas kiek prirasiau:))))

2
  5. AgneHill
    2012.09.20 00:40 (prieš 5 m.)

William Benedict 5 m. 10 mėn.

2012.09.20 00:40 (prieš 5 m.)

o,faina temuke uzmaciau!mano druckiui rytoj kaip tik 8menesiai,tai as cia busiu labai i tema as kai paskaiciau kiek jus daug uzsiimat su savo vaikais, kiek zaidziat, tai man sarmata pasidare....nes atrodo , as kazkaip maziau.na pradesiu nuo pradziu:
    keliasi kaip laikrodukas 6:30 , o man pats saldziausias miegas, pasiguldau salia ir dar as miegu pusiau,kol jis spardos salia, tada jau tenka eiti vistiek pieno misini daryt apie 7val pavalgo, tada siaip taip priverciu ji dar miegoti iki mazdaug 9val (uzmiega vistiek jau apie 8 ar po 8), tada keliames ir pries 10val valgom kokia nors grudu kose.tada palieku ji viena zaisti jo kambaryje, jis jau labai gerai ropoja irgi,vakar net isisgandau,uzlipu i virsu-sunaus nera!!! spekit kur radau?ogi vinioj nuropojo jis sau, kur jam reik tai jau dabar teks deti tuos vartelius,kad laiptais nenugarmetu.o siaip jis dar megsta savo vaikstyne labai,dar turim toki sokliuka ant staktos pakabinama, tai uzsiima tais visais pats vienas jis.na tada apie 12val vel luzta jis miegot iki 1 val mazdaug,kai atsikelia, duodu valgyti koseles su mesyte butinai,ir pienelio iskart po to,tai cia jo sotus pietus.tada jei oras geras,einam i parka ar siaip miesta, jei nelabai, sedim namie,bandom kazkuo uzsiimti vel eina pamiegoti valandelei apie 4val, tada jau vakarinis valgymas buna apie 6val ar tai vaisine tyre su sausainiais, aer darzovienes ar kazko siaip duodu, puse 8 geria piena, (kas trecia diena pries ta piena maudau) ir pries 8 jau guli savo lovyteje naktie smiegui,uzmiega pats siaip lankom baseina karta per savaite, labai jam patinka, maskatuoja rankytem ir kojytem.kartais kai bunam namie,zinokit net neisgalvoju jau kuom ji uzimti,ka nuveikti, atrodo turi begale zaislu,bet jam jie visi atsibode ant keliu pasisodinus dainuoju : ratu ratu ratutes, keps mamyte bandeles ir tt , bet jis dar pats ploti niekaip neismoksta bet uztat moka ,,caca ,, padaryti, daro ir zaisliukams, ir teciui ir man

1
  6. Linalija
    2012.09.20 16:59 (prieš 5 m.)

Jievutė 5 m. 10 mėn.

2012.09.20 16:59 (prieš 5 m.)

Saunu, kad Jusu leliutai jau ropineja O mes dar tik mokomes. Is kitos puses, kol kas dar galima pasidziaugti siokia tokia ramybe kol pati neropineja, nesistoja kur sugalvoja. O vat tada tai jau reiks saugot ir nebus kada cia zinuciu rasinet
    As taip pat jau kartais pritrunku fantazijos kuom su lelyte uzsiimti. Paemiau mazaja auto kedute tai siandien supomes joje. Dar duodu puodu, bliuduku virtuvej kai bunam. Tai patenkinta, kad ir ji seimininkauja. Mes "caca" dar nemokam, bet jau kartais parodo "ate" ir duoda sosytes paragaut, kurios pati nelabai megsta, bet kartais paciumcina.

7. AgneHill
    2012.09.20 17:07 (prieš 5 m.)

2012.09.20 17:07 (prieš 5 m.)

zinok maniskis labai ilgai keturiom atsistojes siubavo pirmyn atgal pirmyn atgal,ir jei iseidavo paropot,tai tik atgal ir nzn , tikrai atrodo viena diena tik siubavo pirmyn atgal, o kita diena jau ropot pradejo,sitaip greit o visi zodiniai dalykai manau bus sunkiau,nes musu tetis britas, tai mano vaikas girdi dvi kalbas, nezinau kaip cia bus :/

8. princeza
    2012.10.12 10:38 (prieš 5 m.)
    2012.10.12 10:38 (prieš 5 m.)

Sveikos mamytes oj mes jau ropojam, patys atsistojam, mokam jau nulipti nuo lovos, pora karteliu jau patys padareme zingsnelius, burbam, snekam, oj veiklos namie netruksta ypac po to kai buvo kaukolyte luzus. aciu dievuliui kad viskas gerai jokiu pasekmiu nieko nebuvo nuo to laiko jo nebepalieko vieno nei minutej ,nebent manieze, o jeme jis labai nenori buti. net nespeju pastatyt ant pavirsiaus o jis jau verkia. o musu dienotverke kaip ir nera dar labai nusistovejus. atsikeliam apie 9. papusryciaujam, toliau vaikstinejam, tyrinejam mamos puodus, stiklainius. apie 12-1 einame i lauka miegeliu trunka apie 2 valandas o tdada ir vel viskas is naujo... jau kelinta diena nebemigdau jo vakare nors jis ir nebelabai prasosi, taipat jau kelias naktis migdeme ji manieze kitam kambary, pirma nakty miegojo labai gerai, bet as kaip niekad blogai, buvo kaip niekad neramu kad sunaus nera salia. vyras net juokesi. saliona visa pagelvem striukem isklojus bijojau kad islips o kitas naktis ir prabusdavo daznaiu ir su verksmai. bet vistiek geriau nei tuomet kai miegodavo kartu su mumis, o nusprendziau migdyti kitam kambary nes jau buvome prisipratine miegoti su savim lovoje. bet nusprendziau gana, ir miegosime nuo siol atskirai taip pat mes dar neturime nei vieno dantuko net nezinau gerai cia ar blogai. tai vat tai tiek pas mus naujienu

9. AgneHill
    2012.10.12 10:51 (prieš 5 m.)

2012.10.12 10:51 (prieš 5 m.)

sveika o kodel jus manieze vaika migdot, ne lovyteje vaikiskoj?na aisku,gal skirtumo didelio ir nera , nezinau, tik kazkaip galvoju maniezas ne tam skirtas musiskis nuo 6menesiu miega savo kambary,jokiu isteriju nebuvo,man irgi keista paciai buvo tik,kad jo lovytes nera salia manes mes gyvenam uk, bet siuo metu esame Lietuvoje, ejom pas daktariuka, nes jis kazko man ant pirstu galu vis vaiksciojo,tai gavom siuntima i mankstas ir masazus, rezultatas zinokit-stebuklas, per dvi manksteles ir masazus kaip pagerejo! deda pilna koja jau!bet dar achilo tos sausgysles labai itemptos, dar eisim 1dieni ir antradieni,eitumem ir ilgiau,bet kad 3dieni jau reikia i uk isskristi! zodziu jokiu vaikstyniu,jokiu sokliuku grieztai negalim leisti jau, tik paciam vienam ropot,stotis kada jis nori kaip nori, zodziu liepe leisti vaikui vystytis naturaliai,o ne uzstrigti vaikstyneje mes turim du dantis,kalasi ir dar man atrodo,nes baisiai neramus pasidares,zyzia ir zyzia

10. princeza
    2012.10.12 12:29 (prieš 5 m.)
    2012.10.12 12:29 (prieš 5 m.)

AgneHill parašė:
    sveika o kodel jus manieze vaika migdot, ne lovyteje vaikiskoj?na aisku,gal skirtumo didelio ir nera , nezinau, tik kazkaip galvoju maniezas ne tam skirtas musiskis nuo 6menesiu miega savo kambary,jokiu isteriju nebuvo,man irgi keista paciai buvo tik,kad jo lovytes nera salia manes mes gyvenam uk, bet siuo metu esame Lietuvoje, ejom pas daktariuka, nes jis kazko man ant pirstu galu vis vaiksciojo,tai gavom siuntima i mankstas ir masazus, rezultatas zinokit-stebuklas, per dvi manksteles ir masazus kaip pagerejo! deda pilna koja jau!bet dar achilo tos sausgysles labai itemptos, dar eisim 1dieni ir antradieni,eitumem ir ilgiau,bet kad 3dieni jau reikia i uk isskristi! zodziu jokiu vaikstyniu,jokiu sokliuku grieztai negalim leisti jau, tik paciam vienam ropot,stotis kada jis nori kaip nori, zodziu liepe leisti vaikui vystytis naturaliai,o ne uzstrigti vaikstyneje mes turim du dantis,kalasi ir dar man atrodo,nes baisiai neramus pasidares,zyzia ir zyzia

nes siuo metu nera galimybes lovytes i saliona perkelt o del kojyciu, tai pas mus panasei. tik mano maziuko desne kojyte dar niestumo pabaigoj jau buvo netaisiklingoj pozoj del to ji dabar siek tiek sleivoka, ortopedas sake kad praeis su laiku, o daktare mano maziuko sake butinai deti batukus, jokiu budu neleisti baso ant kieto pavirsiaus

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras