Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:23 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš paaiškinau kodėl jos nekelsiu čia į forumą,nori pamatyti mane kaip atrodau galima suorganizuoti susitikimą kur viešoje vietoje jog pamatytum mane tik tu viena,ne…

Tai jo skrendu is UK i Norvegija vien tam kad tave pamatyciau...tu rimtai??

8
  2. 2019.05.19 21:25 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Tavo sąlygos.. Užsimokėti? Atsakyti, prieš ką? Prieš teismą?😂 Baik sapnuot gražuole. Kuo toliau, tuo durnesnė daraisi.. Ir visai nesvarbu koks tavo vardas, kokia fo…

Jei nebutu svarbu tai neaptarinėtum to isivazudojamo profilio,ir tos asmenybės išvaizdos esančios tame profilį kuri jus manote jog žinote ir kuri siejate su manimi,o dėl atsakymo man užtektų tik viešo atsiprašymo už tai jog yra skleidžiama dezinformacija apie mane.

3. 2019.05.19 21:26 (prieš 4 sav.)

Gamta. parašė:
    Tai jo skrendu is UK i Norvegija vien tam kad tave pamatyciau...tu rimtai??

Kodel iš kart kažkur skristi apie tai nebuvo nei žodžio,vieša vieta gali būt ir tavo parinkta,bet ar užteks drąsos tam?

4. 2019.05.19 21:28 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Aš paaiškinau kodėl jos nekelsiu čia į forumą,nori pamatyti mane kaip atrodau galima suorganizuoti susitikimą kur viešoje vietoje jog pamatytum mane tik tu viena,ne…

Tu juk ir taip žvaigždė, visuose uždaruose vakarėliuose ir forumuose apie tave kalba..😂 visi čia lygiuojasi į tamstą.. Tu ir apdovanojimą čia gausi, pamatysi! Kol tavęs čia nebuvo, tai nei viena vaikų augint nemokėjo, visos į norgę kraustysimes ir svorį mesim. Gal sukurkim atskirą grupę? "Kaip būt pirmiausia moterim pagal Vabalą?", o ten tu rašyt galėsi, ir visi tavęs klausysis.

9
  5. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:29 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Kodel iš kart kažkur skristi apie tai nebuvo nei žodžio,vieša vieta gali būt ir tavo parinkta,bet ar užteks drąsos tam?

Nes as uk gyvenu o tu norvegijoje, tik paaiskinu jei nedaejo

5
  6. Vartotojas blokuotas

2019.05.19 21:31 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

Jei nebutum nescia tai tau drasos reiketu.

2
  7. 2019.05.19 21:32 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Jei nebutu svarbu tai neaptarinėtum to isivazudojamo profilio,ir tos asmenybės išvaizdos esančios tame profilį kuri jus manote jog žinote ir kuri siejate su manimi,…

Aš? Aš?
    Kodėl?
    Gal todėl, kad tu vienos moters profilio foto pažiūrėjus pradėjai šnekėt kas ant seilės nudribo? Ne tavo reikalas kas kaip atrodo, kai tai suprasi, niekas tavęs nejudins. Socialini sluoksni, lygi tu! Nusišikt čia visom į tavo gyvenimą, gal jau užteks??😷

7
  8. 2019.05.19 21:35 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

Ok. Susitinkam. Oslas man tinka sakyk vieta laika, pakalbesim prie kavikes ;)

6
  9. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

Mažiuks 12 m. 3 mėn.

2019.05.19 21:37 (prieš 4 sav.)

dolli2 parašė:
    po gimdymo noriu kuo greiciau buti tokia kokia buvau bet aisku nezinau ar cia saugu

nenumirkit tik neidegus

6 7
  10. 2019.05.19 21:38 (prieš 4 sav.)

A ir G parašė:
    Tu juk ir taip žvaigždė, visuose uždaruose vakarėliuose ir forumuose apie tave kalba..😂 visi čia lygiuojasi į tamstą.. Tu ir apdovanojimą čia gausi, pamatysi! Kol t…

O to nedarote čia jau ne tu pirma viešini žinia jog žinai kaip aš atrodau ir net nekarta būvo įkeltas mano postas kuris aptarinėjamas tuose uždaruose forumuose,ar mėginsi tai neigti?Dabar bandai išsisukti tik deja pati visa tai pateikiai,isivazduokite koks jūsų lygis jei būdamos tokiomis protingomis aptarinėjate mane ir gaištate tam laiką,ar tai nėra apgailėtina?Atvirai pasakius jum iki protingų moterų kaip iki mėnulio,kaip ir sakiau jau čia seniau esate pletkų bobos kuriom vienintelė pramoga aptarinėti mane ir mano isivazduojama profilį,kažkada prašiau pateikti ji čia viešai tik išsigandote kažko,nes manau nujaučiate pačios jog tame profilį nebūsiu aš,tik manau jum gal geriau nuo to pasidaro jog galvojate jog žinote kaip atrodo žmogus su kuriuo bendraujate čia forume,o jei aš įrodysiu jog tas profilis ne mano tada suprasite vistik jog bendraujate su visišku anonimu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras