Būsimos 2015 m. liepos mėnesio mamytės :) (Archyvas iki 2015.05.13)

1. 2014.10.24 07:13 (prieš 3 m.)

Sveikos, renkasi visos, kurios planuoja gimdyti liepos mėnesį

Būsimos 2015 m. liepos mėnesio mamytės (Archyvas iki 2015.01.0

Būsimos 2015 m. liepos mėnesio mamytės (Archyvas iki 2015.02.2

2. Stebuklas 3 m. 2 mėn.

2015.02.28 14:28 (prieš 3 m.)

SauIe parašė:
    Dieve kokia diskusija, neieskau as tos paguodos gi.. Tiesiog savaiciu jau daug, todel neramu. Gerai kad tu is tu kurios susitvarko su nerimu ar stresu. Man nepa…

Nekreipk tu dėmesio. Visada atsiras kas pakomentuos ne tik iš geresnės pusės toliau rašyk. Nėra juk nustatytų standartų ką kas turime rašyti šioje grupėje.

4
  3. 2015.02.28 15:54 (prieš 3 m.)

Auksesofia parašė:
    Nekreipk tu dėmesio. Visada atsiras kas pakomentuos ne tik iš geresnės pusės toliau rašyk. Nėra juk nustatytų standartų ką kas turime rašyti šioje grupėje.…

Butent As is vis daugiau skaitytoja,nei rasytoja...buciau labiau bendraujanti irgi pasrasyciau,mane ir vis dar neramina kad silpnai jauciu,jei is vis jauciu...bet pasiskaitalioju,randu tokiu paciu ir biski ramiau pasidaro Beto buvau skane pries sav.tai zinau kad viskas gerai.O Saulei sunkiau,todel ir laukia to skano kaip isganymo...Man lygiai taip pat buvo,tik tiek kad turiu dopleriuka tai sirdutes pasiklausydavau

3
  4. 12 m. 10 mėn.
    16 m. 5 mėn.

2015.02.28 16:03 (prieš 3 m.)

Pasiskaitinejau ir pasisare ydomu labai..... Kodel Kai kurioms forume galima skystis del kazko beveik visa laika,o kitos vos tik paraso ,kad laukia skano ar nejaucia dar judesiuku iskart buna apjaltintos pastoviu zyzimu?Cia gaunas Tada forumas tik isrinktiesiems?beja jai zmogaus postas neidomus ar niekaip neveikia jusu gyvenimo,kam ji Tada komentuot?

8
  5. 12 m. 10 mėn.
    16 m. 5 mėn.

2015.02.28 16:08 (prieš 3 m.)

Saule,puikei tave suprantu,pati paskutinio skano laukiau kaip isganymo.nors judesiukus jauciu senai,bet kaip tik savaite pries skana kleckiukas Mano tinginiavo .Kai padare skana ketvirtadieni ir pasake kad viskas ok apsiverkiau net.pamatysi viskas bus ok.tiesiog maziukas tavo isitaises taip kad nejauti Dar,arba jauti,bet nezinai ar ten jis tikrai beldzia.

2
  6. 2015.02.28 16:22 (prieš 3 m.)

saule leo parašė:
    Saule,puikei tave suprantu,pati paskutinio skano laukiau kaip isganymo.nors judesiukus jauciu senai,bet kaip tik savaite pries skana kleckiukas Mano tinginiavo .Kai…

as savo pirmojo laukiant pajauciau tik 25 sav as 23sav matytadavau kaip pilvas juda bet nieko nejausdavau ir visa nestuma visalaika beveik nejausdavau judesiuku daznai i ligonine vaziuodavau nes man labai neramu budavo

7. 2015.02.28 16:25 (prieš 3 m.)

man kazkokia depresija prasidejo visi vaikai taip erzina net parduotuvej negaliu i juos ziuret visos tos reklamos su pampersais ir vaskas kas susyje su vaikais su kudykiais mane taip erzina visa savaite priziuriu kaimynes 2 vaikus ji isvaziavo i lietuva jos mama mire kazkaip pirma diena normaliai buvo bet paskui nu negaliu nei vaikisko balso girdet nervina as jauciuosi kaip kokia monstre

1
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.28 16:42 (prieš 3 m.)

ievaxs parašė:
    man kazkokia depresija prasidejo visi vaikai taip erzina net parduotuvej negaliu i juos ziuret visos tos reklamos su pampersais ir vaskas kas susyje su vaikais su k…

Gal todel, kad tai ne jusu vaikai? Man asmeniskai nei idomu, nei patinka su svetimais vaikais. Nejauciu kazkokios simpatijos jiems. Karta drauge buvo palikus sunu man, visa laime, kad tik valandai.

2
  9. Augustė 3 m. 3 mėn.
    4 m. 3 mėn.

2015.02.28 16:44 (prieš 3 m.)

mes su vyru sprendem kelias valandas ir issirinkom si vezimeli.
    vaikutis.lt/aga-design-vezimeliai-3-1/naujasis-universalus-vezimelis-aga-design-premier-3*1-11362

2
  10. 2015.02.28 17:02 (prieš 3 m.)

smilgie parašė:
    Gal todel, kad tai ne jusu vaikai? Man asmeniskai nei idomu, nei patinka su svetimais vaikais. Nejauciu kazkokios simpatijos jiems. Karta drauge buvo palikus sunu m…

man bus visa laime kai juos pasiims

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.