2015 m. Gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2017.04.05 07:36 (prieš 1 m.)

IceTea_ parašė:
    Sveikos, mamytes! Ar yra jau geguzinuku, kurie pradeda eiti i darzeli?
    Mums 1m ir 11 menesiu, siandiena buvo trecia diena darzelyje ir buname tik viena v…

Ojetus. Kur čia taip? O kaip pačioms auklėtojoms stogų nenurauna?

2. 2017.04.05 10:52 (prieš 1 m.)

Mes pradejome eiti i darziuka nuo 1.6 m tai is pradziu ejo kaip i svente tada jau nebe ir verkdavo po 1 minute. Bet tik deka aukletoju taip aprimdavo, nes visada ji paimdavo ant ranku kol nurims ir taip su visais vaikais

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.05 11:39 (prieš 1 m.)

Mes pradejom lankyti irgi 1 m 6 men. Pradejo eit ir iki siol eina kaip i svente. Aisku buna rytu kai paverkia, bet neilgai. Ji tiesiog nori,kad tetis kartu zaistu. Vyras veda i darziuka. Auklytes visada pasitinka,o ir maze pamacius kitus vaikus noriai pasilieka. Kadangi ji pas mus vienintelis vaikas,tai kiti vaikai jai labai patinka

4. 2017.04.06 09:37 (prieš 1 m.)

Mūsų mažoji šią savaitę pradėjo eiti. Verkia, bet auklėtoja paima ant rankų, panesioja. Kai ateinu pasiimti popiet, suverkia mane pamačius. Bet sakė jau kitokia grupėje, palyginus su pirma diena, jau ir žaidžia, laksto.
    Bet širdyje išeidama jai verkiant vis klausiau savęs, ar gerai elgiuosi?? Minkšta esu...

5. Lukas 7 m. 10 mėn.

2017.04.07 00:48 (prieš 1 m.)

Leely parašė:
    Nuo kovo 1 nebemaitinu

Sveikos mamytes taip ir aš dar vis duodu mp, bet! Bandysiu jau griežtai nutraukti.... Patarkit kaip?

6. Popkorniukė 3 m. 5 mėn.

2017.04.07 02:44 (prieš 1 m.)

ziwiliukas1985 parašė:
    Sveikos mamytes taip ir aš dar vis duodu mp, bet! Bandysiu jau griežtai nutraukti.... Patarkit kaip?

Net nezinau ar cia patarimas, tiesiog nebedaviau ir viskas, paverke tris paras pries miegelius, ketvirta nebeverke...seip ji man niekada neprasydavo, netempdavo palaidines, zinodavao kad gaus pries miegeli tik, ir uztekdavaonjai kazkaip svarbiausia ar jus pati tam pasiryzusi, ir ar atsilaikysite, pasiruoskit nes gali buti sunku psicholigiskai paciai, nesupratau pradzioj kas man yra, kodel taip sudinai jauciuosi, lyg atemusi kazka is vaiko...kad jai nebereikia manes taip kaip anksciau...paskui praejo si busena sekmes

7. Lukas 7 m. 10 mėn.

2017.04.07 13:20 (prieš 1 m.)

Leely parašė:
    Net nezinau ar cia patarimas, tiesiog nebedaviau ir viskas, paverke tris paras pries miegelius, ketvirta nebeverke...seip ji man niekada neprasydavo, netempdavo pal…

Jums pasisekė,kol manęs nemato jam nereik,o kai aš esu šalia lenda po maikem, reikalauja,išvesti kažkur kad nebūtų manęs šalia nėra galimybės, o jai griežtai neduodu tai kaimynus šiurpinam su rekimu,bijau kad policijos neiskviestu.

8. Popkorniukė 3 m. 5 mėn.

2017.04.07 16:53 (prieš 1 m.)

ziwiliukas1985 parašė:
    Jums pasisekė,kol manęs nemato jam nereik,o kai aš esu šalia lenda po maikem, reikalauja,išvesti kažkur kad nebūtų manęs šalia nėra galimybės, o jai griežtai neduod…

Uzjauciu tada...

9. 2017.04.11 19:39 (prieš 1 m.)

Sveikos, mamytes, ar kokiam maziukui lendant galiniams kruminams dantukams buvo temperatura, jeigu su visais kitais dygstant nebuvo...mes sirgom, tai nesuprantu ar laikosi temperatura is to sirgimo dar, ar is dantu...nes tai nera tai 37.1- 37,2...

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.11 20:47 (prieš 1 m.)

vasare10 parašė:
    Sveikos, mamytes, ar kokiam maziukui lendant galiniams kruminams dantukams buvo temperatura, jeigu su visais kitais dygstant nebuvo...mes sirgom, tai nesuprantu ar …

Mums irgi dygo antri kruminiai, tarpais buvo tokia temperatura sukilus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras