Gimdos kaklelio konizacija

Komentuoti
  1. 2 m. 7 mėn.

2018.10.25 09:48 (prieš 8 mėn.)

neringuska25 parašė:
    Kada jums po konizacijos liepe pasorodyti ginekologe...

Man po 2 men ir po 6 men

2. 2018.10.26 08:55 (prieš 8 mėn.)

Sveikos mergaites,man dar vis negyja zaizda po konizacijos,bus tuoj 4 men ir va apziuros metu ginekologe sake kad yra randas ir pasirode kraujo,ar kuriai buvo toks ilgas gijimas🤭

3. 2018.10.26 23:12 (prieš 8 mėn.)

aironasmelnik parašė:
    Sveikos mergaites,man dar vis negyja zaizda po konizacijos,bus tuoj 4 men ir va apziuros metu ginekologe sake kad yra randas ir pasirode kraujo,ar kuriai buvo toks …

As kaip tik buvau pasitikrinti, nors praejo tik 2 sav., bet man jau su vaistais “degino” nes kraujuoja, sakè, jei kartosis reikes vel prideginti, o ka gydytojas jums sako?

4. 2018.10.29 18:52 (prieš 7 mėn.)

Sveikos, esu po konizacijos, siandien 17d,kokios buvo jums menesines? Gausios, buvo kresuliai? Šiandien pradejau kraujuoti, su dideliais kresuliais, menesines kaip ir po savaites tik turetu buti, bet gal cia jos anksciau tokios baisios yra nebezinau net ka galvoti...

5. 2018.10.30 16:11 (prieš 7 mėn.)

Serena.. parašė:
    Sveikos, esu po konizacijos, siandien 17d,kokios buvo jums menesines? Gausios, buvo kresuliai? Šiandien pradejau kraujuoti, su dideliais kresuliais, menesines kaip …

Gali buti, kad tai ne mėnesinės, o tik krenta šašas, apie pora dienų gausiai su krešuliais

6. 2018.12.07 17:29 (prieš 6 mėn.)

Buvau pas gine tyrimams paeme tepineli-tyrimai geri, pakitimu nerasta. BET, sako: nu gimdos kaklelis uzakes. Nu ir maniau kad ji ten prakrapstys kanors. Ir kazkaip nebepaklausiau. Skambinau gydytojui kuris atliko konizacija klausto del to uzakimo, anot jo kai prasides mm (dar nera nes maitinau mazyli, jau baigiau maitinti pries 3 dienas) - taigi kai prasides arba pramus ta uzakima, arba labai uzskaudes ir reikes kazka ten padaryti. Ar kam taip buvo???

7. lukas 7 m. 9 mėn.

2018.12.11 11:28 (prieš 6 mėn.)

Vetgirl parašė:
    Buvau pas gine tyrimams paeme tepineli-tyrimai geri, pakitimu nerasta. BET, sako: nu gimdos kaklelis uzakes. Nu ir maniau kad ji ten prakrapstys kanors. Ir kazkaip …

Man konizacija dare relej pries 2metus buvo israsytos jodo zvakutes kad geriau gytu tai bedu neturejau

8. 2018.12.29 12:06 (prieš 5 mėn.)

Na matau kad cia visoms ta konizacija bedeliu jokiu nepridare. Buvau pas gine kita, tai sako na mano manymu nepasakyciau kad uzakes , bet sunku i ji patekti... Tai laukt mm sake kazin kaip ten is tiesu yra, ar jis susiaurejes ant tiek ar kaip, kazin kaip su pastojimu tokiu atveju...?

9. Matukas 6 m. 11 mėn.

2018.12.30 13:03 (prieš 5 mėn.)

Sveiko visos
    Pries daugiau nei du metus ir aš praėjau šitą košmarą. Man tikrai buvo košmaras nes gyvenau kaip sapne. Nieko nemačiau aplinkui, vis galvojau kaip toliau, ką blogo padariau, vis klausiau ar jau viskas...
    Ilgą laiką negalėjau žiūrėti laidų ar išgirsti žodį vėžys...
    Privalomos patikros metu paimtas tepinėlis parodė cin3/hsil. Kaune paimta biopsija parodė cin2/hsil tyrimo atsakymą,bei rado ŽPV liepė gimdyti jei ne kartoti tyrimą po 6 mėn.
    Vaikučio neplanavok, nes pirmiausia galvojau kaip išgyti. Antrą tepinėlį pakartojau po 9 mėn. Viskas buvo peraugę į cin3/carcinoma in situ.
    Baisi panika vėl nieko nebemačiau. Po trijų savaičių operavo... Diagnozę patvirtino. Radikalumo netyrė...
    Po 4 mėn. Kartojau tepinėlį skystoje terpėje, atsakymas geras, ŽPV nerasta.
    Dar po pusės metų kartojau tyrimą skystoje terpėje atsakymas geras. Prieš mėnesį buvau apžiūroje kolposkopu. Kaklelis gražus, užpylus jodo baltų dėmelių nesimatė. Leido tyrimus darytis įprasta tvarka kas tris metus, bet greičiausiai darysiuosi dažniau dėl šventos ramybės.
    Būkit drąsios mielosios ir skatinkit tikrintis savo aplinkoje esančias moteris🌸

5
  10. 2019.01.08 12:56 (prieš 5 mėn.)

Sveikos as tai laukiu nesulaukiu mm ;) pagal pojucius pries kokias 5 dienas ovuliacija turejo ivykt... Jus man paaiskinkit , ar gali but kad as viena ant visos lietuvos kuriai po konizacijos kazkas kakleliui gali buti negerai? Ale susiaurejo arba isvis uzako. Gal yra tokiu kurioms dare konizacija kai dar maitino ir neturejo menesiniu? Nes man jau baugu darosi, niekur nerandu parasyta kad butu uzakes kaklelis ar kazkas pan.tik apie ta stenoze girdejau bet ir tai kiek skaiciau nei vienai tas nenutiko... Tik literaturoj raso kad taip buna. Kazkaip net nesitiki man kad cia as viena kazkokia tokia kuriai taip nepasiseke. Aisku laukiu mm kad prasidetu..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras