Endometriozė: ar pastojote?

Komentuoti
  1. 2 m. 1 mėn.

2019.05.19 19:36 (prieš 1 mėn.)

Adelė 85 parašė:
    Merginos, noriu pasidalinti sėkmės istorija. Prieš 6m prasidėjo galingi skausmai, vaikui tuomet buvo 5 m, rado didelę Cista kiaušidėje, išoperavo davė 3 stadiją ir …

Sveiki... Man irgi 3st. Tik as likus su vienu kiausintakiu ir tas sunkiai pratekamas...
    O jum buvo isplitus endo po kitus organus ar ne?
    Man ir po dvieju ivf nepavyko pastot
    Bet aisku viltis mirsta paskutine... kad paciai pavyks...

2. Mila Aurora 1 m. 10 mėn.
    Dominykas 7 m. 9 mėn.

2019.05.19 21:30 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Prieš 8metus vis bandžiau pastoti bet nepavyko. turėjau 2 stadijos endometrijoze. Viską uzdegino ir po operacijos praėjus mėnesiui pastojau ir dabar turiu 8 metu berniuką nežinau ar endometrijoze vėl atsinaujino ar ne bet nesisaugojau 6 metus po berniuko gimimo ir pastojau vel. Dabar turiu beveik dviejų metų mergyte mėnesinių skausmai nekainuoja tik nugaros apačia kartais paskauda ir kairę kiauside kuri visada tikrinantis būna padidėjus.

3. 2 m. 7 mėn.

2019.05.19 22:26 (prieš 4 sav.)

Julia336 parašė:
    Sveiki... Man irgi 3st. Tik as likus su vienu kiausintakiu ir tas sunkiai pratekamas...

O jums 2 IVF nepavyko, ka daktarai minejo del ko? Priezastis endo ?! Kur daret IVF?! Nes mums ir 3 st., bet abu kiausintakiai pratekami ir taipogi 2 IVF nesekmingas ir del endo jokiu kt nesiulo gert.

4. 2 m. 1 mėn.

2019.05.20 17:04 (prieš 4 sav.)

Bekas parašė:
    O jums 2 IVF nepavyko, ka daktarai minejo del ko? Priezastis endo ?! Kur daret IVF?! Nes mums ir 3 st., bet abu kiausintakiai pratekami ir taipogi 2 IVF nesekmingas…

Man dar nieko nekomentavo... Tiesiog nutraukt vaistus. Greiciausiai del endo... Mum fet antras buvo. As ne Lt gyvenu. Liepa galvoju atvykt i Lt pas gydytoja ir iki sekancio fet gal pagersiu kt... kad nebeisplistu.
    Dariaus nw pas Ziobaka

5. 9 m. 1 mėn.

2019.05.22 23:32 (prieš 3 sav.)

leila123 parašė:
    Man žiauriai skaudėdavo nuo mėnesiniu atsiradimo. Tai gyvenau su skausmais beveik 20 metu. Tiek esu vaistų išgėrusi per gyvenimą....

Gal galite pasidalinti, kokius vaistus vartodavote nuo skausmo? Kas labiausiai padėdavo? Labai pažįstamas jausmas, kai tik vaistai gali padėti kokybiškai gyventi, kai laiku neišgėrus situacija pasidarydavo tragiška...

Bianka parašė:
    Sveikos merginos, apšvieskit mane prašau plačiau... Po paskutinio gimdymo po 6 sav nuėjau pasitikrinti pas ginių - viskas kaip ir gerai, bet įrašė diagnozę - adenom…

Aš turiu adenomiozę (trumpai - gimdos endometriozė, mano atveju ji yra įsitaisiusi priekinėje gimdos sienoje), ji jau tiek buvo išvešėjusi vienu metu, kad ta gimdos siena buvo 5 cm storio, kiekvienas mmm lydėdavo upeliai kraujo pirmas dvi-tris dienas, skausmas pradžioje apie savaitę aplink ovuliacijos laikotarpį galiausiai pavirto į max savaitę per ciklą be skausmo/vaistų. Dar būdavo taip įdomiai, ciklo pirmoj pusėj pilvo maudimas, o maždaug po ovuliacijos dieną/dvi labai durdavo šoną. Paskuj vėl maudimas. Kaip ir skamba, taip ir buvo viskas tikrai baisu, nieko negalėjau planuoti tos pačios dienos vakarui nežinodama kaip jausiuosi, dažnai raitydavaus lovoje klausdama, už ką man taip..
    Šį rudenį turėjau operaciją, nebebuvo kur trauktis. Kaip sakė G, išgramdė man tą židinį, kiek buvo įmanoma ir mano didžiam džiaugsmui galiu jau lengviau atsikvėpti, didieji skausmai jau dabar dingę. Gal gąsdinančiai pasakoju, bet mano atvejis yra, kaip supratau, retas, sunkus, kraštutinumas labiau.. Nors gausus kraujavimas liko, židinys vistiek didelis, bet gal jau nebe toks veiksmingas Kolkas..

6. 2019.05.23 06:40 (prieš 3 sav.)

ilze parašė:
    Gal galite pasidalinti, kokius vaistus vartodavote nuo skausmo? Kas labiausiai padėdavo? Labai pažįstamas jausmas, kai tik vaistai gali padėti kokybiškai gyventi, k…

Gerdavau daugybę įvairių, nuo 14 metų, daugumos ir prekyboje šiuo metu nebėra. Esu išbandžiusi visus ibumetin, ibuprofrena 600 (pamenu vaistineje sakydavo max 2 tabletės, o aš pirkdama žinidavau, kad gersiu dvigubai). Prieš kokius 5 metus man viena vaistininkė patarė pirkti dolmen, sakė jo kažkuri veiklioji medžiaga geresne ir mano atveju ilgiau veiks vaisto poveikis. Tai paskutinius 5 metus tik ji ir vartojau (čia labai ilgai, nuo kitų vaistų priprasdavo greitai organizmas ir vis daugiau reikėdavo). Pastebėjau, kad turiu išgerti, kai tik skauda, negalėdavau pavėluoti ir leisti isisksudet. Kai būdavau namie, dar ilgiau laukdavau. Dažniausiai gerdavau ryte ir prieš miegą, dienos metu tekdavo dar pirmom mm dienom ir ar paryčiais. Kartais būdavo tabletės reikedavo jau 1-2 dienas prieš mėnesinės, nes skausmas per stiprus, mausdavo.
    Kai pagalvoju, tai nežinau kaip tiek metų ištveriau... Kiek išbandyta visko, gydytojų pakeista, kiek vaistų išgerta.
    Po laparaskopijos šiek tiek geriau buvo, bet be vaistų vistiek be šansų buvo.

7. 9 m. 1 mėn.

2019.05.23 15:12 (prieš 3 sav.)

leila123 parašė:
    Gerdavau daugybę įvairių, nuo 14 metų, daugumos ir prekyboje šiuo metu nebėra. Esu išbandžiusi visus ibumetin, ibuprofrena 600 (pamenu vaistineje sakydavo max 2 tab…

Aš paskutiniu metu irgi dolmen naudojau, bet miltelius pagrinde. Bet visąlaik labiausiai nuo didžiųjų skausmų padėdavo diklofenako zvakutės, bet jos receptinės ir vaistinėse labai nenoriai parduodavo. Bet paaiškinus, kad man jos vienintelės padeda, pagailėdavo

8. 2019.05.23 15:22 (prieš 3 sav.)

ilze parašė:
    Aš paskutiniu metu irgi dolmen naudojau, bet miltelius pagrinde. Bet visąlaik labiausiai nuo didžiųjų skausmų padėdavo diklofenako zvakutės, bet jos receptinės ir v…

Taip taip, vaistineje jau matyt ant veido skausmas matydavosi, tai parduodavo man irgi.
    Man anksčiau kol parduodavo buvo nuo skausmo labai geras vaistas vioxx, užtekdavo 1 tabletės visai dienai, bet uždraustas jau senokai jis.

9. 2 m. 1 mėn.

2019.05.26 19:17 (prieš 3 sav.)

Merginos ar jum buvo, kad 20cd prasidejo toks stiprokas pilvo maudimas, kaires puses. Lb maudzia. Nustoja tik kai atsigulu. Jau 4 diena nepraeina.
    As po nesekmingo fet. Tai manau progynova cia paskatino progresavima stipresni.

10. 2019.05.26 20:12 (prieš 3 sav.)

Julia336 parašė:
    Merginos ar jum buvo, kad 20cd prasidejo toks stiprokas pilvo maudimas, kaires puses. Lb maudzia. Nustoja tik kai atsigulu. Jau 4 diena nepraeina.

Gal jums ovuliacija? Tik truputį velesne

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras