2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.11.28)

1. 2018.10.19 06:50 (prieš 7 mėn.)

Aurelija89 parašė:
    Man irgi durdavo krūtis ir spenelius, pastoviai kažkoks įdomus durimas/skausmas būdavo. Darė pieno testą ir rado stafilokoka, geriau antibiotikus 10 dienų, atrodo p…

Nu bral, reiks tirtis!!

2. 2018.10.19 07:58 (prieš 7 mėn.)

Mamos,ar kas vis dar vysto vaikus? As nakciai visada..Nesuvyscius neimanoma miegot..Mergaite pati save prizadina mosikuodama rankom ir kojom,apie save patyliu..Tik suvyscius pas mus buna ramesnes naktys🤷‍♀️

3. 2018.10.19 08:58 (prieš 7 mėn.)

enrikat parašė:
    Mamos,ar kas vis dar vysto vaikus? As nakciai visada..Nesuvyscius neimanoma miegot..Mergaite pati save prizadina mosikuodama rankom ir kojom,apie save patyliu..Tik …

Kažkur skaičiau, kad galima vystyti nebent naujagimius ir vysčiau pirmą mėnesį, atrodė tragedija, kad jau nebegalima ir kaip čia užmigs, bet pasirodo viskas tvarkoje 👌 pamaitinu, palaikau stačiai , kad atsirūgt, įminga ir guldau į lovytę, gali dar muistytis, kartais prilaikau galvytę, rankytę, sakau ššš ir netatsibunda

2
  4. 2018.10.19 09:15 (prieš 7 mėn.)

jusa parašė:
    Po kiek lasiuku D vitamino duodate? Mano mazyles delniukai ir padukai kaip vandeny. Pergyvenu, kad nebutu rachitas arba D vitamino perteklius. Ir siaip labai nerami…

Mes pasidarem, darem santariskese tyrimu kabinete, eme kraujuka is galvytes venos. Vaikas labai verke 😢

5. 2018.10.19 09:20 (prieš 7 mėn.)

enrikat parašė:
    Mamos,ar kas vis dar vysto vaikus? As nakciai visada..Nesuvyscius neimanoma miegot..Mergaite pati save prizadina mosikuodama rankom ir kojom,apie save patyliu..Tik …

Mes dar vystom, kartais pabandau nevystyti ir sakes. Vystyti galima iki kol nesivarto

6. 2018.10.19 09:22 (prieš 7 mėn.)

Kuriu vaikai tustinasi reciau, kas savaite ir pan,ar kakutis turi astru kvapa? Smirda? Ar ne?

7. 2018.10.19 10:00 (prieš 7 mėn.)

Raganaa parašė:
    Jei kosciojat naktim ir dusina, tai jums gal ne refliuksas, o astma?! Juolab jei alergija yra. Gal pelesio miegamam yra? O alergijos dulkem nerode? Siaip jei maistu…

Man jau tyrė. Tai rado tik pelėsiui (3+) ir vos vos sureagavo katei. O dulkėms žiedadulkėms, dulkių erkutės, kiečiui ne. Dukrai nustatė alergiją katei ir dulkių erkutems, patvirtino BA diagnozę, ji dažnai kosedavo.
    O maisto netoleravimo testą noriu pasidaryti ir dėl mažosios, nes vis uzvalgau kažką netinkamo, dažnai beria man veidą, pučia pilvą..

8. Ugnė 7 m. 3 mėn.

2018.10.19 10:04 (prieš 7 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Jei turit laiko gal galit papasakot? Na jei netingit... pienliges lyg ir nera nes ne karta jau ir pediatro klausiau ar burnytej pas vaika nera, sake ne, ir kiti sim…

Smulkiai papasakosiu, istorija ilga Prisidariau žaizdų po gimdymo, pienligė įsimetė. Vaikui požymių nebuvo jokių, tik man vis stiprėjo skausmas žindant iki ašarų ir systelėjimo naktį nuo skausmo. Vis tikėjausi, kad čia nuo žaizdų taip, tepiau tepalais, pamiršau, kad pienligė gali būti ir ji neleidžia gyti. Po kelių savaičių mastitas prasidėjo, jį lyg ir "užgesinau", masažavau, bet liko gumbas. Kreipiausi į konsultantę, patikrino žindymą - geras, sako per savaitę turi užgyti. Gumbą pabandė sumažint nutraukdama man pieną, nes pačiai žiauriai skaudėjo. Gert liepė ibuprofeną, po maitinimo dar nutraukt iš tos su guzu, pienligės požymių nematė nei pas mane, nei pas vaiką. Po savaitės pasiskambinau, nes negerėjo nei skausmas nei žaizdos, tada jau patarė vaistais - clatrimazoliu tept. Negavau jo iškart, tai daktarino vaistininkė be recepto davė(vyras 6 vaistines aplėkė, tai tik moteris vaistininkė davė )
    Po savaitės geriau nebuvo, skaudėjo ir tarp maitinimų speneliai, jau viską išskaičiau internete, su soda ploviau, tepalais tepiau, nulis pagerėjimo. Tada ėjau pas šeimos gydytoją, išrašė nuo pienligės nistatiną - gert ir miltelius ant spenelių. Nepagerėjo per savaitę (arba aš nesupratau, kad man kiek geriau,nes nuolat skaudėdavo, o pienligės ir reino simptomai panašūs). Užmačiau straipsnį apie Reino sindromą, pabandžiau pastebėt dėl pabalimo ir spalvos keitimo ir jis buvo - reaguodavo į vėsumą, net skaudėdavo užlipus namie ant plytelių ar atidarius šaldytuvą, o lauke gi karšta buvo...
    Paskambinau kitai konsultantei iš sveikos pradžios, Gydytojai Eglei. Ji iš simptomų įtarė Reiną irgi, tada gyvai apžiūrėjo, išrašė nuo spaudimo vaistų, jie padeda spazmus sumažint esant reino sindromui ir skausmas dingdavo, kitokių vaistų nėra tam. Patarė nusipirkt šiltus įklotėlius į liemenėlę - radau internete vilnonius-šilkinius, iš Kauno siunčia. Tai šilko puse prie spenelio, buvo tikrai geriau. Dar apžiūrėjo guzą- liepė lėkt pas gydytoją tą pačią dieną, dar ir kontaktus jo suorganizavo. Tai po 30min jau kabinete gulėjau ir traukė pūlius dėl mastito susidariusius... O buvo penktadienis, 6 vakaro, man labai pasisekė.. Gavau antibiotikų kursą, dėl to pienligė vėl atsinaujino, supratau, nes pradėjo silpniau veikti vaistai nuo Reino.
    Šeimos gydytoja dar išrašė vaistų nuo pienligės dviem savaitėm didesnėm dozėm ir gėriau vaistus nuo spaudimo. Tai jau po dviejų savaičių viskas pranyko. Visas šitas gydymas truko pusantro mėnesio...
    Konkrečiai reiną gydžiau tris savaites.
    Gydytoja Eglė paguodė, kad turėtų dingt kartu su pienlige, tai taip ir buvo. Kaip ranka nuėmė viską, nebeturiu bėdų jau mėnuo.
    O apsilankius pas ginę ir papasakojus džiaugsmus patirtus, nusistebėjo, kodėl pasėlio nepaėmė nuo spenelio ar pieno, kad tiksliai nustayti grybelį ir tinkamus vaistus iškart paskirt. Sakė, pas ją reikėjo iškart kreiptis.
    O Reino sindromo pagrindinis išakirtinumas - dūrimas kai nemaitini ir spalvos keitimas iš baltos į rausvą. Reikia neduot gerti kai spazmas - pabala, nes kietesnis spenelis ir drasko kraujagysles, dėl to lieka skausmingi. Pašildyt tarp pirštų, lengvai pamasažuot.

9. 2018.10.19 10:24 (prieš 7 mėn.)

Mes treciadieni buvom vizite pas gydytoja. Sveriam 7.200 g. Ir 68 cm 😁 uzaugom 6 cm per menesi. Gydytoja patikrino burnyte dygsta du dantys vienas jau prasikale 😁 braizo. Gavom meniningoko skiepa buvo neramus bet temp nebuvo dabar jau laimingas mazylis zaidzia su zaisliukais ☺

7
  10. 2018.10.19 10:33 (prieš 7 mėn.)

Bellure parašė:
    <...>Patarė nusipirkt šiltus įklotėlius į liemenėlę - radau internete vilnonius-šilkinius, iš Kauno siunčia.

Oho, kokia istorija! Dziaugiuos, kad istveret, ir viskas pagaliau gerai baiges. O ta laika buvo galima maitint kol gijo viskas?
    Beje kur tu ikloteliu gavot, gal turit info?.. gal rasakila?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.