Gyvenimo būdas su vaikais: pasyvus ar aktyvus laisvalaikis

Komentuoti
 1. Vaikiukas 3 m. 5 mėn.

  2017.11.12 22:45 (prieš 11 mėn.)

  Vienos seimos renkasi aktyvesni laisvalaiki- keliauja,atostogauja, lankosi kavinese, spektakliuose. Kitos renkasi laisvalaiki namuose, uzsiima kulinarija ,skaito knygas. Trecios isvis neturi laisvalaikio leidimo budo ,nes paskesta buityje ir rutinoje. Kaip leidziat laisvalaiki su seima?

 2. 2017.11.13 09:31 (prieš 11 mėn.)

  Pas mus tuoj gims bambliukas. Su vyru labai daug esam diskutavę, kaip gyvensim, ar aktyviai, ar pasyviau namie.

  Turim aplinkoje pavyzdžių ir vienokių, ir kitokių šeimų. Matom, kad naminukai labai sunkiai prisitaiko svetimoje aplinkoje, daržiuke. Ypač brolio vaikai tiesiog negali būti nei sekundės su svetimais žmonėmis, tuoj isterija, ašaros. Paskui pačiai šeimai sunku, nėra kaip palikti reikalui esant, baisu išeiti į kokį renginį... Sutarėm su vyru, kad stengsimės pagal situaciją kuo labiau eiti į viešumą, koncertus, prekybos centrus, svečius.

 3. Vaikiukas 3 m. 5 mėn.

  2017.11.13 09:54 (prieš 11 mėn.)

  Dziugu kad yra sutarimas su vyru bendras ir poziuris toks pat. as taip pat esu uz aktyvesni laisvalaikio leidimo buda. Taciau siuo atveju sutarimo bendro nera. Taigi musu laisvalaikis deja pasyvus dazniausiai.

 4. Mažoji sesė 2 m. 3 mėn.

  2017.11.13 16:06 (prieš 11 mėn.)

  sleepy_burito parašė:
  Pas mus tuoj gims bambliukas. Su vyru labai daug esam diskutavę, kaip gyvensim, ar aktyviai, ar pasyviau namie.

  Mes labiau namisedos, bet savaitgaliais visada kur nors vaziuojam, dabar keliaujam po artimiausias valstijas. Pasirenkam keleta objektu ir vaziuojam su nakvyne arba dienai. Bet darbadienius bunu namie su vaikais. Nepropaguojam keliavimo per svecius, nes pastebejau, kad vaikai dirglesni, nesukalbami, neramus po apsilankymu pas draugus. Uzaugs, dar prisisveciuos. Man atrodo, kad seima turi atrasti darniausia varianta, kad vaikai jaustusi saugiai.
  Patiktu darbadieniais, tarkim pora vakaru praleisti seimu uzsiemimuose, kur tevai su vaikais soka, dainuoja ar gamina kokius daiktus. Deja pas mus tokiu uzsiemimu arti nera, tai pasitenkinam pirmadienio vakarais uzsiemimais bibliotekoje. Ten pedagoge su jais soka, dainuoja, seka pasakas, zaidzia, o teveliai prisijungia kaip pagalba.
  Ne tragedija jei vaikas bijo viesumos ar svetimu, vadainasi jam dar reikalinga mamos apsauga. Berniukai ilgiau prie mamu prisirise, normalu, jei iki 4 metu nuo mamos nesitraukia. Zinau tokiu variantu, ir man tik sypsena sukelia, o ne pasibaisejima.
  Dar, manau, svarbu yra, kad seima turetu savo sventes, o ne baliuskas su draugais. Gal kiek senamadiskai nuskambes, bet man nepriimtini kviestiniai gimtadieniai. Mes su vaikais juos svenciame seimoje.
  Tai va tiek veiklos, sakyciau - iki kaklo, tik spek suktis

  3
 5. Vaikiukas 3 m. 5 mėn.

  2017.11.13 17:25 (prieš 11 mėn.)

  As labiau noreciau aktyvesnio laisvalaikio. Manau butu saunu laisvalaiki paskirstyt taip,kad butu ir vaikai patenkinti ir tevai.Mano atveju, nenoreciau atsiriboti nuo draugu..Su vaikas galima butu lankyti kokius spektaklius, vaiku kambarius.Taciau ir bendravimas su draugais man reikalingas taip pat, juolab kad draugai jau su vaikais.
  Nors siuo metu mano laisvalaikis nera toks kokio noreciau,tiksliau gal ir neturiu to laisvalaikio. Bet bandau keisti kazka ir semtis ikvepimo

 6. Sunelis:))))) 3 m. 4 mėn.

  2017.11.13 21:33 (prieš 11 mėn.)

  Mano laisvalaikis su vaiku stipriai skiriasi nuo isivaizduoto laisvalaikio iki vaiko gimimo, ir dabar esamo. Dabar laukiu kada vaikas paaugs.Nors nesakau kad su vaiku neimanomas idomus laisvalaikis.Matau kitos seimos keliauja, lankosi kavinese,kine, renginiuose visokiuose..

 7. 2017.11.15 09:56 (prieš 11 mėn.)

  As nuo pat gimimo su vaiku einu visur, pasivaikscioti, vaziuojam i parduotuve kartu apsipirkti, kai truputi didesnis ir i rubu, batu parduotuves kartu vezuosi, einam i baseina, kitus uzsiemimus, su draugem susitinku su vaiku, net i kino teatra, atostogauti, i koncertus, i svecius taip pat vaziuojam bet nors ir visur vezam vaika, pastebejom, kad be musu pasilikti su kitais jis nenori, pradeda verkti tokiu graudziu balseliu, tai nepaliekam niekam veiklos yra pilna su vaikais, net visai maziukais, o tai kad jusu vyras nelabai nori aktyvaus laisvalaikio tai jus ji pati susikurkit

 8. maziukas 2 m. 11 mėn.
  mazius 6 m. 10 mėn.

  2017.11.15 12:06 (prieš 11 mėn.)

  Priklauso nuo vaik amžiaus. Manau iki kokių 3 metų tikrai nėra reikalo tampytis po visokius prekybcentrius, žaidimo kambarius ir būrelius. Netgi į spektaklius nelabai yrar ko eit, nebent jie specialiai adaptuoti vaikams iki 3 metų. Taip kad tuo metu protingiau yra pasyvesnis laisvalaikis, tuo labiau kad vaikui reikia saugaus ir ramaus "naminio" kokono.
  Vėliau, vaikui augant, tas laisvalaikis natūraliai aktyvėja - tai spektaklis, tai išvyka, tai žaidimai su draugais ir pan.
  Ir nereikia patiems panikuoti dėl kelių ramesnių metų - paaugs vaikai ir "atsigriebsite" už prarastą laiką. Užtat vaikų sveikata bus geresnė ir šeimos vertybės stipresnės.

  2
 9. 2017.11.15 12:24 (prieš 11 mėn.)

  Ledina parašė:
  Priklauso nuo vaik amžiaus. Manau iki kokių 3 metų tikrai nėra reikalo tampytis po visokius prekybcentrius, žaidimo kambarius ir būrelius. Netgi į spektaklius nelab…

  norit pasakyti, kad vaikai, kurie nuo mažens pratinami prie aktyvesnio laisvalaikio yra geresnės sveikatos? drįsčiau su tuo nesutikti, nei eidami visur, jų įmunitetas kaip tik stiprėja, nes gauna daugiau visokių bakterijų ir pan., tai nuo pat mažumės stiprina imuniteta, kaip ir ėjimas į lauką o šeimos vertybes stipresnės kuom? kad namie daugiau laiko sėdi? aš pagal savo vaiką matau, kad jam labai smagu visur būti, viskuo domėtis, pamatyti skirtingus žmones bet gal nuo vaikų priklauso, nes visi skirtingi, bet teigti, kad sėdint namie vaikų sveikata geresnė bus ir šeimos vertybės stipresnės, tai jūs mane juokinat tikrai su tokiu požiūriu, kuo jūs remiatės taip teigdama?

  4
 10. 2017.11.15 12:25 (prieš 11 mėn.)

  oi, suklydau: norit pasakyti, kad vaikai, kurie nuo mažens pratinami prie aktyvesnio laisvalaikio yra prastesnės sveikatos?

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras