2015 m. Gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2018.03.27 13:31 (prieš 11 mėn.)

_ta_ parašė:
    Sakykite mamytės, kurių vaikičiai panašaus amžiaus ir lanko darželius kaip dažnai sergate ir kaip bandote stiprinti vaikų imunitetą? Ar pasiteisina vienokios ar kit…

Labukas, mano dukryte pradėjo eit į darželi pavasarį ir šaltuoju metu laiku pradėjo sirgt.. ištisai kosėjo. Tikrai daug sirgo.. imunitetą stiprinam multivitaminais. Bet kad pasiteisino tai nepasakyčiau.. reikia kad vaikas sirgtu ir įgautų imunitetą..

2. 2018.03.27 13:35 (prieš 11 mėn.)

Mum pasiteisina manau, duodu homeopatiniu visokiu zirniuku, susirgus vengiu vaistu iki 38,5 temp ir gal labiausiai tai, kad vakare po duso ar vonios perlieju kojytes vesiu ar saltu (ziurint kaip leidziasi :))) vandeniu.
    Ir auksine taisykle: geriau maziau aprengt nei per daug.

Apart slogos va per beveik 3 metus yra sirges taip kad reiktu antibiotiku, tik VIENA kart, dziaugiuos lb ?‍♀️?‍♀️ I darza pas mus priima su sloga ir pakosejancius, jei tik nera temperaturos, tai neteko man dar nevesti ar preleisti darbu del ligu. Liuks zodziu, netikiu pati, maniau sirgs ir sirgs

3. 2018.03.27 13:42 (prieš 11 mėn.)

Pagalvojau dar kad duodu (jei neuzmirstu ??) zuvu tauku Eye Q lyg rasos pavadinimas, sita daugiau del to kad nuo kudikystes atop dermatitas buvo, bet susitvarkem tai profilaktikai, manau imunitetui veikia irgi kazkiek.

Ir ziuriu mityba, kas didziausias man darbas nes ?? gamint nemegstu, bet gaminu ar bent duodu pvz darzoves pries maista, suvalgo salotas tada tik dedam i lekste mesa, zuvi, bulves makarus nu visa kt zodziu. Ir tikrai jokiu sausainiu uzkandziam namie net nerasi, nors pati lb noreciau ?? tenka pakovot del to maisto, nu bet ka daryt.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.27 15:05 (prieš 11 mėn.)

sviktute parašė:
    Pagalvojau dar kad duodu (jei neuzmirstu ??) zuvu tauku Eye Q lyg rasos pavadinimas, sita daugiau del to kad nuo kudikystes atop dermatitas buvo, bet susitvarkem ta…

rašot kad susitvarkėt su atopiniu dermatitu. Papasakokite kaip? Man labai aktualu

5. 2018.03.27 15:50 (prieš 11 mėn.)

sviktute parašė:
    Mum pasiteisina manau, duodu homeopatiniu visokiu zirniuku, susirgus vengiu vaistu iki 38,5 temp ir gal labiausiai tai, kad vakare po duso ar vonios perlieju kojyte…

Jooo dėl šito ir aš sutinku kad geriau mažiau aprengt negu per šiltai... mes irgi tik viena karta antibiotikus gėrėm šita žiema... nes 3 savaites kosėjo ir baisiai kosėjo.. tai nebežinojau ką daryt.. išrašė tai dar kelias dienas laukiau nedaviau nes galvojau gal pagerės bet teko duoti ir pasveiko o seip maistas tai jo aišku daug darzoviu, vaisiu, žuvų taukus irgi duodavau bet dabar neduodu

6. 2018.03.27 23:00 (prieš 11 mėn.)

Janiotė parašė:
    rašot kad susitvarkėt su atopiniu dermatitu. Papasakokite kaip? Man labai aktualu

Pabandysiu punktais surasyti ka darem, beje gyd buvo prirase hormoniniu tepalu, bet dar nei kart netepiau, susitvarkem be ju, nes jie tam kartui padeda o is tikri tik isplonina oda, zodziu ratas uzsisuka..
    Visi patarimai cia is gyd gauti
    -nustojau maudyt kasdien ir dar kai su pampiu budavo ypac, tik nuvalydavau keisdama pampi (mums nuo at labiausiai kentejo kojos)
    -maudymas nekarstu vandeniu, dermatologas sake kad virs 37 labai kenkia at sergantiem
    -maudant tik svelnus prausiklis ir migdolu aliejus i vonia. Bioderma naudojam prausikli.
    - zuvu taukai (tik padarau pauze ir jau ziuriu formuojas ploksteles)
    - per paumejima geriausiai jam padedavo Dexeryl kremas, aciu gyd kuris israse, tik tepti daug kartu reik, as minimum 3-5 k/d tepliojau
    -vengdavau duoti alergenu (sokoladu ir tt), bet dabar jau viska ragauja ir tfu tfu tfu sveika oda, jei dazniau i baseina nueinam tai tada pradeda raust serpetot bet Dexeryl keli kartai ir baigias.

Kai nera tu ploksteliu tai jokiu kremu netepu.

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.28 12:44 (prieš 11 mėn.)

sviktute parašė:
    Pabandysiu punktais surasyti ka darem, beje gyd buvo prirase hormoniniu tepalu, bet dar nei kart netepiau, susitvarkem be ju, nes jie tam kartui padeda o is tikri t…

mes viską panašiai darome. Mano mergaitei kojos ir rankos. Ji eina į darziuką, tai ten tikrai niekas su ja nesicackina. Nunešem ir spec muilo, bet manau, kad jo nenaudoja. Nes rankos labai negražios, per savaitg užgydome, o pirmad. antrad jau vėl pablogėja.
    aš naudoju sebamed. Dexteryl girdėjau, kad geras. Reiks ir man nupirkt. Mums gydytojas išrašė harmoninių vaistų. Jie padeda. Bet labai norėtųsi be jų, o nesigauna, nes mažė labai kasosi

8. 2018.03.28 23:51 (prieš 11 mėn.)

Mum sebamed deja tik pablogino..

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.21 08:07 (prieš 8 mėn.)

Sveikos, gal yra geguzinuku kam visiskai dinges apetitas? Anksciau tokiu bedu nebuvo.
    Kaip reaguojate, kai atsisako valgyti ?

10. 2018.06.22 19:09 (prieš 8 mėn.)

pa.Ro parašė:
    Sveikos, gal yra geguzinuku kam visiskai dinges apetitas? Anksciau tokiu bedu nebuvo.

Labas, maniskei buna kad nevalgo irgi atrodo nieko visa diena, tai tada vaisius kišu ir vandenį geria. Bet dabar jau nebera tokiu bėdų, valgo daug ir visko pastebėjau dar kai vitaminus pradėjau duoti, tai pradėjo geriau valgyt.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras