Katana parašė:
Per 3 savaites tik šįkart. Jei reikia, turiu vietoje Editos komplektą.
Nustokite nesąmones rašinėti
Medikamentinis abortas – tai procedūra, kurios metu nėštumui nutraukti naudojami vaistai. Nuo 2023 m. ji oficialiai bus įteisinta ir Lietuvoje. Skaityti
visą straipsnįKatana parašė:
Per 3 savaites tik šįkart. Jei reikia, turiu vietoje Editos komplektą.
Nustokite nesąmones rašinėti
Rožyte24 parašė:
Nustokite nesąmones rašinėti
Kokias dar nesąmones?
Asmeniškai susidūriau! Praėjusiais metais gavau per kelias dienas iš Rumunijos, šįkart supildžius klausimyną womenonweb.org 05.26, pakonsultuota buvau ir siuntos sekimo numerį gavau 05.27,. o siunta iš Vietnamo (!!!) Lietuvos pašto skyrių, deja, pasiekė tik 06.16, tai galite pasiskaičiuoti, kiek čia laiko keliavo
Patikėkite, kiek streso apturėjau ir kiek susirašinėjau el.laiškais, tiek laiko laukdama, lyginant su praėjusių metų patirtimi, tad po pusantros savaitės laukimo, neberizikavau ir užsisakiau iš Editos, kad nelaukti vis didesnio nėštumo ir galimų sunkesnių komplikacijų valantis.
Pridedu ekrano nuotrauką susirašinėjimų, kad nekaltintumėte melu.
Katana parašė:
Atrašau po daugiau nei pusės metų, bet taip, pirkau iš ten, viskas realu ir patikima. Ši organizacija dirba su medikais komandoje. Vaistai atkeliauja per 1-2savaite…
Auka? Organizacija? Kaip sektos klubas koks...net šiurpas nukrėtė paskaičius
Mad313 parašė:
Kaip baisu, kasmet kaip kokius papildus tas tabletes užsakinėt...😳🫣
Tikrai baisu, linkiu jums niekad netapti seksualiai išnaudota prieš savo valią ar gyventi smurtiniuose santykiuose. Dar ypač baisu nežinant kito žmogaus istorijos leisti sau tą kitą žmogų teisti.
Blackblackmagic parašė:
Auka? Organizacija? Kaip sektos klubas koks...net šiurpas nukrėtė paskaičius
Pasidomėkite kas vyksta pasaulyje, toj pačioj USA, galbūt tada nekils klausimų kodėl tokie judėjimai ir organizacijos egzistuoja. Tai jokia sekta, verčiau pagalba ir pasirinkimo moterims už savo kūną prieinamumas. Taip pat nuoširdžiai linkiu niekad netapti smurtinių santykių ir išnaudojimo auka, kada kreiptis į medikus neslaptai nėra variantas. Bet smerkti kitus už jų ir taip sunkius išgyvenimus yra tiesiog šlykštu, ypač pačiai esant moterimi.
Womenonweb konsultuoja ir receptą medikamentams išrašo gydytojai, vaistai legalūs, supakuoti originaliose pakuotėse ir su receptu keliauja per visas muitines. Gaunate tai, kas yra nurodyta ant dėžučių ir informaciniuose lapeliuose, taigi tai ne kažkokios neaiškios tabletės, o patvirtinti WHO medikamentai.
Tikiuosi po šios žinutės jums daugiau nekils ranka rašyti ir smerkti kitas moteris už jų sprendimus ir kaip jos pasirenka juos atlikti. Peace.
Katana parašė:
Pasidomėkite kas vyksta pasaulyje, toj pačioj USA, galbūt tada nekils klausimų kodėl tokie judėjimai ir organizacijos egzistuoja. Tai jokia sekta, verčiau pagalba i…
Kas metus prievartauja ? Nes jau jūsų postus matau ne kartą ir čia LT nenori vaiko nueini ir pasidarai abortą, turėtų susidomėti tom organizacijom
Rožyte24 parašė:
Kas metus prievartauja ? Nes jau jūsų postus matau ne kartą ir čia LT nenori vaiko nueini ir pasidarai abortą, turėtų susidomėti tom organizacijom
Baisus žmogus esate, jei dar drįstate ironizuoti tokius skaudžius kitos moters išgyvenimus.
Pasikartoju, ne visais atvejais moteris Lietuvoje gali tiesiog nueiti ir pasidaryti ramiai ir konfidencialiai abortą būdama smurtiniuose santykiuose, ypač jei negyvena didmiestyje ir medikamentinis nėštumo nutraukimas nėra lengvai pasiekiamas ranka, o tam reikia gauti siuntimus į kitų miestų ligonines ar vykti į kitų miestų vaistines ir panašiai. Abrazija ne visiems priimtina, dėl per daug galimų traumų gimdai ir su tuo susijusiu ateities vaisingumu, o kartais būtent slaptumas ir šios procedūros diskretiškumas ir yra tokioje situacijoje esančių moterų gyvybės ar mirties klausimas.
Čia esu komentavusi tik praėjusiais metais po savo patirties su nėštumo nutraukimu siekdama padėti ir kitoms panašioje situacijose atsiduriančioms moterims, todėl pasidalinau savo žiniomis.
Ir dėl tokių nejautrių kitų baisiems išgyvenimams ir situacijoms žmonių, būtent tokie judėjimai ir reikalingi, nes ne visos moterys ir ne visur gali tiesiog nueiti ir nutraukti nėštumą diskretiškai, be pasėkmių, dėl ko vėliau priverstinai gimdo nenorimus ar negebamus išlaikyti vaikus ir kenčia jos pačios ir jų vargšai vaikai. Labai sveikintina, kad kažkam tokie žmonės rūpi ir pro-choice daromas pasiekiamas kiekvienai kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir vietovėje pasaulyje. Džiugu kad pasaulyje negyvena vien tokios davatkos kaip jūs, o yra ir kam rūpi. Daugiau su jumis ir niekuom kitu nesiruošiu diskutuoti ir išvis nesuprantu kokią moralinę teisę jaučiatės turinti tyčiotis iš kitos moters patirčių ir išgyvenimų nėštumo nutraukimo tema.
3 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai