Katukadu parašė:
Mano vyras irgi norėtų, bet mane kažkaip gąsdina ta mintis... Suprantu jog šiais laikais nebūtų taip sunku bet vistiek kažkaip... Pradžiai norėtųsi vieno 🙄 pagal no…
Gera vyram noret nej jiem nesiot,vaiksciot, i wc lakstyt. Jiem tik musu spichus reik isklausyt ir tiek



Tyliai jungiuosi ir as i jusu gretas
Nors siaip man tada bus 8sav ir pora dieneliu nemanau kad labai velai apziura vyks ,tuo labiau sirdute turetu jau matytis 







