Anessa parašė:
svarbiausia pozityvus mastymasviskas bus gerai ,nestumas yra kaip bebutu
![]()
Tai taip taip, nieko nesakau 😊
Anessa parašė:
svarbiausia pozityvus mastymasviskas bus gerai ,nestumas yra kaip bebutu
![]()
Tai taip taip, nieko nesakau 😊
Katukadu parašė:
Tai taip taip, nieko nesakau 😊
kaip jums pozymiai kokie ryskeja ?
As ir pasidariau testuka, parode vaiduokliuka, merginos vaiduokliuku grupej nk nemate, ismeciau juos ir nedariau. Paskui supratau kad mmm veluoja, reik gal padaryt, teigiamas buvo. Daugiau ju nedariau, biski papykina, menesiniu nera, manau viskas bus ok. Galvoju pas gine patekt apie 8 sav.
Belavita parašė:
As taip pat prisijungiu prie jusu vakar parode vaiduokliuka netiketa buvovyras tai kaip mazas vaikas gaves saldaini vakar visa diena isisiepes iki ausu
pa…
Bus dovanėlė
Anessa parašė:
kaip jums pozymiai kokie ryskeja ?![]()
Pasirodo negaliu daug lankstytis nes poto labai tempia ir skauda net, o šiaip krūtinė, kartais papykina o va is ryto šiandien labai galva svaigsta o greit į darbą tai gal praeis 🙄 jaučiasi, kad suletėjo medžiagų apykaitą nes ir taip atrodo pilvas šiek tiek išsipūtęs o kai pavalgau tai dar labiau 🤦♀️😁 o kaip Jums?
Panelle raganaite parašė:
nusiunciau testo nuotraukaabiems tai buvo ganetinai netiketa...
As padariau filmuka is musu nuotrauku ir ant pacio galo idejau testo nuotrauka
sake ziurejo du kartus poto pasididino nuotrauka ir galvojo nejaugi cia rimtai
analizavo foto sake ilgai
Anessa parašė:
panos reikia patarimo , siandien pagal saiciavimus man suejo 4 sav . suzinojau kad laukiuosi si antradieni rode vaiduokli ,pasidariau dar viena testa ir dar trecia …
Parodyk testukus, gal musu akys geriau matys ryskejima? Man irgi nedaug ryskeja, bet hcg lyg gerai auga ☺️
Anessa parašė:
eisiu siandien pirktis toki pati tada labai aciu uz patarima![]()
Pirkit vienodus stebejimui ar ryskeja
Kocia parašė:
0sekti ryskejima reikia su vienodais testais,o siaip man irgi pradzioi sunkiai ryskejo. Va prisegu
O jau 16 dpo koks ryskus!👍🏻
Belavita parašė:
As taip pat prisijungiu prie jusu vakar parode vaiduokliuka netiketa buvovyras tai kaip mazas vaikas gaves saldaini vakar visa diena isisiepes iki ausu
pa…
Sveikinimai!!! Laiksim visos kartu 🥰
Belenkokea parašė:
Sveikos kaip manote ar galima tyliai džiaugtis?😊 veluoja tik 1diena
Blankokas dar, pabandykit po poros dienu, bet veliojant mmm jau noretusi ryskesnio 😯
Belavita parašė:
As padariau filmuka is musu nuotrauku ir ant pacio galo idejau testo nuotraukasake ziurejo du kartus poto pasididino nuotrauka ir galvojo nejaugi cia rimtai
…
Geras budas🥰
9 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai