2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.18 22:52 (prieš 1 mėn.)

Braske21 parašė:
    Sveikos. Man dabar 11sav. Jau antra diena teplioja rudom isskyrom. Nedaug ir kartais. Nieko neskauda ir pan.. siom dienom budavo menesines. Ar gali but del to? Ar l…

as jau pirma patepliojima buciau atsidurus kedej

2. 2019.01.18 23:47 (prieš 1 mėn.)

Braske21 parašė:
    Sveikos. Man dabar 11sav. Jau antra diena teplioja rudom isskyrom. Nedaug ir kartais. Nieko neskauda ir pan.. siom dienom budavo menesines. Ar gali but del to? Ar l…

Mane tepliojo tarp 7-8 savaites, nedaug, šviesiai rudai . Naktį pastebėjau, išsigandau , ryte (sekmadienis buvo) ieškojau kas apžiūrėtų, nes būtų mane stresas nukankines. Apžiūrėjo, sakė viskas atrodo gerai, patarė pasidaryti progesterono tyrimą ir daugiau ilsėtis. Geriau pasitikrinti, nes kitu atveju vistiek bus neramu jums.

3. 2019.01.19 00:33 (prieš 1 mėn.)

Pushkupushku parašė:
    Merginos dauguma sakot, kad žiūrint per vidinį nesodina ant "samalioto" ... Kiek metų lankausi privačiose klinikose tiek ir sodina ant tos linksmosios kėdės ir žiūr…

Na pas mano gine kabinete dvi, lova ir ta linksmoji... man nuo to tik geriau, kad ne visad paskraidyt tenka

2
  4. 2019.01.19 01:24 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Puikiai su Jumis sutinku, lai tik bado mane tom adatom, svarbu, kad mano stebukliukui viskas butu gerai!🎈

Po pirmo mano močiutei sakė geriau nerizikuoti,nes pirma gimė mergaitė,tai sako jei antras bus berniukas tai gali būt komplikacijų tai pasirinko daugiau neturėti ,nors dar būdavo rekomendacijos palaukti 2-3 arba net 5 metus,dabar tai nėra dėl to problemų,gali gimdyti kiek nori svarbu jog suleisti imuglobino,net rekomenduojama jei ir nestumas baigėsi persileidmu.

1
  5. 2019.01.19 08:19 (prieš 1 mėn.)

Glutina parašė:
    O kada neleidzia gimdyt naturaliai fal zinot?

kai miopia 3laipsnio, kai tinklaine buvo koaguliuota arba plysusi

6. 2019.01.19 09:00 (prieš 1 mėn.)

Lukute9 parašė:
    Man pradzioj matavo per pilva( buvau tam genetiniam,kaklo rauksle matuot),tai spurdaliukas buvo ir ne toj pozicijoj buvo kurioj butu galima pamatyti,tai dare vagina…

O man buvo priesingai. Pirmaji nestuma visa ejau tik pas vyra, nes nuejus karta pas moteri pasigailejau jos grubumu. Siaip as pas ginekologa nuo vaikystes ejau labai daug metu 😁 o gimdziau prie taip pat gydytojo vyro.

7. 2019.01.19 09:01 (prieš 1 mėn.)

Raseliukas parašė:
    Mirus SM visos praktiskai temos mirusios, net internetines pardes myrsta.

Vakar ilindau i SM rugpjutinuku grupe, nu visai ji aktyvi zinokit 😊

8. 2019.01.19 09:03 (prieš 1 mėn.)

Braske21 parašė:

Rudu isskyru reikia nebijoti, gine mano taip sake. Reiskias kazkas valosi.

9. 2019.01.19 09:13 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas!!! Mus taip graziai saule savo nuostabiais spinduliukais pazadino😍
    Siandien pradejo eiti 10 savaite ❤
    Viskas kaip ir gerai, nu bet tas kosulys nepraeina 🙈 naktim kai pradedu koseti tai kokia valanda varau...gerkle skauda net. Buvau pas gyd vakar, israse biski vaistuku, bet rezultato nera
    ...medu ciulpiu tik😁 nes bent nuramina. Tikiuosi mano zirnelis stiprus ir atlaikus mamytes kosuliuka 😊
    Kokie Jusu savaitgalio planiukai? 😊

1
  10. 2019.01.19 09:38 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas. Aš tai savaitgalį greičiausiai ilsėsiuosi yra ne pati geriausia savijauta, tai reik atgauti jėgas prieš naują darbo savaitę
    Žadam gal į baseiną nukeliauti tokios vat pas mus pramogos dabar pusryčiauju ir viliuosi kad pusryčiai nenukeliaus į tualetą

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras