2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.10.19 00:17 (prieš 3 sav.)

OlgaLook parašė:
    Gastrotuss. Bet va duodu antra diena ir, sakyciau, man jis kelia nerima. Mazoji pradejo atpylineti nuo jo. Nors mums ji skyre nuo nosies ir rykles paburkimo, taciau…

Gal salutinis poveikis???

2. 2018.10.19 00:29 (prieš 3 sav.)

Kas klausė dėl Lidl rūbelių...
    Mums nepasiteisino.. Pirmam sūnui pora kartu pirkau, tai issitampe, beformiai tapo po pirmo užsidejimo.. Pirkau maikutes, - beformes, issitampe, tinkamos tik dar kažkiek po namus trinti... Kai jau nebebūna ką užsidėti, tada aprengiu..
    Pirkau bodziukus, - taip pat issitampe, krenta nuo petuku... išvis nebenesiojam...
    Pirkau kelnytes, - reikėjo guma papildomai verti, nes vaikui nesilaikė ant juosmens ir nuolat smukdavo... Irgi uzdedu tik namie ir kai jau nebebūna ką dėti...
    Kažkaip nekokia mūsų patirtis, daugiau tikrai Lidl’o rūbelių nepirksiu.. 🤨

3. 2018.10.19 00:44 (prieš 3 sav.)

Bet jei jusu laikas velesnis nei laukianciu zmoniu, jus vistiek pirmus kviecia?

Taip, man atrodo visose poliklinikose taip turi buti - naujagimiai eina be eiles. Juk buna kad ateini savo laiku o uz duru dar 4 pacientai laukia. Mus sesute visad kviecia. Mano mama gydytoja kitam miestelyje, sake leliukus iki metuku iskart priima, kad nereiketu laukti.

1
  4. Edgaras 8 m. 4 mėn.

2018.10.19 00:47 (prieš 3 sav.)

Aiste13 parašė:
    Jei turit laiko gal galit papasakot? Na jei netingit... pienliges lyg ir nera nes ne karta jau ir pediatro klausiau ar burnytej pas vaika nera, sake ne, ir kiti sim…

Man irgi durdavo krūtis ir spenelius, pastoviai kažkoks įdomus durimas/skausmas būdavo. Darė pieno testą ir rado stafilokoka, geriau antibiotikus 10 dienų, atrodo praėjo, labai retai jau suduria, bet aš jau maitinu tik viena kartą naktį, tai nežinau ar bėda tame buvo, nes vis dar sudurdavo o rado tik vienoj kruty.

5. EMILIJA 6 m. 2 mėn.
    EVELINA 11 m.
    MINDAUGAS 12 m. 8 mėn.

2018.10.19 01:08 (prieš 3 sav.)

jusa parašė:
    Po kiek lasiuku D vitamino duodate? Mano mazyles delniukai ir padukai kaip vandeny. Pergyvenu, kad nebutu rachitas arba D vitamino perteklius. Ir siaip labai nerami…

Mes daremes vitamino D tyrima, kadangi labqi gausus prakaitavimas. Itarem dideli trukuma,bet po tyrimo paaiskejo kad trukumo nera. Profilaktiskai liepe po 2 lasiukus duoti. O eme is pirsciuko.

6. EMILIJA 6 m. 2 mėn.
    EVELINA 11 m.
    MINDAUGAS 12 m. 8 mėn.

2018.10.19 01:09 (prieš 3 sav.)

Greta. parašė:
    Daug rubeliu pepco turiu, tiek mazajam tiek dickiui. Kai uz tokia kaina negaila kad trintu po namus, o ir po skalbimo man nei vienas neisitampe. Pora bodziuku yra k…

Itaria kad pieno baltymui arba laktozes netoleruoja.

7. EMILIJA 6 m. 2 mėn.
    EVELINA 11 m.
    MINDAUGAS 12 m. 8 mėn.

2018.10.19 01:16 (prieš 3 sav.)

astuliux84 parašė:
    Gal stafilakokas?

Dare ismatu paseli, bet niekas neisaugo. . Bet tas vaizdas baugina. Nes viduriavo 20 k per parair vis su isskyrom. Gerem gentomicina. Praejo viskas. ir va savaite buvo viskas gerai .. bet ir vel su krauju.tik dabar neviduriuoja.

8. 2018.10.19 02:11 (prieš 3 sav.)

_Svajone_ parašė:
    Taip, man atrodo visose poliklinikose taip turi buti - naujagimiai eina be eiles. Juk buna kad ateini savo laiku o uz duru dar 4 pacientai laukia. Mus sesute visad …

As pati dirbu privacioj klinikoj tai retai taip buna,nebent vaikutis sergantis. O ir pas mus sveiku vaiku popiete yra, ta dien gyd buna atokiau nuo visu zmoniu, kitam kab ir tada pas ja eina tik sveiki leliukai

1
  9. 2018.10.19 02:11 (prieš 3 sav.)

cijjurgita parašė:
    Itaria kad pieno baltymui arba laktozes netoleruoja.

Mum tas pats

10. 2018.10.19 05:30 (prieš 3 sav.)

Aiste13 parašė:
    Jei turit laiko gal galit papasakot? Na jei netingit... pienliges lyg ir nera nes ne karta jau ir pediatro klausiau ar burnytej pas vaika nera, sake ne, ir kiti sim…

O as galvojau mano tiesiog jautrus speneliai, grynai tie patys pojuciai, ypac kas liecia kai vesu pasidaro ir iskart per spenelius jauciu kaip "nueina"..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
74 | 6-9 mėn.
13,00 €
40 | 12 | M